2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ne alakası var canım ha tüp bebek ha normal gebelik tuttuktan sonrasında hiç bir fark yokki eğer ki bebeğin tersse doğum kanalların darsa doğum esnasında açılman olmazsa sezaryen olabilir ama kimse sem tüp Bebek annesinin normal doğum yapamazsın diyemez yani o nasıl bir doktor tövbe tövbe ya sinirlendim vallahi 33 yaş gayet normal bir yaş sen doktoruna aldırma hatta imkanın varsa değiş o doktoru düşünce sistemi çok yanlış ve diğer hastalarını da bir araştır sadece sana mı yoksa herkese mi sezeryan öneriyor bir bak bakalım kimi doktorlar sezaryen bir ameliyat çeşidi olduğu için ve ondan daha fazla para aldıkları için hastalarını normal doğuma değil sezeryan a teşvik ediyor. Bende doğum yapacak olsam korkudan sezeryan istiyorum ama bana böyle dese onun inadına doğurasım gelir yemin ederim

Çok teşekkür ederim çok İnşallah hepimiz sağlıkla alalım evlatlarımızı kucağımıza şu zamanlara dönüp baktığımızda değdi diyelim şükredelim hepimiz için diliyorum bunu

Çok teşekkür ederim çok İnşallah hepimiz sağlıkla alalım evlatlarımızı kucağımıza şu zamanlara dönüp baktığımızda değdi diyelim şükredelim hepimiz için diliyorum bunu
Hepimizin bir birimiz adına içinden geçen hep bu dönüp baktığımızda bir anı olsun bunlar sadece daha fazla yıpranmadan yorulmadan

Tüp bebekle sezeryan olmanın ne ilgisi var ki 33 yaş ileri yaş mı daha neler duyacaz bakalım her ne olursa olsun senin ve bebeğinin sağlığı öncelik.. Sezeryan yapılması gerekiyorsa sezeryan yapılır evet ama yaklaşım böyle olmamalı

Git ver nolacak sanki ha bugün ya yarın niye bekleyesin ki belli işte testte. Ayrıca yarın da versen bugün de versen 2 gün sonra tekrar vermeni isteyecek doktor artış için
Şu an evden çıkmak o kadar zor geliyor ki, evden hastane yürüyerek 20 dk falan. Çıkabilirsem çıkmaya çalışayım

Aa o zaman yorma kendini ne zaman istersen o zaman ver canım
Test günüm pazartesi zaten canım, şu an yürümeye çok üşendim sende sakın morelini bozma canım demek ki sağlıklı bir embriyo değilmiş, hem belki bu sefer 2 tane koydurursun ikiz olurlar

Kızlaaarrr ben yine elendim koca bir negatifi gördüm ben bu işin kurdu olmuşum gerçekten öncesinde anlıyorum hayırlısı olsun inşallah bi sonrakinde olur
Gecmis olsun kuzum bu surec zor ama yilmak yok biliyorsun insallah bizde poztifleri gorcez allahin izniyle . Acaba yumurtalara pgt mi yapılsa gec mi kalindi tam bilmiyorum o kismi en azindan genetik olarak saglikli oldugunu biliriZ

Gecmis olsun kuzum bu surec zor ama yilmak yok biliyorsun insallah bizde poztifleri gorcez allahin izniyle . Acaba yumurtalara pgt mi yapılsa gec mi kalindi tam bilmiyorum o kismi en azindan genetik olarak saglikli oldugunu biliriZ
İnşallah görecez biz tüp bebek işlemine başlamadan önce doktorumuza bunu söylemiştik genetik teste gönderebilir miyiz vs diye böyle bi şeye gerek olmadığını ayrıca garantisi yok dedi ve sonuçta embriyoya müdahale ediliyor işlem için sağlıklı bi embriyoyu da istemeden bozabiliriz dedi. Zaten öncelik ailede veya çiftte genetik bi sorun varsa yapıyoruz dedi. Ve doktorumun dediğine göre 7 embriyo dondurulmuştu hepsi 5.gün ve kaliteleri gayet güzel dedi yalnız hepsinin sağlıklı olmasına imkan yok bunu önceden söyleyeyim dedi tahminimce 3 ü ya da 4 ü sağlıklı diye düşünüyorum dedi. Sağlıklı olanı bulana kadar devam dedi. Bu arada genetik test vs yaptırmıştık eşimle histeroskopi de olmuştum pıhtılaşma testi vs bi çok işlem yaptırmıştım çok şükür herhangi bi sorun çıkmadı

Ah canım benim ne kadar güzel pozitifsin Allahım bu pozitifliğinle nasip edecek sana inşallah Dediğin gibi hep ikiz istiyordun bu negatifler seni ikizlerine kavuşturacak inşallah
İnşallah nasip edecek inşallah alacam emeklerimin karşılığını sen de şu kritik dönemi stressiz sıkıntısız atlatırsın inşallah canım sağlıkla alırsın yavrunu kucağına

Transferimin 8.günündeyim, pgtli 5.gün embriyosu transfer oldum. Günlerdir mide bulantım, çok hafif kasık ağrılarım var gaz gibi. Nedense negatif hissediyorum. Tecrübeler nasıl? Salı günü testim var.

İnşallah nasip edecek inşallah alacam emeklerimin karşılığını sen de şu kritik dönemi stressiz sıkıntısız atlatırsın inşallah canım sağlıkla alırsın yavrunu kucağına
En yakın zamanda, en kolay şekilde emeklerinin karşılığını alırsın umarım canım

Çok memnuniyet var diye gitmiştim . Hatta önceden bahcecide de tüp bebek yapmış falan. Ama benim normal doğum dememle bı bakışı vardi görülmeye değer. Ne normal doğumu sen tüp bebek yapmışsın boşver normali sezeryan yaparız dedi . Doğum şeklini bırak kendimi hastalikli bir gebe hissettim. Anomalisi hastalığı riski fazla ne normal dogumu dedi resmen . Bıraktım o doktoru. Başka doktor bulacağım inşallah. Ve ben kendime o kadar inanıyorum ki ve güveniyorum eğer bı sikinti olmazsa ki olursa sezeryana tabiki karşı degilim . Herşeyin başı sağlık. Sağlıkla gelsin yeterki ama doktorumun da beni cesaretlendirmsi gerekir biraz normal doğumda kolay bişey değil yani. Ben aksine sezeryandan tırsıyorum biraz sonraki acısı çok oluyor diye

Mecbur yine tel embriyo olacak bu seferde.
Zaten psikolojik olarak maafım şu an ç. Sabah ağlayarak uyandım hala öyle dolaşıyorum evin içinde. Yaşayan ölü givi oldum resmen. Çevremde çocuğa değer ve kıymet vermeyenlerin bile hemen çocuğu oldu. Ben çocuk diye yanıyorum ama olmuyor. Kaldıramıyorum bunu. İnsanların bana hastalıklı gibi davranmasını kaldıramıyorum. Hiç iyiye girmiyor benim psikolojim şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…