2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Geçmiş olsun canım. Senin bir önceki transfer de böyle zor olmuştu değil mi? Bunun sebebi ne peki? Umarım bu transferde pozitif sonuç alırsın ve katater konusu kapanır..

Geçmiş olsun canım. Senin bir önceki transfer de böyle zor olmuştu değil mi? Bunun sebebi ne peki? Umarım bu transferde pozitif sonuç alırsın ve katater konusu kapanır..
Teşekkür ederim. İlki de zor olmuştu ama bu kadar değildi. Rahimde çentikler oluyomuş ya o ben de biraz fazlaymış yapısal bi şey dedi doktor milimetrik şeyler dedi normalde herhangi bi sorun teşkil eden bi şey değilmiş. Ama işte katater o dokulara değince geçmiyo

Umarım bu son sıkıntıdır ve karşılığını alırsın canım

günaydın kızlar, herşey yolundadır inşallah, günümüz harika olsun, yeni başlayacak tüp bebeğe valla gelsin diye sabır cekiyorum , bayram öncesi adet olursam temmuzda başlarım yok bayrama denk gelirse ağustosda başlarım

Günaydın canım, hayırlısı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsın

Kızlar doktordan geliyorum şimdi kalp atışı için gitmiştik fakat tek kese iki bebek göründü tek yumurta ikizleri çıktı benim emriyo transferden sonra bölünmüş şoktayım ne hissedeceğimi bilmiyorum kafamda deli sorular sağlıklı ilerleyecekmi bakabilecekmiyim ikiz hiç düşünmemiştim

Yaa ne güzel sağlıkla kucağınıza alırsınız İnşallah kuzum kaçıncı gün embriyosuydu hangi merkezde tedavi oldun

Yaa ne güzel sağlıkla kucağınıza alırsınız İnşallah kuzum kaçıncı gün embriyosuydu hangi merkezde tedavi oldun
Canım 5.gün emriyo taze transfer umut bile yoktu bende rezerv düşüklüğü vardı 2 yumurta toplayabildiler benden 2 si döllendi 1 i 5.güne ulaştı onu transfer ettiler Samsun medikalpark yaşar tayfun alperdi hocam

Yaaaa harikaaa ne çok isterim tek yumurta ikizi sağlıkla gelsin kuzucuklar

Yaaaa sürpriz yumurta çıktı heee rabbim
İkisini de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhh

İnşallah kolaylıkla geçsin canım benim bu sefer ki sürecin Rabbim yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…