2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

1 saate dedi internetten bende kontrol ediyorum ama düşmedi daha sırayla çağırıyor bakalım normalde incelmesi gerekir endemetriumun demi niye 20 mm çıktı benimki
Ya bebisten yada estrofemden dolayi ikisinden biri kullandigimiz ilaclar 2 aya ancak aticak dedi doktor. Benim karnim cok şişti. Bende ya bebek yada ilaclardan diyorum. Saglikla gelsin gelicekse bebislerimiz

Selam kızlar.

Bugün 14 haftalık oldu minik mucizem.fetal DNA için kan vermiştim. Sonuç temiz geldi. Cinsiyeti de öğrendim. 3,5 yıldan sonra nihayet kızımız bizi seçti

Transfer sürecinde olan herkes umarım en kısa zamanda pozitif alır.. Pozitif olup bebeğini büyüyenler de umarım Sağlıkla kucağına alır. Bu yol bazen uzun bazen kısa sürüyor ama mutlaka yolculuk güzel bitiyor. Hepimizin mutlu sonu çok yakın olsun

Oy maşallah sağlıkla ilerlesin inşallahhh Minik papatya geliyo demek
Bebiş değil hcg 0.100 çıkmış

Sorun çözülmüş oldu canısı en azından

Hayırlı olsun canım benim gözün aydın olsun inşallah sağlıkla da al kucağına

Gözün Aydın canım, inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız evladınızı Darısı tüm pozitif olan ve pozitif bekleyenlerin olsun inşallah

Maşallah maşallah sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah kocaman mutlu bi ömrü olsun

Ybiş
İnşallah ciddi bi sıkıntı yoktur canım ya. İlaç verir belki sökülmen için hem rahatlarsın da bak tatile de gideceksin ohh miss tüm stresini atarsın
Yani en azından adet olayım 3 buçuk yıldır bebiş olmamasına alışkınım zaten ama adet olayım da yoksa diğer adetim tatile denk gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…