2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim başıma gelmedi ama okuduğum kadarıyla buradaki arkadaşlardan yaşayanlar var. Korkulacak bir durum olduğunu sanmıyorum canım stres yapma kendine
Peçeteye silince geldi sadece fitil değil ama çünkü fitil daha beyaz oluyor bu bildiğin rengide sümük gibi

Normal. Eğer yeşil sarı gibi değişik bir renkte ve kokuyor ise enfeksiyondan şüphe ediliyor. Diğer akıntılar normal kabul edilir :)
Afedersin bu bildiğin sümük renginde koku falan yoktu. Çok dikkat ediyorum enfeksiyon olmasın diye ama inşallah enfeksiyon değildir

Kızlar olmamış hiçbir embriyo bugüne gelemedi 😭😭😭hayallerimiz yıkıldı resmen. Hamile olan arkadaşlarıma sağlık diyorum inşallah yavrularını sağlıkla kucaklarına alırlar
Hiç üzülmeyin dünyanın sonu değil.. bidaha denersiniz başka doktora gidin ama önce kendine zaman ver inan sen herşeyden değrlisin üzme kendini Rabbimin var bi bildiği sen elinden geleni yapıyosun takdir Allahın.. bol bol dua edelim

Alt karın ağrım başladı 🙄 bizler niye böyle zorluklarla mücadele etmek zorunda kalıyoruz niye istediğimiz zaman hamile kalamıyoruz 😔 ezan da okunuyor Allah ımın gücüne gitmesinde valla çok üzülüyorum🥺

Benim hala karnım ağrıyor regl olacakmış gibi bu rahimde olan değişikliklerden kaynaklı inşallah pozitif olacak seninde çok inanıyorum🌸🌸

Rabbim daha zorlarıyla sınamasın inş canım. Bunca uğraşa hayırlı evlat olsunlar

Benim hala karnım ağrıyor regl olacakmış gibi bu rahimde olan değişikliklerden kaynaklı inşallah pozitif olacak seninde çok inanıyorum🌸🌸

Rabbim daha zorlarıyla sınamasın inş canım. Bunca uğraşa hayırlı evlat olsunlar
Amin canım amin 🤲🤲❤️ birden bi duygusallık çöktü🥺 yüklenen hormonlarda duygusal dalgalanmalar yapıyo galiba 🤷 iğne beni çok zorluyor transferim çok zorlu geçti katater geçmeyince kesici bi aletle katater boyunca dokuya hasar vererek katateri geçirdiler ağladım transfer esnasında hani etimden et koptu sözü varya ciddi ciddi yaşadım bunu yarım saatten fazla sürdü işlem o yüzden tekrar yaşamak istemiyorum korkuyorum 🥺🥺

Alt karın ağrım başladı 🙄 bizler niye böyle zorluklarla mücadele etmek zorunda kalıyoruz niye istediğimiz zaman hamile kalamıyoruz 😔 ezan da okunuyor Allah ımın gücüne gitmesinde valla çok üzülüyorum🥺
Canım bende transferimden sonra birebir adet ağrısı yaşadım alt katın ağrısı kasık batması az rahat ol iyiye yor ben yüm ağrılarıma rağmen negatif hiç düşünmedim 5+3 geçen hafta keseyi gördüm yarın yine kontrolüm var güzel düşün güzel olsun ben inanıyorumki sendende güzel haberler alıcaz❤

Canım bende transferimden sonra birebir adet ağrısı yaşadım alt katın ağrısı kasık batması az rahat ol iyiye yor ben yüm ağrılarıma rağmen negatif hiç düşünmedim 5+3 geçen hafta keseyi gördüm yarın yine kontrolüm var güzel düşün güzel olsun ben inanıyorumki sendende güzel haberler alıcaz❤
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤲🤲❤️ dua edin benim için🌺

Amin canım amin 🤲🤲❤️ birden bi duygusallık çöktü🥺 yüklenen hormonlarda duygusal dalgalanmalar yapıyo galiba 🤷 iğne beni çok zorluyor transferim çok zorlu geçti katater geçmeyince kesici bi aletle katater boyunca dokuya hasar vererek katateri geçirdiler ağladım transfer esnasında hani etimden et koptu sözü varya ciddi ciddi yaşadım bunu yarım saatten fazla sürdü işlem o yüzden tekrar yaşamak istemiyorum korkuyorum 🥺🥺

İnşallah yaşamayacaksın bidaha kendimden örnek veriyorum hep ama ilkinde o kadar dikkat ettim elim sürekli karnımda gezdim hep onu düşündüm ettim bak negatif oldu sonucu. Şimdiki ne olacak bilmiyorum inşallah sağlıkla devam eder tabii ama hiiç düşünmedim normal hayatıma devam ettim hep. Hiç düşünmemeye çalış gece yatmadan dua ettim sadece çok çok. Hayırlısıyla pozitif olacak inşallah🤩🤲🏼

İnşallah yaşamayacaksın bidaha kendimden örnek veriyorum hep ama ilkinde o kadar dikkat ettim elim sürekli karnımda gezdim hep onu düşündüm ettim bak negatif oldu sonucu. Şimdiki ne olacak bilmiyorum inşallah sağlıkla devam eder tabii ama hiiç düşünmedim normal hayatıma devam ettim hep. Hiç düşünmemeye çalış gece yatmadan dua ettim sadece çok çok. Hayırlısıyla pozitif olacak inşallah🤩🤲🏼
İnşallah sağlıkla miniğini kucağına alacaksın 🤲🤲😍 daha iyiyim çıktım o duygusallıktan arada bi geliyo dokunsan ağlayacak gibi oluyorum😅😅 c tesi inşallah sağlıklı pozitif görecem ben de 🤲🤲❤️

Ağrım yok o yüzden sordum bazen sol kasığımda bi Ağrı oluyor çok şiddetli olmayacak şekilde daha önce de klomen kullanırken kist olmuştu yumurtam ama adet olmuştum kafalar çorba artık bende 😄
Canim bunyeden bunyeye degisebiliyor her durum. Burda varsaymaktan oteye gecemiyoruz. En guzeli bir kontrol olur. Hem icin rahatlar, hem de goremedigimiz birsey varsa ogrenmis oluruz 🤗

Ay 6+5te tek kese tek kalp atışı diye rahatlamıştım ama sen korkuttun gözümüöyle bir sürpriz yaparlar mı kiii😱

Canım brn Ankara gümüş eczanesinde bulmuştum. Orda da yaşamıyorum ama tesadüf eğitim için gitmem gerekti ilacı almama vesile oldu. Taze transfer planlıyorsa Dr un tarlusal kullanımını istemiyorlar. Umarım bulursun sen de..

Benim de transferin 9.günü olmuştu hatta öyle ki bacağımdan aşağı akmıştı acayip şaşırmıştım renksiz kokusuz. Fitilin geri gelmesi değildi kesinlikle bir daha da hiç olmadı. Güzel haberler al inş🙏
Vallahi benimkiler sürpriz yaptı 😊neden olmasın hayırlısı olsun insan baştan bir şok oluyor ama alışıyorsun sonra. Benim de ikiz kardeşim var en yakın arkadaşım. Annem bizi büyütürken muhakkak zorlanmıştır ama çocuklar için güzel oluyor sonra 😊

X