2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Benim adetin 1. günü 9.5 mmdi. Hem kendi doktorumda memorialdeki hemşireler de adetle dökülüp inceleceği için sorun olmaz demişlerdi. Ama benim rahim daha kalın bence normale göre. Transfere 14 mm ile girdim.
Bende şuan transfere hazırlık surecindeyim dondurulmuş embriyo koyulacak ins. Adet olunca transfer süreciniz kaç gün sürdü acaba, adetin 2. Günü kontrole gittim ama doktor muayene etmedi yani rahim kalinligimi olcmeden direk günde 3tane estrofeme başlattı adetinde 16. Günü tekrar kontrole çağırdı kontrolden 5gun sonrada transfer olur dedi yani 21 günlük bı surecim var bana çok uzun geldi bu süreç ama böyle mi oluyor genelde bılginiz var mı

Çok bilgim yok ilaçlı transfer konusunda. Ben naturel transfer oldum. Ama şöyle oldu ben de pcos var. Tam 25. gün yumurtladım 31. gün transfer oldum.

Eğer çok yumurtanız toplandıysa, OHSS (yumurtaların aşırı tepki vermesi) gibi bir sendrom olasılığı var. Bu sendromu internetten araştırabilirsiniz. Hayati tehlikeye kadar giden bir çok endikasyon mevcut bu durumda. Ne yazıkki kullandığımız iğne ve ilaçlardan bu tarz durumlar kaynaklanabiliyor. Bu sebepten dolayı doktorunuz rahim kalınlığınızı ölçme gereği duymamıştır. Çünkü rahim dinlendirme yapmadan transfer yapamazlar.

Dogrudur benimde yumurta çokluğundan dolayı rahim dinlendirme demişti doktorum tabi bu süreçte bitanecik polibim çıktı o alındı 2ay oldu yani yumurta toplanali üzerine 2kezde adet oldum inşallah normale donmustur herşey

var mı belirti falan ? embriyo hakkında bişey söylediler mi ?
Yok zaten opudan sonraki kasık batmalarım şişmeler göğüs acıları yeni geçti daha. Belirti için erken değil mi henüz birde embriyo için kontrolde mi oluyor beni 11inde çağırdılar kan içi

Yok zaten opudan sonraki kasık batmalarım şişmeler göğüs acıları yeni geçti daha. Belirti için erken değil mi henüz birde embriyo için kontrolde mi oluyor beni 11inde çağırdılar kan içi
yook yok hangi kalitede embriyo tranfer edildi transfer edilen embriyoyla ilgili biley demişlermiysi ?

yook yok hangi kalitede embriyo tranfer edildi transfer edilen embriyoyla ilgili biley demişlermiysi ?
Evet iyi kalite 3.gün tek embriyo.grade 1 mi ne dedi galiba öyle bir şey yanlış yazmışta olabilirim diğerlerinin hepsini dondurduk

merhaba bende tam yılbaşı sabahı transfer oldum.3 tedavim bu 2. tedavim 2018 Aralık ta yapıldı kızım var 2 buçuk yaşında şimdi kardeş olsun istiyoruz Şu an da beklemedeyiz 3.gun embriyosu tranfer edildi 1 Ocak ta.cok heyecanlıyım inşallah bebislerimiz bizlere tutunur

Ayy inşallah olumlu sonuçlanır hepimizin. Ben çok rahatım batma kasık ağrıları vs hepsi geçti opudan kalan. Sizde var mı ağrı sızı
Dondurulmuş embriyo idi. İlacsız naturel transfer. Şuan kasık karın ağrım var kahverengi akıntım 2 gundur devam ediyor. Biraz tedirginim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…