2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Merhabalar ben de gelebilir miyim?
Aralık ayında Opu oldum inşallah bu ay transferim olacak. Regl olmayı bekliyorum.

Hayırlı günler bişeyi çok merak esiyorum yumurta toplamadan 5 gün sonra adet oldum şimdi 2 .adeti bekliyorum ama 8 gün geçti kan testi verdim 2 gün önce negatif çıktı . Ama hala gelmedi adet olacakmışım gibi ara ara karnım kasıklarım belim ağrıyor ama hala olmadım testte negatif gecikmesi normal mi benim hiç adetim gecikmez ya gününde ya da 2 3 gün erken gelirdi anlamadım gitti

Yumurta toplamadan önce kullandığımız iğne ve ilaçlardan dolayı, adet dönemlerinde gecikmeler ve düzensizlikler olabiliyor diye okumuştum. Gebelik var mı bununla ilgili tecrübem yok ama ilaçlardan olabileceğini biliyorum.

3 embriyo dondurulmuş. 1 tanesi kaliteli. Iki tanesi düşük kaliteli dediler. Önümüzdeki ay kaliteli olanın transferi yapılacak. Tutmazsa düşük kaliteli olanın ikisi aynı anda transfer edilecek.
Çok düşük olsa dondurmaZlardı bence demek ki yine dondurulacak durumda ki dondurmşlar oh oh 3 tane bebişiniz var ne güzel umarım birş tutar da diğerlerini kardeş olarak bekletirsiniz

Merhaba kizlar bende bu ay transfer olucam inşallah şuan estrofeme başladım bir hafta oldu , adetim bitti ama koyu bı şekilde afedersiniz yoğun kıvamlı akıntım devam ediyor oyuzden ayakta bisiler yaptığımda arasıra ıslaklık hissediyorum estrofem kullanırken akıntısı artan oldu mu acaba

Çok düşük olsa dondurmaZlardı bence demek ki yine dondurulacak durumda ki dondurmşlar oh oh 3 tane bebişiniz var ne güzel umarım birş tutar da diğerlerini kardeş olarak bekletirsiniz
Yok arkadaşım. Allah izin verirde ol derse 1 tane istiyorum. Diğer tüm şanslarımı hepinize diliyorum inşallah sen ne durumdasın bu arada?

Merhaba durum guncellemesi yapayim. Aynı durumda olanlar vardır belki. Doktor tam ümidi kesmişken tedaviyi durdursak iyi olur demişken iki gun sonra bi kontrole daha girdim bu sefer daha önceden görmediği tarafta cikolata kisti olam tarafta da 2 yumurta gordu. Soldakiler hala tembel ama toplamda 4 yumurta var artik. Daha sonra bir kontrole daha gittim bu sefer de opu terihi verildi. Yumurtalardan birisi 17mm onda umitliyim demisti. Sabah da opu ya girdim 4 tane toplamislar. Yarin haber verecekler. Umarım yine guzel seyler yazabilirim.

Tskr ederim. Evet benim de rezerv düşük. Yaşım 34. Bugun toplama yapildi 4 tane varmis cok şükür. Bakalim inş gerisi de guzel olur. Ins seninki gibi hepsi tutar da biran once transfere gecebiliriz

Tskr ederim. Evet benim de rezerv düşük. Yaşım 34. Bugun toplama yapildi 4 tane varmis cok şükür. Bakalim inş gerisi de guzel olur. Ins seninki gibi hepsi tutar da biran once transfere gecebiliriz
inş canım güzel haberler alırsın hepside 5. güne ulaşır , dondurulacakmı yoksa hemen transfermi bu ay

Kızlar merhaba
Bu ay transfer olucaklar arkadaşlar inşallah hep beraber dileğimize kavuşuruz . Bende başladım transfer işlemine bugün reglim 8. Günü her şey şuana kadar güzel gidiyor . Estrofem dekort ve coraspirin kullanıyorum . İnşallah yeni yıl yeni ay bize dileğimize kavuşturur

hayırlı olsun canım. ilaçlara kaçıncı gün başladın ben adeti bekliyorum dondurulmuş embriyom var

bence 1 yılı beklemeye gerek yok. şimdiden başla.bende senin gibi düşünmüştüm.1 yıl sonra başladım tedaviye . 6 ayda olmuyosa bi sıkıntı var demkki .zaman kaybetme derim ben

ilk denemem tutmadı. 2.denemede de hormon değerleirmde yükseklik var . erteleniyo her ay.allah hakkımızda hayırlısını verir inşallah

Kızlar 3.gün taze transferimin bugün 7.günü idrar testim negatif sizce erken mi daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…