2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Sağ olasın. Bir oncekinde 15 tane toplanmıştı fakat 5. Güne gelen olmadı 3 te dondurmuslardi 2 tane. O yüzden hep diyorum önemli olan sayı değil kalite kesinlikle . Umarım sizinkiler çok kalitelidir

Kizlar sorcam hep unutuyorum rahim dinlendirme nedir? :)
Bahçeci merkezleri genel olarak veriyor böyle bir ara ama sadece ara yani btransfer erteleyecek bir durum yoksa bır geçerliliği yokmuş dün prof Osman haldun Develioğlu açıkladı. Bende bu yüzden olası bir sıkıntı olmadığı sürece rahim dinlendirmeyi kabul etmeyeceğim

Sağ olasın. Bir oncekinde 15 tane toplanmıştı fakat 5. Güne gelen olmadı 3 te dondurmuslardi 2 tane. O yüzden hep diyorum önemli olan sayı değil kalite kesinlikle . Umarım sizinkiler çok kalitelidir
InsaAllahh Seninkilerdende guzel haberler gelirr insallah, bu ay transferin olucakmi yoksa rahim dinlendirme olucakmi

Merhabalar ben de geldim aranızaaaa inşallah harika bir yıl olsun müthiş haberler alalım hep birlikteben de 3. Deneme için Opu oldum geçen ay şimdi regl bekliyorum tekrar toplama olacak bekliyorum kurbanlık koyun gibi

Ayy evet ya nasil birakcaksak bu sigarayi yemekden sonra zaten canin istiyo hele kahveyle bi de türk kahvesi yap simdi guzel gider
Kız onları hemen alabiliyoz mu gaz icin naneli sakız çiğnemeyi gördüm çiğniyorm bakalm insallah fayda eder su gaz bitse hic bişeym kalmıcak da cok fena

Evet ya mesela rahim filmi icinde hic agri çekmedim hic anesteziye gerek bile yok diyenlerde vardi ama ben anestezi olmasina ragmen aşırı ağrı cekmistim anestezi olmasa napardim bilmiyorum muhtemelen benim agri eşiğimde düşük ondan bu tarz durumlarda en agir agri cekenlerin yorumlarini alıyorum kendimi daha kötüye hazırlayıp ağrı cekmessem eğer supriz oluyor ana adayiyiz biz her zorluga katlaniriz

Aaa bunu da öğrendiğim iyi oldu bilinçli yaklasayim en azindan

Merhabalar ben de geldim aranızaaaa inşallah harika bir yıl olsun müthiş haberler alalım hep birlikteben de 3. Deneme için Opu oldum geçen ay şimdi regl bekliyorum tekrar toplama olacak bekliyorum kurbanlık koyun gibi
Hoşgeldiniz bu beklemeler bizi yoruyor ama olsun hepimiz dirayetliyizzzz birlikte sabredip güzel sonuçları göreceğiz

Benim tüplerden sağda zor geçmiş gidince bi soracağım kafama takıldı çünkü fotoda kapalı gibi atsam anlar mısınız tüplerde sıvı olunca nasıl görünüyor

Hoşgeldiniz bu beklemeler bizi yoruyor ama olsun hepimiz dirayetliyizzzz birlikte sabredip güzel sonuçları göreceğiz
Çok teşekkür ederim Ay sormayın bir de aceleci yapım vardır benim ama bu yolculuk beni dize getirdi sabrı öğretti Kolay bir şey değil tüp bebek bizler güçlü anneler olacağız

Haha yaa hic oyle dusunmee, iyi dusun iyi olsun insallah rahim filminde hatta anestezi alanlara sasiriyordum normal muayene gibi gecmisti benimkii halbuki sag tupumude actilar o esnada onu bile hissetmedimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…