2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Evet ya mesela rahim filmi icinde hic agri çekmedim hic anesteziye gerek bile yok diyenlerde vardi ama ben anestezi olmasina ragmen aşırı ağrı cekmistim anestezi olmasa napardim bilmiyorum 🙈 muhtemelen benim agri eşiğimde düşük 🤭 ondan bu tarz durumlarda en agir agri cekenlerin yorumlarini alıyorum kendimi daha kötüye hazırlayıp ağrı cekmessem eğer supriz oluyor😆 ana adayiyiz biz her zorluga katlaniriz😇😆😆🤸🤸
Aynen anayiz biz 😂😂 ben rahim filminde anestezi istememistim ne olabilir ki dedim arastirmadim hic afedersin benim agzima etmislerdi

Arkadaşlar adetimle beraber laparoskopi günüm belli oldu 23 şubat sabah 8 de ameliyata gircem dualarınızı eksik etmeyin lütfen,ameliyat olan arkadaşlarım özellikle yanına al dediğiniz bir şey var mı yada önerileriniz,hastaneden çıkış yaptıktan sonraki gün işe başlayabilir miyim sizce işim çok yorucu değil
Merhaba hosgeldin bence hemen ise baslama 1 hafta dinlen cunku dikislerin olabilir genelde hastanelerde veriyolar ama hijyenik olmuyor çamaşır suyu al 😂 bol su soda gaz cikaran bitki çayları sıvı tukenmek gerekiyor corba yapabilirsin kendine battaniye temiz iç çamaşırı kalin corap ayaklarini usutmemen lazim terlik almayi unutma bir de ☺️

S_lidya S_lidya aynen bende senin gibiyim agrı esigim inanılmaz dusuk😐reglimde cok agrılı gecer bazen 3-4 gun agrılı olur o derece.. Yumurtlama ağrısından birkac kere hastanelik olmuslugum bile var🤭 hsg üç kere çekildim eski tip makinelerde anestezi aldım o yuzden sonuncuda c kollu yeni sistem echomar da vat duymussunuzdur belki sadece orada anestezi almadım hakikaten de zerre agrı olmadı.ama eski tipte asla kendime güvenmedim bu konuda..

Amin amin inşallah Rabbim hepimizin yuzunu guldursun bu zorlu süreclerden sonra bu da geçti hamdolsun diyebilelim inşallah 🤲
Sizede cok gecmiş olsun sanırım ameliyat olmussunuz yakın zamanda Rabbim vesile kılsın tedaviniz pozitif sonuclanıp sağlıcakla evladınıza kavusmayı nasip etsin Mevla'm🤲💞🌹
Benim 8 yıl bitti bu yoldayım artık kadın dogum dr gibi oldum valla hamile yakınlarım bile biraey olunca beni arayıp bilgi alıyorlar🤭
Teşekkür ederim 🥰 ooo baya uzun bir sürec ama umarim kısa sürede guzel sonuclandiracagiz ❤️🙏 ayni durumu bende yaşıyorum ne olsa cevremde de beni ariyorlar hahahah bir diplomamiz eksik😝

Teşekkür ederim 🥰 ooo baya uzun bir sürec ama umarim kısa sürede guzel sonuclandiracagiz ❤️🙏 ayni durumu bende yaşıyorum ne olsa cevremde de beni ariyorlar hahahah bir diplomamiz eksik😝
Diğer uzmanlıklarımda erkek infertilitesi, genetik hastalıklar ve hematoloji 😂😂😂
Ciddi ciddi tıp makalesi okumak hobilerim arasında artık 😁

Sade turk kahvesi soda serbest ben ameliyattan ciktiktan hemen sonra sade kahve icmeme izin vermislerdi gaz için de iyi geliyor diye
Benm ilacım sigaraymış😂 gazı cogu gitti ama yine ağrım var tabi bir de kanamam var az az sıkıntılı bir durum yok insallah hemşireler normal dedi de doktora soramadm

Arkadaşlar adetimle beraber laparoskopi günüm belli oldu 23 şubat sabah 8 de ameliyata gircem dualarınızı eksik etmeyin lütfen,ameliyat olan arkadaşlarım özellikle yanına al dediğiniz bir şey var mı yada önerileriniz,hastaneden çıkış yaptıktan sonraki gün işe başlayabilir miyim sizce işim çok yorucu değil
Hayırlırsı olsun arkadasım ben dün oldum laporoskpi sol tüpüm alındı çikolta kistler boşaltıldı bugün eve geldim ped al bence mutlaka benm dün kanamam oldu ilk idrar ve ikimci idrarda sonra kesildi ama bugün yine var knama olabiliyor sanırm vücdunu sıcak tutman lazm gaz verdikleri icin braz agrın olucak gaz cıkana kadar benm hala var kalın corap kesinlikle yelek benm gazdan sebep hala agrım var umarım yarına gecer yoksa ameliyat yermde ağrm yok şükür en kötüsü gaz bu olayın

Aaa bunu da öğrendiğim iyi oldu bilinçli yaklasayim en azindan🌝
Aynen ilk görüşmede ben kabul ettim şimdi iptal edicem ama dediğim gibi sürekli araştırmada olduğum için öyle her denileni yapmak maddiyat açısından zor oluyor açıkçası 2600 küsür tutuyor birde az değil maalesef zaten ciddi maddiyat gerektiren bir durumdayız 😔

Cok kanama olursa kotu hemen muaneye alirlar bence iyi gidiyorsun kac tane dikis varmis sordun mu hiç
4 delik var da görünen ameliyattan cıktıgımda bir oldu az sonra geçt gece baya gelmş regl olmuşum gibi sanki doltora da ulaşamıyorm yarın sorucam icten dikiş mi attı noldu bişry mi oldu korkmaya başldım agrım sızı. Yok da regl olmusm gibi kanamam var

X