2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Bende bugün regl oldum pazartesi gel dedi doktorum 😊 aynı zamanlarda olacak desenize sizin yaş neydi sorun neydi
Yaş 31 benim , hikayemiz kısa zamanda gelişti temmuzdan beri çocuk düşünüyoruz ama 3 ay denemeye olmayinca doktora gittik esimde bir şey çıkmadı benmde hormon testlerim normaldi iki catlatma ignesi denedik olmayinca hsg çekildi sıvı dolu tüp ve kapalı tüptü elde kalan🌝 neticesinde gecen hafta tuplerimi alddirdim ve tüp bebege basliyoruz 🙏
Ayni zamanlarda olacağız burasi baaslangic topigimiz😍

Iyi günler, esim kriptospermi. Dogal yoldan gebelik olusamaz dendi bize. Benim yasim 33 hormonlarim normal düzeyde amh 2.46 allaha sükür. Mensim hep 27 günde bir gelir hic sasmaz. Tüp bebege karar verdik suan Almanya mi türkiye mi onu düsünüyoruz. Türkiyeye karar kilarsak yaz tatiline maalesef kaliyor cünkü ögretmenlik yaptigim cikn iznim kisa
Hosgeldin aramiza ☺️ benim sana şöyle bi fikrim olabilir bence ilk denemeni orda dene insallah tutar ama tutmaz ise Türkiye'de yaptir derim yazin tatile geldiginizde ama bi aydan uzun sürebilir tedavi süreci

Selam kizlarr bende katiliyorum araniza 🥰 bir bahceci hastasi daha geldi, bende cem celikte tedavimi goruyorum ve bugun yumurta toplama islemi oldu, 11 yumurta toplanmiss bakalim yarin ilk telefon gelicek, bizimle yola kac tane devam edicek cok merak ediyorum. Bu ay rahim dinlendirme olucak diger ay transfer olucakmis. 🙏🏻

Benim amh 5,25 cikti, polikistikliyim bende

🙈🙈🙈🙈 Akşama yazar muhtemelen artik anca kendine gelir 😇
Kızlar ben geldim😂😂😂 cıktm cıktm 3e sarktı ameliyatım 6.30 da cıkmışım sol tüp alındı solda cikolata kisti varmş onuda boşaltmş sağ temiz tüp sağlammış o yüzden hic ellememiş ama yapışıklıklar var dedi bagırsaklarda falan ancak tedavi icin sorun oluşturmadıgından ellemedm dedi iyi mi yaptı kotu mu bilemedm😂gaz fena gaz yürü yüyü bir hal oldum cıkmıyor hala cıkmadı bir de ben 2 defa tuvatele cıktm kucük kanamam oldu sizde de olmuşmuydu korktum öyle olunca kan geliyor baya

Kızlar ben geldim😂😂😂 cıktm cıktm 3e sarktı ameliyatım 6.30 da cıkmışım sol tüp alındı solda cikolata kisti varmş onuda boşaltmş sağ temiz tüp sağlammış o yüzden hic ellememiş ama yapışıklıklar var dedi bagırsaklarda falan ancak tedavi icin sorun oluşturmadıgından ellemedm dedi iyi mi yaptı kotu mu bilemedm😂gaz fena gaz yürü yüyü bir hal oldum cıkmıyor hala cıkmadı bir de ben 2 defa tuvatele cıktm kucük kanamam oldu sizde de olmuşmuydu korktum öyle olunca kan geliyor baya
Ohh hadi gecmis olsin😍😍🙏🙏🙏 bak gaz icin ben yururken cok zorlaniyorum diye yatarak karnima cektim ayaklarimi bisiklet cevirir gibi efsane ise yaradi onu yap , kanama olur normal o kocaman bebek bezlerinden bağlamıslardi ben 3 -4 tane degistirdim herhalde ondan.tüplere gelinceee eminimki doktorun olması gerekeni yapmıştır 🙏🙏🙏🙏🥰 bitti bileeew 😇😇

Selam kizlarr bende katiliyorum araniza 🥰 bir bahceci hastasi daha geldi, bende cem celikte tedavimi goruyorum ve bugun yumurta toplama islemi oldu, 11 yumurta toplanmiss bakalim yarin ilk telefon gelicek, bizimle yola kac tane devam edicek cok merak ediyorum. Bu ay rahim dinlendirme olucak diger ay transfer olucakmis. 🙏🏻

Hoşgeldin aramıza 🥰🙏 inşallah saglikla olsun herseyiniz yolu yarilamissiniz bile transfer sonrasi güzel haberler bekliyoruz günlük yumurtalarin durumunuda paylaşırsaniz tabiki seviniriz😍🙏

Hoşgeldin aramıza 🥰🙏 inşallah saglikla olsun herseyiniz yolu yarilamissiniz bile transfer sonrasi güzel haberler bekliyoruz günlük yumurtalarin durumunuda paylaşırsaniz tabiki seviniriz😍🙏
Hadi insaAllahh bu yolda olanlarin hayirli haberlerini alirizz 😍 tabii paylasirim yarin ilk durumuu :)

Ayy hadi geçmiş olsun seni bekliyorz kac saattir beybi bende kanama olmadi bi doktoruna soyle bakalm normal karşılar bence yine de haberi olsun gaz çok kötü oluyo ya 😂😂 yattigin yerde bacaklarini kendine çek sakın tutma sal gitsin

Hadi hayirli olsun canım hosgeldin bu arada bende bahcecideyim ☺️☺️ boyle bahceciye gidenlere cok seviniyorum insallah hayirli haberlerini alırız

Ohh hadi gecmis olsin😍😍🙏🙏🙏 bak gaz icin ben yururken cok zorlaniyorum diye yatarak karnima cektim ayaklarimi bisiklet cevirir gibi efsane ise yaradi onu yap , kanama olur normal o kocaman bebek bezlerinden bağlamıslardi ben 3 -4 tane degistirdim herhalde ondan.tüplere gelinceee eminimki doktorun olması gerekeni yapmıştır 🙏🙏🙏🙏🥰 bitti bileeew 😇😇
B Burcu2480 kanama kesildi benm normalmiş dün gece gazdan uyuyamadım omuzlarma vurdu cok kötü bugün braz daha iyiym az az yapıyorm hic olmazsa doktor gelse de cıksak kızlar siz ameliyattan kaç gün sonra sigara ictinz icenler B Burcu2480 sen iciyodn diye biliyorm😂

Hadi hayirli olsun canım hosgeldin bu arada bende bahcecideyim ☺️☺️ boyle bahceciye gidenlere cok seviniyorum insallah hayirli haberlerini alırız
Aynen bendee, insaAllahh 🥰 senindemi ilk? Beni bu sabah aradilar, 11 yumurtadan 7 tanesi olgun cikmis ve bu 7den 5 tanesi dollenmis.. bakalimm 3. Ve 5. Gune kadar dayanirlar insallah 🙈🥺

X