2022 Tüp Bebek Anne Adayları

B Burcu2480 kanama kesildi benm normalmiş dün gece gazdan uyuyamadım omuzlarma vurdu cok kötü bugün braz daha iyiym az az yapıyorm hic olmazsa doktor gelse de cıksak kızlar siz ameliyattan kaç gün sonra sigara ictinz icenler B Burcu2480 sen iciyodn diye biliyorm😂
O omuz ağrısı geçmiyor hemen ☹️ gazı bol bol cikartman lazim 🌝 karnina bolca cek ayaklarini sigara konusunu burcuya biraktim 😂

Aynen bendee, insaAllahh 🥰 senindemi ilk? Beni bu sabah aradilar, 11 yumurtadan 7 tanesi olgun cikmis ve bu 7den 5 tanesi dollenmis.. bakalimm 3. Ve 5. Gune kadar dayanirlar insallah 🙈🥺
Dayanirlar zaten bu surecte sana bi tane lazim o da cok saglikli olsun ki tutunsun annesine 🥰🥰 benimde ilk

B Burcu2480 kanama kesildi benm normalmiş dün gece gazdan uyuyamadım omuzlarma vurdu cok kötü bugün braz daha iyiym az az yapıyorm hic olmazsa doktor gelse de cıksak kızlar siz ameliyattan kaç gün sonra sigara ictinz icenler B Burcu2480 sen iciyodn diye biliyorm😂
😂 Ben hemen o gun sigara verin bana demisim canim istemedi ama aklimdan hic cikmadi hastaneden cikmam da yasak sigara icme yeri de yok ordaki hasta bakiciya abla nolur şu camı açın da ben bi sigara iciyim dedim cocuk kilidi varmis 😆😆 acamadi perisan olmustum yuzumun yarisini camdan cikarttom ictim ama cok felaket baş dönmesi oluyor canın istemiyorsa eğer icme bence uyu surekli

😂 Ben hemen o gun sigara verin bana demisim canim istemedi ama aklimdan hic cikmadi hastaneden cikmam da yasak sigara icme yeri de yok ordaki hasta bakiciya abla nolur şu camı açın da ben bi sigara iciyim dedim cocuk kilidi varmis 😆😆 acamadi perisan olmustum yuzumun yarisini camdan cikarttom ictim ama cok felaket baş dönmesi oluyor canın istemiyorsa eğer icme bence uyu surekli
Suan iciyorum valla 😂 kahvaltı yaptm bişeylerde yiyorm şimdi insallah dönmez bakalım dayanamadm bende bide stresli oldum mu niyeyse daha bir vuruyo bana

Selam arkadaslar. Opudan çıktım 26 yumurta toplamışlar ağrıdan öldüm. Çıktım hastaneden ağlıyorum sokakta😂 halbuki citkirildim biri de değilim ama manevi olarak yıprandım sanırım. Pazartesi arayacaklar

Selam arkadaslar. Opudan çıktım 26 yumurta toplamışlar ağrıdan öldüm. Çıktım hastaneden ağlıyorum sokakta😂 halbuki citkirildim biri de değilim ama manevi olarak yıprandım sanırım. Pazartesi arayacaklar
Ayyy haydi hayirli olsin 😍😍😍😍 26 iyi bir rakam gibi geldi oyledir inşallah 😇 agri yapıyor mu🙈 guzel haberler alin umarim ❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏

Suan iciyorum valla 😂 kahvaltı yaptm bişeylerde yiyorm şimdi insallah dönmez bakalım dayanamadm bende bide stresli oldum mu niyeyse daha bir vuruyo bana
Ayy evet ya nasil birakcaksak bu sigarayi 😞😞 yemekden sonra zaten canin istiyo hele kahveyle bi de türk kahvesi yap simdi guzel gider 😂😂

Cok zor bi süreç degilmi rabb yardimcimiz olsun sonunda bebegimizi kucagimiza alacaksak bi agrilarin hic bi onemi yok bence

Evet anestezi var uyandıktan sonra bir serum veriyorlar o bitene kadar ağrı. Ya çok göz korkutmayayim 15 20 dk maksimum
Şey gibi muhtemel rahim filmi sonrasi ben bir agri çektim ama eve gidene kdr geçmişti herhalde öyle bişey 🥲 olsun napalim nelere katlandik buna mi katlanamicaz😇sonu güzel olsun

Yaa ben ağrı olacağını hic tahmin etmemistim 🙈 anestezi yok muydu varda uyandiktan sonra mi agri cektin
Kisiden kisiye fark ediyordur canim agrisi bence, bende dun oldumm hic agrim yok gibi biseydi, buna mi stress yaptim bukadar dedim hatta esime ☺️ Aksam ustu biraz agrilarim basladi ama durulmayacak gibi degil, agri kesici alip yattim. Suan cok iyiyim. Toplanan yumurta sayisinada bagli sanirimm biraz, cogaldikca daha fazla agritiyo herhalde 🙈

Masallahh sayin cok guzel ☺️ Cok gecmis olsun, daha onceki opuden kac yumurtan toplanmisti acabaa ve kac tanesi 5. Gune geldi 🙏🏻 Bende dun oldumda 11 yumurtam toplandi, 7 tanesi olgun cikmis 5 taneside dollenmis merak ediyorum simdi pazartesine kac tanesi devam edicekk🤭

X