2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Çok teşekkür ederim Ay sormayın bir de aceleci yapım vardır benim ama bu yolculuk beni dize getirdi sabrı öğretti Kolay bir şey değil tüp bebek bizler güçlü anneler olacağız
Offf bende aynıyım karar verdigim an hersey olsun istiyorum şimdi ben adet donemiyle baslayacagim tedaviye zaman geçmiyor sanki Allah'ın bana Sabrı öğretme şekli herhalde diyorum

Haha yaa hic oyle dusunmee, iyi dusun iyi olsun insallah rahim filminde hatta anestezi alanlara sasiriyordum normal muayene gibi gecmisti benimkii halbuki sag tupumude actilar o esnada onu bile hissetmedimm
Ayy maşallah sizin ağrı eşliğiniz mi yüksek acaba benim ilk rahim filmim anestezi yoktu dedim heralde ölüyorum hatta solu azıcık açtılar iki kez ilaç yolladılar hemşireler dahi ağladı benimle ki canım kıymetli de değildir. Sonra çektirdiğimde uyuttular tabi

Haha yaa hic oyle dusunmee, iyi dusun iyi olsun insallah rahim filminde hatta anestezi alanlara sasiriyordum normal muayene gibi gecmisti benimkii halbuki sag tupumude actilar o esnada onu bile hissetmedimm
Oooo senin baya yüksek agri eşiğin maslah agrimiz sizimiz az olsun bende bugun ameliyattan sonra ilk defa dışarı çıkıp zaman geçirdim yoruldum biraz ağrım var suan

Offf bende aynıyım karar verdigim an hersey olsun istiyorum şimdi ben adet donemiyle baslayacagim tedaviye zaman geçmiyor sanki Allah'ın bana Sabrı öğretme şekli herhalde diyorum
Aynen bence de öğreniyoruz işte olgunlaşıyoruz inşallah hepimiz kavuşalım artık evlatlarımıza

Yaa kiyamam demekki yuksek ozaman benim herhaldee suan bende sasirdim kendime

Oooo senin baya yüksek agri eşiğin maslah agrimiz sizimiz az olsun bende bugun ameliyattan sonra ilk defa dışarı çıkıp zaman geçirdim yoruldum biraz ağrım var suan
Sanirim oylee cok gecmis olsun sanada, ne ameliyati oldun?

Benim tüpler alındı geçen hafta , bugun doktor kontrolü haricinde ki oda hastanedeydi ilk defa dışarı ciktim bi garip geldi temiz havayi falan garipsedim
Cok gecmis olsun tekrardan canimm Allahim sifa versin insaAllah, aynen aynen iyi gelmistir temiz hava daha cabuk toparlanirsin hem yuruyus yaptikca

Merhaba arkadaşlar
Bende reglimi bekliyordum baslamak için ama tsh degerim yuksek cıktıgı için drum tedaviyi bir ay erteledi cok hazırdım ve zamanlama olarak en uygun vakitti o yuzden moralim bozuldu biraz.. Hayırlısı olsun artık diyorum yapacak birsey yok.. Rabbim hepimize pozitif sonuclar almayı nasip etsin
Benim 4.tedavim olacak ins son olur maddi manevi cok zorlu bir yol Rabbim hepimizin yardımcısı olsun..

Merhaba hoşgeldiniz öncelikle hayırlısı guzel haberlerinizi alalim, tsh değeri nedir nerede tedavi goruyorsunuz hangi ildesiniz ilk tedaviden beri ayni yeri mi tercih ettiniz sorun neydi tüp bebege yoneldiniz sizden gelecek bilgilerin basklarina da tecrube olmasi dilegimle

Hosbulduk tesekkur ederim amin hepimiz güzel haberler verelim inş
Erkek infertilitesi var bizde.. Morfoloji %1 tğp bebekte dahi dollenme cok az oluyor. İlk iki denemem bahceci umutta, üçüncü denene memorial şişlide yaptım. Birincide negatif, ikinci de beş haftalık dusukle sonuclananan bir gebelik oldu. Sevincim kısa surdu yani.. Üçüncüde ise yumurtalarım hiç dollenmedi transfer e gidemedim. Eşimin bir ark azo spermli gittiği klinikte sonuç aldılar bize önerdi bizde o merkeze gidiyoruz artık.
İstanbuldayım, sens üreme merkezine gidiyorum ilk etapta eşim bir süre antioksidan kullandı dr umuz "emre bakırcıoğlu "
Kendisini bize morfolojinin duzelmeyecegini o yuzden tese yönetimi ile sperm alınırsa daha sağlıklı olacağını söyledi. Eşimle konu uzerine cok düşündük ve ameliyat ı kabul etmedik. Sperm cıkısı var sayı hız düşükte olsa iyi secim olursa sansımızın olcgnı düşündük hayırlısı artık..
Aynı merkezde dr Süleyman Tosun a gidiyorum bende. Baska drlar da var bu alanda deneyimli bir kadro gerçekten. Opu ve transfer i ota jinemed hastanesinde yapılıyorlar bunun bilgisinide vereyim..
Bu ay olmadı belki ama ins diğer aya baslarız hayırlısıyla..
Tsh troid hormonu belli bir değerin üstünde olsg tüp bebek veya transfer islemleri yapılamıyor..

Arkadaşlar adetimle beraber laparoskopi günüm belli oldu 23 şubat sabah 8 de ameliyata gircem dualarınızı eksik etmeyin lütfen,ameliyat olan arkadaşlarım özellikle yanına al dediğiniz bir şey var mı yada önerileriniz,hastaneden çıkış yaptıktan sonraki gün işe başlayabilir miyim sizce işim çok yorucu değil

Zorlu bir süreçten geçmişsiniz allah yardımcınız olsun inşallah emeginize sabrıniza cektikleriniz karşılığında saglikla bebeginize kavuşun ekim ayına kadar hep kadin hastaliklari konusunda cok iyi olduğumu düşünürdüm genc kizligimdan beri regli düzensizliği ağrısı kisti derken bir ayağım hep doktordaydi yasitlarim hic doktor yüzü gormemisken. Kendi infertilitemi öğrendiğim de dedimki bilmediğim ne çok sey varmış şimdi sizler yazdikca anlıyorum ki daha bilmedigimiz ancak yasarayarak ogrendigimiz ne cok sey var. Ben hep bütün bilgileri bu siteden birilerinin tecrubelerinden öğrendim umarim bizlerin tecrübeleride baskalarina bilgi olsun.

Merhaba, Rabbim acil şifalar versin öncelikle inşallah ameliyatınız cok basarılı gecer.
Ben daha once laparoskopi kist ameliyat ı oldum. Bir hafta dikişleriniz olacağı için hareket etmeniz kısıtlı olacaktır en azından benim oyle oldu ve dikişler agrı yapıyor. Dikişler alındıktan sonra rahatladım ve hareket edebilir hale gelmiştim. Tabiki bunyeye gore degişir ama otobüsle işe gidip geldiğim için ve hassasiyetim devm ettiği için 20 gun rapor almıstım ben. En az on gün rapor almanız cok iyi olacaktır mumkunse en azından dikişler alınmıs olur rahatlarsınız. Düşününki elimizi kestigimizde yara bandı bile gunlerce elimizde kalıyor o yuzden ne kdr cok dinlenirseniz o kdr çabuk toparlarsınız kanaatimce. Hastane içinde birkaç eşofman takımı iç çamasırları lazım olabilecek esyalarınızı alın. Şimdiden çok geçmis olsun.

Merhaba şimdiden geçmiş olsun diyelim o gun sizden güzel haberler bekliyoruz dualarimiz sizinle. Ben gecen hafta ameliyat oldum cok rahat geçiyor hic stres olmayın ağrı sızı olmasi gerektiği kadar dayanilamayacak gibi asla degil. Sadece yaninizda gece refakatci yaninda rahatca gaz çıkarabileceğiniz biri olsun çünkü ameliyatin en önemli tek noktasi gaz çıkarmak. Ciktiktan sonra zaten cokca serum takiyorlar bir iki saat sonra ilk yürümeye kaldiricaklar sizi omzunuz koprucuk kemiklerinizde siddetli agri hissedebilirsiniz bu karniniza verilecek gazdan kaynakli gaz ciktikca hafifleyecek. Bol yürüme onerdiler bir gece kaldim hastanede ancak yürümek bana cok zor geldi yoruldum diye ben yatakta ayaklarimi karnima cektim bisiklet cevirir gibi ve aninda etki etki gaz cikarmaya basladim inanilmaz rahatlatti ilk iki gece yanlara donerek yatamadim beni en cok zorlayan oydu. Sahsen ben bir hafta rapor aldım çünkü iki gün sonra kalkip işe gitmem mümkün degildi bugun ciktim ilk defa onda bile yoruldum agrim var açıkçası ama ben biraz nazlı olabilirim bu konuda ameliyat sonrasi sade kahve soda sakız öneriyorlar ben kahve soda içmiştim rahatlatmasi icin aklima gelenler bunlar

Amin amin inşallah Rabbim hepimizin yuzunu guldursun bu zorlu süreclerden sonra bu da geçti hamdolsun diyebilelim inşallah
Sizede cok gecmiş olsun sanırım ameliyat olmussunuz yakın zamanda Rabbim vesile kılsın tedaviniz pozitif sonuclanıp sağlıcakla evladınıza kavusmayı nasip etsin Mevla'm
Benim 8 yıl bitti bu yoldayım artık kadın dogum dr gibi oldum valla hamile yakınlarım bile biraey olunca beni arayıp bilgi alıyorlar

Kız onları hemen alabiliyoz mu gaz icin naneli sakız çiğnemeyi gördüm çiğniyorm bakalm insallah fayda eder su gaz bitse hic bişeym kalmıcak da cok fena
O da karnini sisiriyolar daha net gorelim diye nasil ilacli rahim filminden alttan sıvı veriyolar bu da boyle o yuzden gaz oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…