2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Hayirli olsun kuzum cok heycanli iğneleri vurdukca sanki annelik duygusu yukleniyor
Aralık ayında aşılama yaptırdım iğneler yaptıktan sonra bebek yükleniyor diyodum bebek düşüncesi olmazsa o iğnelere dayanmak zor olurdu sürekli kendimizi motive etmeliyiz yoksa çekilecek şey değil

Aralık ayında aşılama yaptırdım iğneler yaptıktan sonra bebek yükleniyor diyodum bebek düşüncesi olmazsa o iğnelere dayanmak zor olurdu sürekli kendimizi motive etmeliyiz yoksa çekilecek şey değil
Tabiki öyle zor surecler bunlar rabbim hayirlisini versin
Bende Aralik da basladim

Evet 8
Bence de en guzeli bu sırayla ilerlemek.

İyim bende adet olmami bekliyorum 3 gun oldu gelmedi gelseydi de gitseydim
Şu beklemekler yoruyor bizi yemin ederim bende dün onu düşünüyordum şimdi amelittta bitti regli olmayi beklicem olmak istediğimiz zamanda gelmek bilmiyor uyuz şey

Şu beklemekler yoruyor bizi yemin ederim bende dün onu düşünüyordum şimdi amelittta bitti regli olmayi beklicem olmak istediğimiz zamanda gelmek bilmiyor uyuz şey
Aynen öyle beklemek yoruyo insani heralde ameliyat olduktan sonra gecikme olabiliyormus

Hangi grup o gidelim inan11 nasil hissediyorsun kendini var mı ekstrem bisey var mi
Bugüne kadar çok güzeldi her şey enerjim vs. Ama bugün bi modum düşük.
3. gün tüm gün boyunca inanılmaz bir bel ağrısı yaşadım. Ayağa kalkınca özellikle. Yatınca hafifliyordu.
Dün 4.gün biraz daha hafifledi
Ama bugün 5.günüm yani hiiiiç transfer falan olmamışım gibi zımba gibiyim ne yorgunluk ne başka bir şeyim yok. Biraz garip geldi bu durum o yüzden bi tık modumu düşük.
İyim bende adet olmami bekliyorum 3 gun oldu gelmedi gelseydi de gitseydim
Bence bugün yarın gelecek. Normal yani operasyon sonrasında bu gecikme. Sıkma canını kuzum benim. Bu kdar bekledin emek verdin hayırlısıyla her sey guzel olucakk

Cok sabirsizlaniyorum bi an once gelsin de gidiyim diye bekliyorum aha geliyo diyrm bakiym gelmiyo lanet bıktım iyice ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…