2022 Tüp Bebek Anne Adayları

B Burcu2480 tüp alınmadan ne kadar sonra tup bebek tedaviye başlayabiliriz biliuor musun , bnm bir sonraki regl donemim 4 mart faln ozmana iyilesmis olur muyum? Ben hemen başlamak istiyorm tedaviye reglin ikinci gunu gitmek istiyorum
Benm tedavi gördüğüm hastane ameliyattan 2 ay sonra dedi 2 adet dönemi geçmesi gerekşyomş rahmin dinlenmesi icin benmde ameliyatm var öncesinde sonra transfer nasipse

Canım iyiyz şükür düzeldik bişey yok valla test versek negatif cıkcaz gibi hissediyorum😂doktorla konustm negatif cıkarsa 11subat aöeliyat cıkmazsa 25 subat ameliyat bakalm hayırlısı
Hayırlısı olsun bacım gec olsun güç olmasın vardir bundada bi hayır diyelm oyle moral bul ki toparlanman icin sana cok lazim olucak 😊😊

Benm tedavi gördüğüm hastane ameliyattan 2 ay sonra dedi 2 adet dönemi geçmesi gerekşyomş rahmin dinlenmesi icin benmde ameliyatm var öncesinde sonra transfer nasipse
😨😨😨 Ayy haberim yoktu bundan benim insallah benimkini ertelemez
Sen opu islemini yaptirmismiydin

3.gün embriyosu 8.gün 32 10.gün 108 12.gün yaptırmadım bugün tüp bebek merkezinde test günümdü 14.gün 395 çıktı değerim fakat ben hep akşam 8 de kan veriyordum bugün sabah 11de çağırdılar o saatte verdim biraz düşük geldi saat farkından olabilir mi ? doktorum iyi dedi ama benim içime sinmedi..

İki ay mı ☹️ kesin banada aynısını derler ☹️☹️☹️zaman asla gecmiyor ya böyle durumlarda

İki ay mı ☹️ kesin banada aynısını derler ☹️☹️☹️zaman asla gecmiyor ya böyle durumlarda

Selammm bugün gonalf 225 verdi doktor ctesi günü tekrar kontrolum var . Şimdilik günde 1 iğne inşallah böyle tek iğneyle devam edip biter

Ayyy hadi hayirlis olsun cok sevindim😍😍😍😍 tedavi surecinizi paylasin olur mu hepimize tecrube oluyor 🥰 guzel sonuclar alalim🙏🙏😇
Tekrar selammm . Bugün tedavim başladı . Cumartresi gününe kadar gonalf 225 iğne kullanacağım ctesi kan tahlili verip sonuca göre ilaçlarımı değiştirebilirmiş.
Günde 1 iğne hiç acımadı hatta aşılamadaki iğnelerim daha çok acıyodu diyebilirim. Çok rahatladım sohbet ederken bile yapılabilecek bi iğne

Tekrar selammm . Bugün tedavim başladı . Cumartresi gününe kadar gonalf 225 iğne kullanacağım ctesi kan tahlili verip sonuca göre ilaçlarımı değiştirebilirmiş.
Günde 1 iğne hiç acımadı hatta aşılamadaki iğnelerim daha çok acıyodu diyebilirim. Çok rahatladım sohbet ederken bile yapılabilecek bi iğne
Hadi hayirli olsun🥰🥰🥰🙏🙏🙏 guzel sonuçlar alın bebis haberinizi de alalim. Her iğne bebbise yaklasmaya bir adım olsun 🙏🙏😇😇

😂 Bende hep insallah bi igne diyodum ama cumartesi cetrotide verebilir sana
Ay vermesin bişi daha şimdiden tahliller vitaminler iğneler 6 bine yakın gitti🙄 daha hastaneye 13 bin vericez .
Moraracak diye korkuyodum ama acımadı morarmaz bence sende nasıldı

Ay vermesin bişi daha şimdiden tahliller vitaminler iğneler 6 bine yakın gitti🙄 daha hastaneye 13 bin vericez .
Moraracak diye korkuyodum ama acımadı morarmaz bence sende nasıldı
Morarma olmuyor merak etme aciyi da hissetmemeye basliyorsun bebek heycaniyla hissetmiyorsun bile 😊😊 simdi senin tedavi nasil olucak bugun ilk gunun mu

X