2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Ameliyat öncesi moral oldu gebeliğinz tecrübeniz Allah razı olsun.bu ay adetten sonra ameliyat 2 ay sonra transfer bol beklemeli günler var önümde
Amelıyattan snra 2.gebeliğim cnm martta ilk transfermde bebıs oldu enfeksıyndan dolayı snlandırıldı.bu onun üstüne 2. Yani hiç korkma o lekelenmeler felan gecınce ortam müsait oluyor ama sana tavsıyem laptan snra gaz ağrısı çok aşırı oluyor omuz boyunda rezene çayı iç bol bol iyi geliyorşifa dilerim aklına takılan olursa buralardayım

İptal oldu eşim pozitif cıktı bende de kuluçka süresinde olabileceğini düşündü doktor o yüzden erteledi olamadık yani
Aaa herseyde vardir bir hayir çok gecmis olsun ama ameliyat icin tecrubemi soyleyeyim hiç gözümde büyüttüğüm korktugum kadar olmadi hic tedirgin olmayın

Tavmergende aşılama yaptırdım . Elemekle en iyisini yapmışsınız asla aklınız orda kalmasın
Evet inanilmaz derecede kötü yorumlar okuyorum bu kadar insan yanılıyor olamaz tabiki iyi yorumlarda var ama 100 yorumdan 10 iyi yorum tatmin etmiyor aklimda kalbimde medicaldeydi zaten yoldan şaşmamak gerek

Aaa herseyde vardir bir hayir çok gecmis olsun ama ameliyat icin tecrubemi soyleyeyim hiç gözümde büyüttüğüm korktugum kadar olmadi hic tedirgin olmayın
Gerçekten mi?? Ya ben ameliyattan korkmuyorm da doktor korkuttu gözümü kapalı ameliyattan acıga dönebiliriz diye ondan cok korkuyorum bide bende amh da düşük daha da azaltmasınlar tek isteğim o

İptal oldu eşim pozitif cıktı bende de kuluçka süresinde olabileceğini düşündü doktor o yüzden erteledi olamadık yani
Ayy çok geçmiş olsun canim vardr bundada bir hayır
Cok hakli soyluyorsun tatli tatli uyurken hemen hallediyolar ne cabuk diyosun keske biraz daha uyutsalardi diye dusunceksin

Gerçekten mi?? Ya ben ameliyattan korkmuyorm da doktor korkuttu gözümü kapalı ameliyattan acıga dönebiliriz diye ondan cok korkuyorum bide bende amh da düşük daha da azaltmasınlar tek isteğim o
Açık ameliyata evet bir tık daha sonrası zor olabilir ama yine de gözünüzü korkutmasin

Evet inanilmaz derecede kötü yorumlar okuyorum bu kadar insan yanılıyor olamaz tabiki iyi yorumlarda var ama 100 yorumdan 10 iyi yorum tatmin etmiyor aklimda kalbimde medicaldeydi zaten yoldan şaşmamak gerek
İnsan kendini nereye yakın hissediyosa orada tedavi olmalı bence . Bende hep irenbe istemiştim doktorum orayla çalışıyomuş denk geldi
Medical de fiyatlar nasıl ? Bana ilaçlar toplam 17 bin e yakın dediler

İnsan kendini nereye yakın hissediyosa orada tedavi olmalı bence . Bende hep irenbe istemiştim doktorum orayla çalışıyomuş denk geldi
Medical de fiyatlar nasıl ? Bana ilaçlar toplam 17 bin e yakın dediler
İrenbeyle tavmergenden fiyat almıştım ama medicale yüz yuze gorusecegiz diye almamistim o görüşme de ertelendi ameliyat fln girdi araya bende ustune dusmedim vardir bir hayir dedm irenbeyle tavmergen ayni fiyati verdiler 12 iydi galiba 5 bin flnda ilaclar. Medicalde aynidir hemen hemen heralde muayene ucretleride yakindi

B Burcu2480 tüp alınmadan ne kadar sonra tup bebek tedaviye başlayabiliriz biliuor musun , bnm bir sonraki regl donemim 4 mart faln ozmana iyilesmis olur muyum? Ben hemen başlamak istiyorm tedaviye reglin ikinci gunu gitmek istiyorum

Bi ay yeterli diyebiliyorum zaten 2 hafta icerisinde iyilesiyorsun ben alinmadan önce başlamıştım iki aydir bekliyorum

Bi ay yeterli diyebiliyorum zaten 2 hafta icerisinde iyilesiyorsun ben alinmadan önce başlamıştım iki aydir bekliyorum
Zaten ilk ilac verip yumurta büyütecekler dimi onun icinde 10 gun gecse bir buçuk ay ediyor neredeyse inşallah tamam derler ben beklemek istemiyorum

İnşallahhh bebişlerimize kavuşuruz Ptesi başlıyo iğneler ilaçlar doktor şuan çayı bile yasakladı bakalım neler bekliyo bizi

Zaten ilk ilac verip yumurta büyütecekler dimi onun icinde 10 gun gecse bir buçuk ay ediyor neredeyse inşallah tamam derler ben beklemek istemiyorum
8 ile 14 gün arası degisiyor bende 13 gun sonra toplama oldu inan11 de 8 gün olmuştu sanırım acaba doktorunla bi görüşsen mi toplma islemi yapip dondurup oyle mi ameliyat olsan hem daha sağlıkli olur tupler yumurtaliga sıkıntı olmuyorsa eğer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…