2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Nasil biraktin peki bisey falan mi kullandin
Kaliteli mi değil mi bilmiyorum ki daha.
Aslında şöyle sebepsiz kategorisindeyiz ama yaşıma göre amh düsük benim 1,08
29 yaşındayım.
Aralık ayında 7 yumurtam vardı.
Bu ay 4 yumurta gördü.
Canım sıkıldı. Zaten az sayı en azından kaliteleri düsürmiyim dedim maddi, manevi o kadar çaba sarf ediyoruz.
Bi şey kullanmıyorum 3.günüm zaten. Çok zorlanıyorum tabi

Ya ben de bırakıldığı an, o ay etki edeceğini falan hiç sanmıyorumda işte bi umut yumurta kalitem atar diye.. hep hamile kalınca bırakırım diyordum evren ikisinede izin vermedi
Nasil biraktin peki
İğneler daha cok olgunlaştıracak yumurtalarini merakla bekliyorum

Nasil biraktin peki

İğneler daha cok olgunlaştıracak yumurtalarini merakla bekliyorum
Bakalımm göreceğiz pzartesiden sonra ne kadar daha devam edicek acaba iğnelere.
Her sey yolunda gittigi takdirde haftaya perşembe toplarız demisti.
Sonra ihtimali daha yuksek oluyor dondurulmusların demisti. Ama onu ilerledikce konusup karar vericez dedi.
Ayy bi an önce transfer olup 12.güne ışınlanalım

Keske oyle bisey olsa ignelere erken yanıt verirsen dediği gün toplamaya alirlar o anestezi verirken cok mutlu olmuştum o kadar guzel bi bayilmaki sana anlatamam bi film izliyosun ve ortasinda uyuya kaliyosun muhtesemmm

Yani merak ettiginiz ne varsa sorabilirsiniz ama bu süreçte isiniz agirsa calismamaniz lazim yada izin alabilirsiniz 2 hafta
Öğretmenim Ankara da yaptırmayı düşünüyorım izin işlemleri zor oluypr biraz sıkıntı üstüne sıkıntı zaten tüp bebek duyunca çok üzüldüm doğal yolla olamacağını duyduğum için bide nasıl yapılır nasıl ediliri düşünüyorum

Defalarca tüp bebek deneyip olmayan var , iyi ki tüp bebek var diyip şükür etmek gerek, tüplerde sorun yoksa doğal yolla her zaman şansınız var aslında.

Nasil biraktin peki bisey falan mi kullandin
ben 4 yıl önce bıraktım çocuk istediğim zaman zor olur zorunlulukla hiç bırakamam bıraksam da doğum yapınca hemen başlarım diye bunu yaşamak istemedim hem maddi olarak zorluyordu zaten ve artık tiksinmeye başlamıştım 15 yaşımdan beri içiyordum ve ağır tiryaki şeklinde. bir günde bıraktım öğlen karar verdim bırakmaya akşam yemek yedim sigara içmedim ve hemen yattım içmek istemeyeyim diye. normalde hep gece karar verir sabahta uyandığımda asla o karar uyamazdım. öğlen bırakıp akşam yemekten sonra içmeyip uyuyunca sabahta uyanıp içmemeyi başardım. Alkol alıyorum en büyük sıkıntım şimdi alkolün yanında ne içeceğim olmuştu meğerse sigara benim her şeyimmiş yalnız kaldığım her anımı değerlendiren bir şey. önce o hafta her gün alkol aldım yanında da çiğdem baş ağrıları ağız yaraları çıkardım uykumda kırmızı ışıkla sigara yazısı yanıp sönerdi gün içinde kulaklarım uğulduyor yoksunluk çekiyordum resmen. bir iki denedim birer fırt çekip herkese de ben bıraktım bak bir kere çekeyim göreceksiniz tiksineceğim diyordum sırf kendimi kandırmaca yani :) sonra dedim ki bütün çevreme yalvarsam da bana sigara vermeyin kendimi kandırıyorum böyle böyle başlarım tekrar kimse vermedi :) eşim zaten baştan kural koydu eğer bir kere bile benden sigara isteyeceksen başla hiç bırakma asla vermem dedi ve öyle böyle 4 sene oldu :)

Defalarca tüp bebek deneyip olmayan var , iyi ki tüp bebek var diyip şükür etmek gerek, tüplerde sorun yoksa doğal yolla her zaman şansınız var aslında.
Sorun benimle alakalı değil eşim kaynaklı tabi ki şükretmek lazım sadece bu olayı daha yeni öğreniyorum ve onun afallığını yaşıyorum bu konuyu araştırmaya başladıktan sonra sürecin de çok zor olduğunu gördüm Allah hepimizin yardımcısı olsun

Çok iyi anlıyorum sizi bende bunun böyle olacağını bile bile doktordan duyunca affallamıştım hatta bebek fikrinden vazgeçmek bile istedim. Sonra dedim bunda da vardır bir hayır, zor olacak ama bir kolaylıkta vardır elbet :)

Keske oyle bisey olsa ignelere erken yanıt verirsen dediği gün toplamaya alirlar o anestezi verirken cok mutlu olmuştum o kadar guzel bi bayilmaki sana anlatamam bi film izliyosun ve ortasinda uyuya kaliyosun muhtesemmm
Haha daha neler ben ondan da tırsıyorum hayatımda hic narkoz almadım bakalım nasıl olucak

Ayymaşallah darısı başımıza Benim de 3 gün oldu. Özellikle yemeklerden sonra bi kriz anı oluyor onu atlatınca epey süre rahat ediyorum. Sizce daha 3 gün oldu sigarayı bırakalıda, iğnelere baslayalıda etkisi olur mu yumurta kalitelerime yoksa hiç bir şey değişmez mi?

bence zararın neresinden dönersek kardır :) mesela bende alkolü bırakmadım evet hamile olduğumu öğrenirsem bırakacağım ama o zamana kadar psikolojik olarak beni rahatlattığı ve bağımlılık olmadığı için devam etmeyi düşünüyorum:)

Cok sevindim senin adına insallah baslmazsin tekrardan cunku zorluklarını anlatmışsın

Aslında gebelik icin izin vermeleri gerekiyor sizde rapor alin hastaneden gitmeyin hic cocugun olmuycak demediler tüp bebek de olsa bi şansımız var bence bunda uzulecek birsey yok ben 4 sene üzüldüm herkes bebegini yanimda severken cok zoruma gitti gobegim az bisey sisince hamilemisin yoksa diye sordular inanin zor bi durum ama rabbime tevekkül etmekten baska çarem yoktu sizde üzülmeyin lutfen herşey de bi hayır vardir birde nasil olur diye düşünmeyin strese girmemeniz lazim bu durumda.

ay kronik sorunumuz hepimizin sanırım biraz göbek şişince "hamile misin?"
hayır insanım sen nasılsın?... Emeklerimizi boşa çıkarmasın rabbim. Hepimizin güzel haberlerimizi verdiğimiz günleri görelim inşallah. Ayyy çok heyecanlı yaaaa

Ben sigarayı bırakınca otomatik olarak alkolde bıraktım. Çünkü sigarasız alkol alamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…