2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Yarim doktora gidiyorum artik biraz heyecanlıyım umarım güzel bir görüşme olur

O igne mi kendiniz mi vuruyorusnuz
Hadiiii güzel haberlerle gelin insallah
Evet ben ki ödlek birisiym ben bile yaptıysam herkes yapar merak etmeyin.
Bugün 2. İğnemi yaptım.

Yarın bi tık daha mı cok sızlıycak yanii bu duruma göre Pazar’a kadar devam
Yok hayir bugun hissettiğin sızı gibi olacak ama korkma bence hemen geciyo degil mi bi de igne yapmadan önce kolanyayla temizle ayni yerlere vurursan acır

Yok hayir bugun hissettiğin sızı gibi olacak ama korkma bence hemen geciyo degil mi bi de igne yapmadan önce kolanyayla temizle ayni yerlere vurursan acır
Heh iyi bari Evet kolonyalı pamuklu bi tur siliyorum. Sağ tarafa yaptım 2 gündür. Yarından itibaren sol tarafa yaparım
Demek ki ben çok dip dibe yaptım diye biraz hissettirdi kendini

Ben de opu oldum şimdi tüpün biri açılacak yada alınacak korkuyorum tabi ki, 2 embriyo transfer edilecek sonra umarım pozitif olurda kurtulurum. Tüpler alındıktan sonra bildiğim kadarıyla tüp bebek tek çare oluyor normal yolla gebelik olmuyor.

Heh iyi bari Evet kolonyalı pamuklu bi tur siliyorum. Sağ tarafa yaptım 2 gündür. Yarından itibaren sol tarafa yaparım
Demek ki ben çok dip dibe yaptım diye biraz hissettirdi kendini
Bencede iki gune bir yer degistir bi sola bi sağa yap zaten bi iğne daha verecekler cetrotide diye onu da öyle vuracaksın

Evet tüp bebek tek caremiz bende tuplerimi aldırdım bi hafta önce hic korkma strese girme sakın

Ayy güzel haberler gelsin kizlar inşallah bende cok korkarim igneden
Ay inşallah, inşallah hepimiz için
Mecbur kalınca işte insan her şeyi gögüslüyor. Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır diyelim motivasyonumuzu yüksek tutalım

Aa o ne iğnesiii??? Hemen googlelıyorumoffff biter belki pazar diyordum duygularım darma dağın
Ben cok arastirma yaptim her igne hakkinda googldan daha iyiyim gonal f yumurta geliştirici yumurtalarin büyüyor cetrotide da yumurtalar catlmasin diye kullaniyosn doktor sana catlatma iğnesi verene kadar kullanman gerekiyo

Ay inşallah, inşallah hepimiz için
Mecbur kalınca işte insan her şeyi gögüslüyor. Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır diyelim motivasyonumuzu yüksek tutalım
Kesinlikle bu yuzden buradayim biliyorum ki en guzel morali ( eşim hariç ) sizlerden alacağım ve size vereceğim. Açıkçası ben umutluyum ilk tuplerimin alinacagini ve dogal yolla hamile kalamayacağımi duydgumda dünyam yıkılmıştı sanki ama birgün sürdü bu sonra dedim ki ben dünyaya sadece anne olmak için gelmedim yaşamak için geldim eğer boyle olmasi gerekiyorsa da vardir Allah'ın bir bildigi ama o küçük mucizege kavusursam da o yaşam bana cennet olacaktir B Burcu2480

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…