2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Evet icip icmemeyle hic alakasi yok kafein tuketme dediler ikincisinde icmesem bile yapıp bi yudum aliydm kendimi sıkıntıya hic sokmadim gezdim bol bol tutuo tutmamakla hic alakasi yok bunlarin

Evet doğal kalmış sena soyledi bana da cok sasirdim sevindimde ne icin gidiyosn ne haber aliyosn iste bilemezsin mucize gibi bişey oldu ejcenin de sonradan haberm olmadı en son kalp atışını duymaya gidecekti
Çok şükür 3 hafta kadar önce gitmiştim
Şimdilik her şey yolunda
Dileyen herkese en kısa zamanda inşllah

Aynen böyle oldu benim ameliyat günümü aldığımda gebetmişim hala test yapmakta direniyordum

Çok sevindim
Heyecanla bekliyorum çok da mutlu oldum ben biraz bekleme kararı alınca bir şey diyemedim ama gönlümden geçen buydu

Güzel haberlerini bekliyorum

Çok sevindim
Heyecanla bekliyorum çok da mutlu oldum ben biraz bekleme kararı alınca bir şey diyemedim ama gönlümden geçen buydu

Güzel haberlerini bekliyorum
Şükür bakalım yarın gideceğiz ne diyecek doktor heyecanlıyıö biraz da düşünmemeye calısıyorm ben aşırı takıyorum cunku bu cocul işini rabbim düşünmeyince strese girmeyince veriyor onu anladım o yüzden saldım artık kendimi .Şu ana kadar da henüz bu süreci etkileyecek bir olay çıkmadı insallah böyle devam eder ben her tüp bebek işibe girdiğimde hep farklı sorunlarla karşılaştık korktuk baya şimdilk herşey yolunda gibi umarkm böyle gider

İnsallah hersey yolunda gider bol bol dua edicem senin için olacagina birak kafana takma tutarsa tutar tutmazsa tekrar denersiniz kuzum ben ikinci de bu şekilde düşündüm haberdar et bizleri

İnsallah hersey yolunda gider bol bol dua edicem senin için olacagina birak kafana takma tutarsa tutar tutmazsa tekrar denersiniz kuzum ben ikinci de bu şekilde düşündüm haberdar et bizleri
Kıyamam ederm tabiki yoldayım gidiyorm bakalım ne olacak bugün dua edin bir sizler biliyosunuz aileden cevreden kimseye demedim valla sırdaşım oldunuz burda bana yakın cevremize dahi söylesek hep bişey cıktı bu sefer kimseye bişey söylememeye karar verdik olurda tutarsa nasipse o zaman söyleriz diye düşündk dua edin nolur

Nazara gelir boyle hayirli isler iyi yapmışsın soylememkle inşallah guzl haberler verirsin bize

Dualarım seninle

ejce B Burcu2480 S_lidya pazar günü tranferim var Allahım insallah güzel sonuclar alırım sizler gibi kızlar bu sefer aşırı bir heyecan var ama umutlanmamak da istiyorm alışık oldugm bişey cunku negatifi görmek umarım bu sefer çift çizgiyi görürürm

Bende bu haberi bekliydm insallah cift cizgiyi görürsün hic hesapta yokken boyle bişey çıktı bak ne guzel işte ilaç falan verdi mi doktor

Bende bu haberi bekliydm insallah cift cizgiyi görürsün hic hesapta yokken boyle bişey çıktı bak ne guzel işte ilaç falan verdi mi doktor
Verdi kahretmesin monodoks prednol lutinus fitil bide progesteron iğne bugün catlatma iğnesini yapacam 8 de akşam. 2 gün sonra ilaçlara başlıcakmışım burda hep duydum estrofem falan bana hic verilmedi ondan eksik mi acaba ?

Estrofem transferden sonra verebilir ek vitamin gibi bişey bazilarina vermiyolar bi de onu kafana takma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…