2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Şimdi ilk mesajınıza baktım da sizin sol hidroselpenks imiş..
Nasıl doktor umutsuz konuşur bu başlı başına negatif demek zaten.. kızdım gece gece

Şimdi ilk mesajınıza baktım da sizin sol hidroselpenks imiş..
Nasıl doktor umutsuz konuşur bu başlı başına negatif demek zaten.. kızdım gece gece
Bir de biz hiç sormadık ki kendisine olurdu olmazdı, filmleri götürdük, transfer öncesi alınması gerektiğinden başvurduğumuzu söyledik. Sonra tabi şoka girdik, bir de ağlamayın ben gerçekleri konuşurum demesi

İlk randevu böyle geçmiş olsa anestezi onayı için sabah köründen sıralara girip oda oda dolaşmazdık ama kalan emeğimiz olsun.

Bir yan odada da o kadar tatlı bir hoca vardı ki, koridorda hiperplazi olan hastasına inanılmaz pozitif konuştu destek oldu, beklerken duydum. Yaklaşım çok önemli, insan psikolojisinden anlamak, karşı tarafla empati kurmak..

Merhaba, ben de 3 aylık lucrin oldum 17 haziranda ve sonrasında 1 kez adet oldum bir daha 3 ay olmayacağım diye biliyordum ama şimdi yine adet olacakmışım gibi çok karnım ağrıyor ve hafif lekelenme var. Sizin de öyle miydi?

Ben bi sefer vurdular adetliyken bi sonraki ay adet olmadim transfere geçtik direk lekelenme falanda olmamıştı

Merhaba benimde yumurta gelişme rahim kalınlığım 8.5 mm ama estrofem verdi kana bakıp yarın iptal yada degil diye haber edeceklermiş moralim bozuldu

Merhaba benimde yumurta gelişme rahim kalınlığım 8.5 mm ama estrofem verdi kana bakıp yarın iptal yada degil diye haber edeceklermiş moralim bozuldu
Merhaba ; aslında sizin rahim kalınlıgı iyi gibi gözüküyor ama neden morailinizi bozuyosunz ki ? transferle ilgili son durm ne oldu

Merhaba ; aslında sizin rahim kalınlıgı iyi gibi gözüküyor ama neden morailinizi bozuyosunz ki ? transferle ilgili son durm ne oldu
Kuzum naturel transfer düşünmüş hoca herkes ben burda okuyorum estrofem başlamış benim femara başladı yumurta geliştirmek için benim de yumurta gelişimi olmadı rahim kalınlığın iyi ama yumurta gelişmeyince transferi iptal edebiliriz dedi ona moralım bozuldu. Çalışıyorum ben kimseye de söylemedik yıllık iznime denk gelsin diye düşünmüştüm sonra böyle söyleyince bi kan alalım iyi gelirse cmt transfer yaparız estrofem başla dedi bugünde progestan fitil başladım bakalım. Bide formda hiç naturelden normal ilaçlı transfere dönen görmeyince üzüldüm biraz iptal olur diye ama çok şükür inşallah olacak gibi

Merhaba naturel transfer embriyonun kalitesine gore mi transfer oluyo anlamadim internetten bi bakiyim dedim bu sekilde yaziyo daha neler ogrenicez acaba senin embriyon varsa neden transfer etmiyolar rahim kalinligida iyi bildigim kadariyla 8 le 12 arasi falan olmasi lazim bilmediğim icin sordum merak ettim

Bende aynen kuzum zaten pcos olduğu için yumurta gelişimi olmadığı için aşılama sürecinde çok gelişince tüp bebeğe döndük ama neden naturel düşündü anlamadım normal ilaçla hormonları destekleyerek yapmasını bekledim neyse kan değerlerim istediği gibi gelince ilaçlıya döndük estrofem + progestan fitil kullanmaya başladım bugün inşallah cumartesi Allah’ın izniyle transfer dediler

Cok degisik yani bilmedigimiz o kadar cok sey varmış neler ogrencez bakalm daha İnsallah hayirlisi olsun senin icin iptal de olursa hiç üzülme bi an önce mucizene kavusursun sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…