2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Yaaa harika haber bu ee bizz umutlari kesince bu bebeler bizi buluyor ben anladim ozmaan butun dualarimiz seninle olacak demektir sen olumlu sonucu alana kadar pazar kaçta

Ben varım

E şimdi bana söyleyin bakalım transfer sonrası belirtilernz nelerdi
Hic bi belirti olmaz cunku progestan ignesini kullancan için sende agrilarin olur adet sancısı gibi goguslerinde siskinlik olur bublar igneden dolayi ilkinde bunu kullanmistim bende tuttu diye seviniydm ama ignenin etkisindenmis malesef ikincide prolutex vermişti onda hic bi etkisi yoktu agri falan ama goguslerm sismisti ben yine ignedendir dedim o zaman tutmus ben bilmiydm ilaclarin yan etkisi cok olur agrin sisligin olursa bundan dolayı kisiden kisiye degisiyo yerlesme kanamasi goruyo herkes ama bende olmadi test yaptm poztifi gordum taa kac gun sonra kanamam oldu bu tutup tutmadığı anlamina gelmez canısı bende sadece transferden 5 gun sonra tavuk haslamasi yapiydm o kötü kokmustu zaten ilaclar falan uyutur seni yani bi etkisi yok

Selam kızlar bende tüp bebek tedavinden sonunda bu ay pozitifi gördüm Haziran ayında 1 tane kimyasal gebelik oldu Ağustos ayında kalan 2 embriyo mu transfer ettirdim ve şuan 4+3 günlük hamileyim inşallah güzel sonuçlanır isteyen herkese Rabbim nasip etsin bu zor zamanları geçiren herkese sabır güç kuvvet versin.inşallah herkez pozitif sonuçlar alir ve bebislerle dolar kucaklar

Rabbim saglicakla kucagimiza almayi nasip etsin bundan sonra yapacağımız bol bol dua etmek transfer olacaklara

Yaaa harika haber bu ee bizz umutlari kesince bu bebeler bizi buluyor ben anladim ozmaan butun dualarimiz seninle olacak demektir sen olumlu sonucu alana kadar pazar kaçta
Kuzu 1 gün öncesinden embriyologlar arayıp haber vercekmiş kaçta olcagını .Pazar sabahtan çözme işlemi yaapcaklarmış ona göre ctesi saati söyleyecekler ama benm hastane transferleri hep akşam yapıyor diye biliyorum bakalm ögreneceğik

B Burcu2480 ejce S_lidya Kızlar sizde dei fitil progesteron kasık batması ve karı agrısı yapıyormuydu.
kasıklarıma acaip agrı giriyor böyle regl olcakmışm gibi üşütmüşm gibi sanki ilactan dolayı mı transferden önce basladnz demi ilaçlara ondan soryorm

Evet kuzum kasik agrisi yapiyo o fitil transferden donra baslamistim seninki dogal olacagi için onceden kullan demistr

Kızlar yarın saat 2 de transferim var dua edin lütfen
Yetistimmmm pazar diye not etmistim zaten herseyt cok guzel olacak bak neler yaşadık neler konustuk tam umudu kesmisken gelen mucize bir bebek olacak bebisimiz dualarim seninle.
Bak transferden sonra kasık ağrn olabilir adet olacakmissin gibi hissedebilirsin bel ağrın olabilir bunlar ne iyi ne kötü hic korkutmasin seni herkes yaşıyor bunları. Belirti arama çünkü belirti hissetmiyorsun sabırlı ol kendini cok yormadan arada ufak yürüyüşler yap. Ben genel olarak yatmistim valla ama yatmayi severim hasta gibi yatmadim kitap okudum film izledim oyle gecirdim. 3-4 gun sonra ılık su ile oturarak duş almıştım. O hafta yarim yarm kahvaltida avakado yedim ama en fazla 3-4 tanedir harici olarak yememe icmeme özel bisey yapmadım mevsim meyve sebzeleri yedim kabiz olmamaya ozen gosterdim o kadar aklima gelenler bunlar suan icin

Aylar önce bu grupta yazıyordm bi an aklima geldi yazayim dedim.biz 24 haftalik olduk teyzeleri ve hepinize dua ediyoruz sizlerde guzel haberi alin diye❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…