2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Benim ebriyoların biri yüksek biri orta ya bu bebeğin gelişimi ile ilgili mi tutunmaylamı ilgili fayda sağlıyor orta yüksekliği onu anlamadım
Hiç sorun olmaz. O tutunma yüzdelerinin peşine düşmemek lazım, zira önemsiz. Düşük kalite sayılıp çift çift tutan embriyolar öyle çok ki.

Darısı bizim başımıza öyleyse

kız 5. günde kana bile karışmamıştır o bırak idrara geçsin :) bence bekle icini ferah tut stres de cok etkiliyor bu süreçe

Kızlar selam ay konuyu açttım konu da yokum çok basarısız bir konu açıcı gib hissettim kendimi ama malum iş güç hastane tedavi bir de ev sahibimizn evden cıkarmasıyla mücadele etmece de eklendi dert üstüne dert giremiyorum ama inanın hepimiz icin dua ediyorum sizleri tanımasam da görmesem de aynı süreçlerden geçtiğimiz icin Allah yardımcımız olsun dualarmdasınız .

ben subat ayı ilk hafta ameliyat olucam sol tüp alınacak ya da baglanacak sag kontrol edilecek duruma gore oda alınacak ya da baglanacak.bu süreci yasayıp sonrasında transfer olacak olan var mı ??? yumurtalık rezervinde azalma oldu mu ? ameliyat sonrasaı nasıl geçti aklımda deli sorular cevapkayacak biri olursa ccok mutlu eder beni

kız 5. günde kana bile karışmamıştır o bırak idrara geçsin :) bence bekle icini ferah tut stres de cok etkiliyor bu süreçe
Çıkan bazı cengaver arkadaşlar olmus gaza geldim bende ne bilem, aslında yapmıcaktım da bi an kendi kendime manipüle oldum :) şu yumurta toplanırken sedasyondan bassalar 5 gün sonra uyandırdalar mis gibi :) direk sonuca gecsek

Kizlar erken gebelik testi yaptım bugünde

Eklentiler

• IMG20220117174727.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 43
Var gibi ams yinede emin değilim doktorum test gününü bekle dedi

aaa mukemmeelto fikir aynen he direk 10 gün sonra hatta bir uyancan pozitif mi negatifmi ogrencen hem stres olmamış olursun hem de acaba mı olmmaz şak diye ogreniverirsin

Yok canm dondurulmuş yumurta benim

Ayin21 rinde test günüm hayırlı haberler alırım insalaaa dua edin lutfen benimde dualarım isteyen herkese Allah'ım isteyen herkese nasip etsin insalaa

Canm benim doktorum cok cok iyi ben cok memnunum yani güzlel ilgileniyo yapacağın herseyi sana tek tek yaziyo iyi ve ilgili bir dok
Öğrenebilir miyim
İzmir torbalida canim duymussundur doktoru televuzyonlara da çıktı

Canm benim doktorum cok cok iyi ben cok memnunum yani güzlel ilgileniyo yapacağın herseyi sana tek tek yaziyo iyi ve ilgili bir dok

İzmir torbalida canim duymussundur doktoru televuzyonlara da çık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…