2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Hayri aksut izmir torbalida özel muayene si var

İzmir’de 6.tüp denemesine başlicam. Doktor önerisi olan varsa alırım. Artık maddiyatı da geçtim yeter ki olsun😔
Ben nurettin ersöz inceye gidiyorum bayraklıda özel muayenesi var. ilk denemede oldu benim çoğu hastasınında oluyormuş hemen. çok açıklayıcı ve kontrollü bir doktor asla vücuda fazla ilaç yüklemesi yapmıyor sürekli kontrole çağırıyor anlatıyor her aşamayı

Merhabalar benimde sol tüpüm alınmıştı. Sonra sponten ikiz gebelik 9. Haftada kalp atışları durdu maalesef. Rezerv azalmıyor merak etme biraz yaş ile alakalı. 3 tane tüp bebek basarisizligim var maalesef. Şimdide 8 ocakda 2 iyi kalite embriyo transferi oldum yarın yest günüm ama ölecek gibi hissediyorum kendimi. İnanılmaz stresliyim ve heyecanlıyım. Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Hepimiz 2022 anneleri olalım insaAllah.

Kızlar bisey soracam trasferden önce çatlama iğnesi olan varmi öyle bisey varmi yanii birinden duydum da trasferden önce catlama ignesi olmuş

Kızlar selam ay konuyu açttım konu da yokum çok basarısız bir konu açıcı gib hissettim kendimi :KK43: ama malum iş güç hastane tedavi bir de ev sahibimizn evden cıkarmasıyla mücadele etmece de eklendi dert üstüne dert giremiyorum ama inanın hepimiz icin dua ediyorum sizleri tanımasam da görmesem de aynı süreçlerden geçtiğimiz icin Allah yardımcımız olsun dualarmdasınız .

ben subat ayı ilk hafta ameliyat olucam sol tüp alınacak ya da baglanacak sag kontrol edilecek duruma gore oda alınacak ya da baglanacak.bu süreci yasayıp sonrasında transfer olacak olan var mı ??? yumurtalık rezervinde azalma oldu mu ? ameliyat sonrasaı nasıl geçti aklımda deli sorular cevapkayacak biri olursa ccok mutlu eder beni
Canım çok geçmiş olsun şimdiden.Acil şifalar diliyorum.

Tedavi aşamasında olan herkese bol şans diliyorum! Umarım çok güzeller haberlerle dolup taştığını görürüz buranın😍
Dün reglimin 2.gününde randevum vardı. Amh düşük ben de 4 adet yumurta görüldü. Oysa bir önceki ay 7 adetti. Nasıl böyle değişebiliyor anlamıyorum🤷🏻‍♀️
Kan sonuclarımda E2 değerim 33, Progesteron değerimde 0,50 (reglimin 2.günü) çıktı.
Doktorum iyi gözüküyor dedi. Ama benim bi fikrim yok kan sonuçlarım hakkında.
Bugünde 19:30 da ilk iğnemi gonal-f oldum.
Pazar gününe kadar devam edip, pazartesi ultrasona. Benim de sürecim bu şekilde hem heyecan hem endişe arasında mekik dokuyarak gecicek bir süreç olacak sanırım☺️

Bnde dusunuyorum dr arastiriyorum
Nerrde yaşıyorsunuz ? ben şişli memorial hastanesine gidiyorum bu gruptaki cogu arkadaş farklı yerlerde tedaviler görüyor sizdeki şikeyat nedir ? yaş kaç tüp bebeğe yönelmenizdeki sebep ne ona göre bilgilerimizi paylaşabiliriz

Ben şişlide Ercan Baştuya gidiyorum, yumurtalar toplandı, embriyoya dönüştü, yarın kontrolüm var.

Nerrde yaşıyorsunuz ? ben şişli memorial hastanesine gidiyorum bu gruptaki cogu arkadaş farklı yerlerde tedaviler görüyor sizdeki şikeyat nedir ? yaş kaç tüp bebeğe yönelmenizdeki sebep ne ona göre bilgilerimizi paylaşabiliriz
Mersinde yaşiyorum 32 yasindayim esimden dolayi tüp bebek dusunuyorum aperm sayisi dusuk 😔😔 1,5 yildir evliyiz

Mersinde yaşiyorum 32 yasindayim esimden dolayi tüp bebek dusunuyorum aperm sayisi dusuk 😔😔 1,5 yildir evliyiz
Ne kadar ki sperm sayısı ? bir de doktorlar kesin tüp bebek dedi mi ? erkeklerin işi biraz daha kolay aslında yaşam şeklini değiştirerek o sayı arttırılabiliyor . ben fitoterapi yontemini de araştırın derim . bitkisel kürler falan benim eşimin de değerleri düşüktü tüp bebege başlamadan önce doktor baktı direk 33 ay içinde degerler normale döner dedi .eger hic sperm bulunamıyorsa o ayrı konu ama düşük sperm halediliyor .sigara iciyorsa bırakması ,antioksidan kullanması,Sıcak duştan ve dar giyimden kaçınması büyük ölçüde degerleri etkileyecektir .doktor bize bu değişklikleri yapmamız gerektiğigni söylediğinde eşim sigarayı azaltmıştı cok sıcak duş almayı ve dar giymeyi bıraktı bir de bitkisel kürler kullandı 3 ay icinde degerleri normalin de üstüne cıkmıştı ama bizim sebebimiz benden kaynaklı o yüzden tüp bebege yonelmek zorunda kaldık bir araştırın derim

X