2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Bence gayet açıklayıcı oldu :) rabbim gönlümüze göre versin hepimiz için hayırlı haberler alalım. Bende perşembe günü kontrole gidicem ölçüm yapılıcak ve sanırım opu gününü belirliyecek doktorum opudan sonrasınada başlıcada artık buraya yazarım yine

Yediklerime içtiklerime genel olarak dikkat eden biriyim aslında öyle gazlı içeçekler tüketmem. Cips falan yemem, arada işte tatlıyı kaçırıyorum. Normal ev yemeği yemeye çalışıyorum falan. Ekstradan bir şey yapmıyorum . Kuruyemiş yiyorum arada. Başka ne yapmak gerekiyor sence?
Ben de bir arkadaşa sordum kutu bitince 3. gün olursun dedi. 7 gün içinde olunuyormuş adet. Ben de ona göre randevu alacağım da doktordan. Ben olurum bugün yarın hissediyorum çünkü birde iki gündür lekelenme başladı bende ilk olduğunda dedim galiba adet oluyorum ama baya lekelenme adet değil. İlaç yapıyormuş ilk 3 ay bu şekilde olması normalmiş doğum kontrol haplarında.

Merhaba kizlar 17ocak transfer günüm belirlendi çok sukur , bugün doktor progrestan 50mg ampul iğne yazdı daha almadım yarın baslicam özelde tedavi gordugum için ilacı parayla almış olacam bu
ilacı kullanan var mı ilacin fiyatını ve içinden kaç tane çıktığını biliyormusunuz ona göre bı kadın doğumcuya yazirmayi düşünüyorumda.Sağlık ocaği bu iğneyi yapiyormu yoksa hep hastanede mi yaptırdınız?

180tlye alıyorum 7 ampul var içinde progestan dex adı eğer buysa sizinkide. Sgk karşılamıyor diye biliyorum ama yinede bir sorun isterseniz ben karından kendim yapıyorum sabah akşam

180tlye alıyorum 7 ampul var içinde progestan dex adı eğer buysa sizinkide. Sgk karşılamıyor diye biliyorum ama yinede bir sorun isterseniz ben karından kendim yapıyorum sabah akşam
Progestan ampul benimki kalçadan olacakmisim 2 günde bir seklinde mutlaka hastanede yaptır demisti doktorum aynı değil sanırım sağolun

Kızlar 3.gün taze transferimin bugün 7.günü idrar testim negatif sizce erken mi daha
Merhaba canım inşallah yazdığımı görürsünbenim de 3. Gün embriyosu ve 7. Günüm bugün ve idrar testim maalesef negatif sizin sonuç ne oldu merak ettim bi de kaset ve erken gebelik testi ne nasıl anlayabilirim

Merhaba 12.gün kan testi vermeden sakın ilaçları kesme 8.gün pozitifi gördüm bende 7.gün negatifti.Çok şükür şu an iyi gidiyor kaset test klasik testler erken gebelik testide daha hassas oluyor hcg konusunda eczanedede adı öyle zaten.

Ay biraz moral oldu bana akşam akşam niye yaptıysam o kadar moralim bozuldu ki yine bi Ümit bekleyeyim ben anlamıyorum testlerden aldım bitane bi de akşam üzeri yaptım taze transferdi dimi senin de hiç çıkmamıştı 7. Gün diye hatırlıyorum canım ya Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah adına çok sevindim pozitifler umut oluyor bize de

daha cok erken. moralini bozma. hayirlisi olur umarim

Evet taze transferdi amin inşallah en kısa zamanda pozitif görmen dileğiyle

Merhaba kızlar bugün transfer günümü de sayarsak 11 günümdü kan verdim 113 çıktı kaç haftalıksın acaba sakın stres yapmayın yürüyün edin kimseye aldırış etmeyin düzenli olarak ilacınızı için inşallah güzel haberi hayırlısı ile alırsınız

Tebrikler canım gözünaydın

Hadi hayırlısı canım .Benimde dünden beri kasıklarımda bir ağrı var. Ayıptır söylemesi wc ye girdiğim zaman yumurtalıklarımda ağrım oluyor .Üşüttüm mü acaba bilemiyorum . 2. kutuya baslıyorum duphastonda o bıtınce regl olup baslayacagım bakalım .Bol su iç dendi bana bol su içiyorum . Kuruyemiş ve meyve yiyorum.Vitaminlere devam ediyorum tabi. Bülent beye gidiceksin değil mi?

Tebriklerrrrr gözümüzaydın umut oldun bize .Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah .Darısı başımıza :)

Evet taze transferdi amin inşallah en kısa zamanda pozitif görmen dileğiyle
İnşallah canım Allah
güzel haberler duymak ne güzel inşallah rabbim sağlıkla ilerletir

Selam canım, evet ben dün adet oldum ve Bülent Bey'e gittim. Herşey tamm dedi başlayabilirz dedi. İşte bugün ilaçları aldık. Akşam gideceğim yine ilk dozu hemşire vuracak hayırlısıyla başlıyoruz. Bolbol su içip aslında bir de yürüyüş katmak lazım da bu soğuklarda çok zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…