2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Acilde baktırdık kana ona da bakmışlar doktorum önemlid eğil onu kafaya şimdi takma cumartesi tekrsr kan ver artışa bakalım dedi ama sağ kaşığımda batma var bir şey olmamıştır demi
Anladım bana bakılmadı. Batmalar sürekli regl olcak gibi ağrılar normal dedi doktorum bana akşamları bende de oluyor

Selam kızlar bende dondurulmuş 3. Gün embriyodundan bugun transfer oldum ama eve gelip bir kaö saatten sonra silince peçetede kan gördüm

Selam kızlar bende dondurulmuş 3. Gün embriyodundan bugun transfer oldum ama eve gelip bir kaö saatten sonra silince peçetede kan gördüm
Kanama leke şeklindeydi sıkıntı yok canım doktorum öyle söyledi adet kanaması gibi yoğun olursa doktora görünmen gerek numarada hayırlı olsun inşallah pozitifi görürsün

Benim ebriyoların biri yüksek biri orta ya bu bebeğin gelişimi ile ilgili mi tutunmaylamı ilgili fayda sağlıyor orta yüksekliği onu anlamadım

kızlar merhabalar :) herkesin süreci umarım sağlıklı ve pozitif ilerler:) ben tam 1 yıldır deniyorum bir yumurta büyütme bir de aşılama tedavisi oldum ekim ayında. pkosluyum ve negatif sonuçlandı. şimdi tüp bebek deneyeceğim fakat kendime biraz zaman vermek istemiştim. Nisan ayında bir yurtdışı gezim olacak o yüzden kararsız kaldım gezi bittikten sonra mı sürecime başlayayım yoksa zaman kaybetmeyip şubatta gidip opu işlemi yaıldıktan sonra nisandan sonraya mı transferi bırakayım. süreç nasıl işliyor hiç bilmiyorum ilk muayene olduğunuz aydan ne kadar süre sonra transferiniz yapıldı ne önerirsiniz? yardımcı olursanız çok sevinirim :))

Opudan sonra genelde rahim dinlendirme yapiliyor, dondurulmus embriyo transferinde tutma sansi daha yuksek oldugundan diye biliyorum. Bence yumurta toplama islemini yaptirin donuste de transfer yaptirin, bol sans

Opudan sonra genelde rahim dinlendirme yapiliyor, dondurulmus embriyo transferinde tutma sansi daha yuksek oldugundan diye biliyorum. Bence yumurta toplama islemini yaptirin donuste de transfer yaptirin, bol sans
çok teşekkürler benim için fikir oldu:))

Benim 10gün içinde hepsi oldu bitti bu durum biraz sizin hormon değerlerinizle ilgili değerleriniz uygunsa taze transfer yapılıyor.

Benim ebriyoların biri yüksek biri orta ya bu bebeğin gelişimi ile ilgili mi tutunmaylamı ilgili fayda sağlıyor orta yüksekliği onu anlamadım
aslında hiç bişey değil iyi kalitenin daha fazla tutunma şansı ıldugunu söyluyorlar gelişimle ilgili genetik teste gitmeden hic biri bişey diyemez ne yazık ki orta embriyonun gelişimidir icinizi ferah tutun bence orta olup hatta düşük kalite olup tutanları gordu bu gözler :))

Merhaba kızlar bende yeni katıldım aranıza 7 yıllık evliyim 27 yaşındayım polikistik over hastasıyım 7 ocak'ta ilk transferim oldum 2 embriyo transfer edildi ve ve 10 günde kanamam oldu 2 saat sürdü bugün transferimin 11 günü kanamam yok sadece dün akşam oldu bugün hiçbir şey yok Bir de test yaptım testimde silik çıktı aranızda böyle olup da hamile kalan var mı

Hadi hayırlısı canımcım.Allahım kolaylıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah .Dualarımdasın . Su iç bol bol hayatım bana da söylemişti Bülent bey.Yürüyüş te 15 dakika bile yeterli olurmuş.Yani burda amaç rahimin kanlanmasını sağlamakmış.Dışarı cıkmıyorsan evde leslie ile yürü.Youtube ta bir ton videosu var.Pandemi dönemi ben uyguluyordum :) En azından adım atmıs olursun canımcım .
Bende dushaston a devam ediyorum.Kasıklarımdaki ağrı devam ediyor.Buna göğüslerimde de hassasiyet başladı.El süremiyorum o derece . Herhalde regli olacağım .Olacaksam da bir an evvel olayımda tedavşye baslayayım .
Bu arada astrolojiye inanır mısınız bilmiyorum ama şu anda 18 ocakta yengec burcunda dolunay olacak.Bu süreç üremek çocuk sahibi olmak için en güzel zamanlar diye okudum. Hadi inşallahhhhhhhhh :)

Son düzenleme:
Selamlar, 5. Gün embriyosu taze transfer oldum çarşamba günü. Bugun transferden sonra 5. Gün öğlene doğru dayanamadım bi idrar test yaptım hiç bişi çıkmadı erken biliyorum ama dayanamadım, yaparkende öyle heyecanlandımki kalbim küt küt attı. Benimke benzet günlerde transfer olabalr var mı

:):):) Ağzından bal damlıyor vallla. Astrolojiyle pek ilgilenmem ama burçlara inanıyorum. Bugün kota koydum kendime su için 2 lt iş yerinde bitireceğim bakalım. 1 lt bitti.. Yürüyüştee işte sabahları bir 15 dk falan yürüyorum o. Bir de öğlen arada ama tempolu değil mormal bir şekilde. Ben de mesela o doğum kontrol hapını kullanırken öyle oldu göğüslerim taş gibi oldu sızladı vs sonra adet oldum. Adetimde lekeyle başladı normalde öyle olmaz. Bakalım şimdi iğneleri kulalnıyorum 18 inde ultrason için çağırdı hoca.

Umut işte insanın inanası geliyor astrolojiye :) Yarın gidiyorsun yani hadi güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…