2022 Tüp Bebek Anne Adayları

En azından suna seviniyorum pzt- salı gününe kadar kafamiz rahat orada olduklarini biliyoruz biraz beynimi dinleniyorm bende nu sirada sonra dediğin gibi diğer heyecanlara geçeriz
Kuzu naptın test aldın mı bidaha aklım sende bizi haberdar et

Noktayi koydum evde herkes mutlu kiz icimde patlatti kaset test suprizimi sinirlendiydim.sakinledim pzt kan verme artık saglikla
Oyyy maşallah kaset testler 1 ayda bile çıkmıyor ama seninki belli yinede

Oyyy maşallah kaset testler 1 ayda bile çıkmıyor ama seninki belli yinede
Ben olduğunu biliyodum ama esim bilmiyor ya ilk kaset testi gösterdim yok bunda bişey dedi üzüldü benim icimse patladı gidip duzgun test alip gelince yaptik sey dedm artik cocuguna ucuz mal almaZsin bu saatten sonra

Kızlar ya pazar günü yaptircam sanırım testi
Progestan pazar günü bitmiş oluyor yarın gece son 2 fitili Atıcam eczanede günü dolmadan vermiyor 13. Gün oluyor transfer sonrası transfer günü hariç
İlaç 104 TL mis bossuna hamilelik yoksa da ilaç almak da istemiyorum
Ayy heyecanlıyım zaten bitsin gitsin ya
Bugün çok da güzel geçti herkes bı aradaydi çok güzel oldu

Herkese merhaba 2022 gebe adayları ve gebeleri :) üç dört gündür burda ki mesajları okuyorum en sonunda üye olmaya karar verdim o kadar sıcak bir ortam ki sizinle beraber heyecanlanıyorum , üzülüyorum, mutlu oluyorum . Muhtemelen sadece üye olanlar değil dışardan birçok kişi tarafından bu mesajlar büyük bir zevkle okunuyor :) ben hipofiz bezinden salgilanamayan hormanlardan dolayı bebek sahibi olamıyorum.Tup bebek merkezine gittim aşılama önerdi ama ben tüp bebek yapmak istiyorum direk aşılama zaman kaybı gibi geldi bilmiyorum:) rahim filmi cekilecegim gelecek ay sonra da işlemlere başlayacağmm hayırlısı ile:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…