2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Progestan devlet karsiliyo kuzum reçete yazdiriyosun degil mi
Bide bencede iyi yapmis olursun insallah vardir eger varsa oyle alirsin bide kutusunu atma sakın al reçetesini yazdir eczaneye götür para iade alirsin ben öyle yapiyorum

Hayirlisi olsun herşey için hosgeldin ben aşılamayi pek bilmiyorum süreç nasil ilerliyo ama gidecegin yere ve doktoruna guveniyosan o ne diyosa ilk onu dene belki tutacak benim fikrim bu özele gideceksen eğer bissuru para kaybin olmaz hic degilse az bi miktarla kurtulursun insallah egerki tutunmasa tüp bebege gecersin bide filmine gore hareket edebilir doktor yine de sen bilirsin kuzum tup bebek de yumurtalarını toplayip disarda dolluyolar
asilamada spermi yumurtaliga enjekte ediyolar degilmi yanlis bilmiyosam eğer aşılama secenegin varsa ilk onu deneyebilirsin

Teşekkür ederim Burcu hoşbuldukk , amin inşaallah hayırlısı olsun, seninde gözün aydın mesajları baştan sona okudum .:) Ben aşılama ihtimali daha yaz diye tüp bebek istiyorum açıkçası , özelde yaptıracağım İzmir de , rahim filmini bu ay çekmem gerekiyordu ancak işlemi yarıda bırakmak zorunda kaldım anestezi ile yapılması çok daha uygun diye düşünüyorum o yüzden bir at gecikmeli oldacak ama olsun bakalım :) önerin için teşekkür ederim dediğin gibi rahim filmi sonrası net bir karar alacağız . Allah isteyip , layığıyla bakacak herkese nasip etsin.:)

Cok sağol teşekkür ederim canım Amin rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasin insallah anestezili cektirmen senin için daha iyi olabilir o travmayi atlatamiyosun gelismelerden haberdar et hakkina hayirlisi olsun herşey için

Aminn, evet evet burdan haberdar edeceğim inşaallah Ağustos ayı anne adayı olarak tüp bebek veya aşılama öncesi neler önerirsiniz , özellikle yaltiginz bişey var mı :?

Noktayi koydum evde herkes mutlu kiz icimde patlatti kaset test suprizimi sinirlendiydim.sakinledim pzt kan verme artık saglikla
Yaaaabak gene şenlendir buralar . offfff sizi görünce benmde biranöncr transfer olasım geliyo ciceklerim .Hepimizin sorunu ortak tüpsüzler olarak umutlanıyorm valla 3 tüpsüzün 2 si gitti kaldı 1i dua edin nolur

Aminn, evet evet burdan haberdar edeceğim inşaallah Ağustos ayı anne adayı olarak tüp bebek veya aşılama öncesi neler önerirsiniz , özellikle yaltiginz bişey var mı :?
Benim yaptığım pek bişey yoktu aslnda zaten vitamin ilaçları falan veriyolar bol bol kafa dinle gez dolaş stresini at derim kahvaltıni ara öğün eksik etme bol bol meyve tüket vitamin olur sana

Yaaaabak gene şenlendir buralar . offfff sizi görünce benmde biranöncr transfer olasım geliyo ciceklerim .Hepimizin sorunu ortak tüpsüzler olarak umutlanıyorm valla 3 tüpsüzün 2 si gitti kaldı 1i dua edin nolur
Tabikide ederim kuzum tüpsüz olarak @s_lidyanin transfer olduğu gün dilek namazi kılmıştm biri daha vardi onun icinde kildim transfer olanlarin olacaklarin cocuk isteyen herkese diyerekten sana da ozel dua edicem sen bi başla hele

En büyük şansımız sadece tüp sorunumuz olmasi onu da labaratuvar hallediyor zaten Opecert sende arkamizdsn geleceksin biliyorum
Allah kabul etsin canimin icinamazlar burcudan olsun ben oyle namaz niyaz anlamam ama bolcana dua ederim

Bende pek anlamam namazdan ama deftere yazdim allah gönlümü biliyo kabul etsin herkesin duasini

İnsallah kuzum bi yerden baslamak lazım artk yasin oku bari kız çok sevabı var

Yarin kan veriyosun
Ya şimdi sizi de gunaha sokmayayim ezan vakti günahkar arkadasiniz var ama biraz uzagim oyle seylerden yani ateist fln degilim he inancım var şükür ama namaz dua fln nö eksik he korktugum zaman uc nas felak fatiha gidiyor onlarda cocukluktan ezberde

Erindigimizden kilmiyoz iste ateistlik değil bu biliym yani cicegm

Ne yaptın kuzum kan verdin mi ?

Çok iyi haftaya pazartesi muane mi olcak o zaman
ay içime dogmuş gibi yazdım he kan verdin mi diye hadi maşallaah gözün aydın darısı bizlere de inşallah şenlendi buralar hopaaaa
Şimdi Çarşamba tekrar kan verecekmisim gittiğimizde kese ve kalp icin gun vereceklermis tahmini 10 gun sonra dedi birsz heyecanliyim

Şimdi Çarşamba tekrar kan verecekmisim gittiğimizde kese ve kalp icin gun vereceklermis tahmini 10 gun sonra dedi birsz heyecanliyim
Hadi bakalm kalp atışını dinleyene kadar her hafta gel diycek sana doktor kalp atışıni duyunca bi ay sonra gitcen gunler gecmez simdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…