2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Kız cok basit heaplaması en son regl olunca transfere gitmediniz mi? regl olunca trasnfere gittiğniz tarih hamile kaldıgınz tarih hesaplanıyor .seninkide 2 haftalık bişi kuzu

Normal regl donemimiz nasıl yok ya ben şimdi reglin ikinic gunu gitcem temmuzda o günü hamile kalırsam ilk gun baz alcak işte ben anlamadım ki karıştırdık iyice

Normal regl donemimiz nasıl yok ya ben şimdi reglin ikinic gunu gitcem temmuzda o günü hamile kalırsam ilk gun baz alcak işte ben anlamadım ki karıştırdık iyice
Regliyi hesaplarsa 8 haftalik olur o zaman tup bebekde hesaplamiyolar regliyi transfer olduğun tarihden hesapliyolar

Benimde oyle lucrin yaptilar 3 hafta adetli gezdim zaten 2 nisanda nasil hesapliycaklar benimki 3 aylik o zaman

Bana hic öyle şeyler demediler ya adetin 2. Günü gel teansfere dediler yumurta büyütme iğnesi verceklermş catltma ignesş verip transfer etceklermş hepsni öyle sanıyodum ben

Regliyi hesaplarsa 8 haftalik olur o zaman tup bebekde hesaplamiyolar regliyi transfer olduğun tarihden hesapliyolar
Yok kuzuu benim adetten hesapladilar, normal gununde adet olduysan hesaplayabiliyolar, yoksa dedigin gibi transfer gununden itibaren. Ikiside ayniya geliyoo :)

Yok kuzuu benim adetten hesapladilar, normal gununde adet olduysan hesaplayabiliyolar, yoksa dedigin gibi transfer gununden itibaren. Ikiside ayniya geliyoo :)
Normal günümde adeti birak ben o ay transfer olcam diye hic adet olmadim menopoza soktular beni buyuk ihtimalle adetliyken gelen miyomlar yüzünden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…