2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Bebisim sen hangi asamadasin yumurta toplama oldu mu kafami karistirdin😂
Oldu tabi kuzu benm dondurlmuşum var doktor adetin 2. gunu gel dedi transfer icin o zaman baslayacagz temmuzda.Eger hamile kalırsam da reglin ilk gunu sayılıyormuş gebelik başlangıcı o yzden bende herkesi öyle sanıyorum ama siz hic regl olmamışşısınz

Evet bak bir şok geçirdim dedimki iki testten biri bozuk ama hangisi 😂 bir 5 dkk sonra fln belirdi yine. Yarın eşim geliyor o getiricek aksam yapcam direk ona soylicem🤭
Sen orda şoka giriyon biz burda bir cuma olsun da hepimiz mutlu haberi alalım artıkın .Cercevelet kız :)) benm olursa düşünmyo değilim B Burcu2480 sen de cercevelet :))

2022 TÜP BEBEK ANNE ADAYLARI TOPLAŞMA ALANI:anneadayı:

Hanımlar selamlar ;

Bu zamana kadar hep ay ay tüp bebek başlıklarına katıldım ama hic birinde başlayıp bitiremeyen biri olarak tam 1 yılı kapsayacak şekilde 2022 senesi icinde TÜP BEBEK tedavisine başlayacak olanlar , tedavisi devam edenler , Tüp bebek yaptırmayı düşünüp aklında soru işareti olanlar(doktor,hastane vs) hepimizin birbirimize faydası olacagını düşündüğüm için bu başlığı açma gereği duydum.

Umarım 2022 hepimize uğurlu gelir yeni ve güzel başlangıclara vesile olur.
Merhabalar, ben de tam böyle bir grup arıyordum buldum.

Oldu tabi kuzu benm dondurlmuşum var doktor adetin 2. gunu gel dedi transfer icin o zaman baslayacagz temmuzda.Eger hamile kalırsam da reglin ilk gunu sayılıyormuş gebelik başlangıcı o yzden bende herkesi öyle sanıyorum ama siz hic regl olmamışşısınz
Aslında senin mantigin dogru ben ve Burcu istisnalardaniz galiba ki ikimizin nedeni de farklı 😂 ben normaldede önceki yillarda adet olmazdim ama aslinda içte oluyormusum sadece disa vurmuyormus( belki akinti olarak bile çıkıyor olabilirmis) beklenilen zamanda adet olmadim ama doktor kontrol ettiginde adet olmussunuz gibi rahim kalınlığıniz muhtemelen bir damla bile olsa gelmis olablr dikkat etmemis olabilrsiniz biz bunu adet olmussunuz diye sayalim rahim iyi durumda dedi ondan en son adetim 24 nisan bide o menapoz ignesinden bana da vurdular 😆

Sen orda şoka giriyon biz burda bir cuma olsun da hepimiz mutlu haberi alalım artıkın .Cercevelet kız :)) benm olursa düşünmyo değilim B Burcu2480 sen de cercevelet :))
😅😂😂 Yok kiz ben yapsam onu gormemis derler 😁😁 gormedim ki zaten defter tutcam cok istiyodum onun defter kapagina yapistircam 😂😂
e görmeedik ki :skandal: sen deftertutmaya başla bence yavaştan benm de olursa cerceveletirim :)))
Kizlar defter bana da cok güzel geliuor hatta ben suan hergun igne yaparken video cekiyorum bide her gun kisa bir not tutuyorum hatira 🙈

Kızlar çok silik bi hayalet çizgim çıktı 🥰😂🫢 gorebiliyormusunuz ay çok heyecanlıyım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    183,7 KB · Görüntüleme: 78
Ben simdi embriyologuma sordum pozitif cikti diye kan vermeli miyim gününden önce dedim. Yok gününde verin değeri doğru görelim bekleyin dedi😇 pzt kan vereyim kutlamamizi yapalım 🤭🤭🤭🤓
Benimde salı günü kan testim ama sabah 6 da mi giderim hastaneye 7 de mi bilinmez 🤣🤣 sonrasindada kalp atışı icin heyecan cinsiyeti için 😅 9 ay böyle geçer gider 😇🥰

Benimde salı günü kan testim ama sabah 6 da mi giderim hastaneye 7 de mi bilinmez 🤣🤣 sonrasindada kalp atışı icin heyecan cinsiyeti için 😅 9 ay böyle geçer gider 😇🥰
En azından suna seviniyorum pzt- salı gününe kadar kafamiz rahat orada olduklarini biliyoruz 🙏🤭😇🌝🙈 biraz beynimi dinleniyorm bende nu sirada sonra dediğin gibi diğer heyecanlara geçeriz 😍

X