2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Aaa gercekten mi kiz vallahi gormedim doktora gitmistim bide fazla iyi degilim bugun halsizlik var kiz bakiyim nasıl çıkmış bebis ayyyy

Bu harika haber
Bebiş seninle çok tebrik ederim
Kizlar inanilir gibi değil ama valla gördüm çizgiyi sabah uyuyamadim diye öğlen uyuyakalmisim artik yarin sabah tekrar test yapicam kabullenebilmis değilim henuz

Burcu doktorda ne kontroluydu

Kizlar inanilir gibi değil ama valla gördüm çizgiyi sabah uyuyamadim diye öğlen uyuyakalmisim artik yarin sabah tekrar test yapicam kabullenebilmis değilim henuz

Burcu doktorda ne kontroluydu
Valla merakla bekliyordum seni ben de laparoskopi bekliyorum acaba Funda hanıma mı geçsem diye düşünüyordum bakalım yazın neler olacak

İdrar da bugün belli olmus demekki oyyy seni yerim ben yaa bugün aldigim en guzel haber bu sevincten bağırmak istiyosun ama biseyler hep seni susturuyomus gibi oyyy ne dicemi bilemedim yaa

Valla merakla bekliyordum seni ben de laparoskopi bekliyorum acaba Funda hanıma mı geçsem diye düşünüyordum bakalım yazın neler olacak
Ayy kuzu sana umut olabildiysem ne mutlu , ben her topicte soyledim doktora merkeze güven önemli sanırım ben cidden onlara guvendim he olmasa guvenim bosa mi cikacakti kesinlikle hayir ama yinede tavsiye ederim

İdrar da bugün belli olmus demekki oyyy seni yerim ben yaa bugün aldigim en guzel haber bu sevincten bağırmak istiyosun ama biseyler hep seni susturuyomus gibi oyyy ne dicemi bilemedim yaa
Kalp atışını duymaya gittim teyzesi
Ya idrar geçmesi için erken gibi düşünüyordum ama içimde de bir umut vardi çıkacağına dair şuan bir de kimseye soylemedim hic kimseye cumaya kdr saklicam ondan boyle icim icimi yiyor
Bebisimiz nasl kut kut atiyor mu minik kalbi hersey yolunda dimi

Ayy nasil sakliycan kiz cuma gunune kadar heycandan bekleyemedim ben hiç nasil surpriz yapcan peki

Bebis de iyi sağlıkliymis daha net degil duydum kalbinin sesini hic bisey hissedemiyorum ki annelige karşı sadece elim surekli karnimda bide beşik bakiym o kadar

Cumaya kadar mecbur çünkü eşim Ogün gelecek beni sıkı sıkı tembihledi ben gelmeden test yapmak yok birlikte yapalim diye onun hevesini kirmak istemiyorm o yüzden yaptığımı soylemicem. O pazar yapacagiz saniyor cuma geldigi gibi yapıp göstericem supriz bu

Demekki ileri evredede durum degismiyor benimde elim devamli karnimda içimde bisey hissettgimde yok sadece sunu merak ediyorum. 20 sinde kan testi yaptım diyelim o tarihte bu bebeler ne kadarlik oluyor asla hesaplayamiyorum

Simdilik saglikli olmas bize yeter hissetmesekte

2 hafta onceden hesapliyolar kuzum Opecert demisti bana yanlış hatirlamiyosam 3 hafta 3 gunluk olacak seninki oyyy kıyamam ben size burdan boyle firlayip sarilasim geldi sana

2 hafta onceden hesapliyolar kuzum Opecert demisti bana yanlış hatirlamiyosam 3 hafta 3 gunluk olacak seninki oyyy kıyamam ben size burdan boyle firlayip sarilasim geldi sana
Ayy bende oyle nasıl sarilasim varrr ocak ayindan beri buralardayiz cocukluk arkadasiyiz gini hissediyorum ejce Opecert fifii unuttugm kimse yok dimi
Bidakka hesaplamayi anlamadim bugun için söylesene tekrar ya da transferdem ili hafta önce mi baz aliniyor beynim yandi

Bende oyle sanki 6 7 aydir degilde cocuklukdan beridir taniyomusum hissi var
Benimde ilk ogrendigimde beynim yanmıştı bunjn aciklamasini hala ogrenmis degilim normal regli donemimiz yok ya bizim iki hafta oncesinden sayıyorlar ben doktora sorcam hep unutuyorum bunu suanda sen 2 hafta 5 günlük hamilesin yani

Hayir bebisim daha vermedim pzt kan vermeyi düşünüyorum tam gününde kendime bile salak yapıyorum suan galina idrak edemedim
Yaaa kiyamamm cok cok sevindimmm, Allahim saglicaklaa kucaginiza almayi nasip etsin insaAllahhh Icin icine sigmiyordur suan hala inanamiyosundur

Hahah evet yaaa aile gibi oldukk, hepimizin derdi ayniydii en cok birbirimizi anlayanda bizizzz Hesaplamayi son adet gununun ilk gununden hesaplicaksinn:) benim mesela 24 subattii ama 15 mart transfer olmustumm

Hahah evet yaaa aile gibi oldukk, hepimizin derdi ayniydii en cok birbirimizi anlayanda bizizzz Hesaplamayi son adet gununun ilk gununden hesaplicaksinn:) benim mesela 24 subattii ama 15 mart transfer olmustumm
Bu hesaplama tutmaz benim en son 24 nisan adet tarihim ahahhshahshshs

Vay anasini beee halbuki bes gündür icimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…