2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Ayy bende oyle nasıl sarilasim varrr 😍😍😍😍🙏🙏🙏🌸🌸🌸🧿😇😇🧿😇🙈😇🙈❤️😂❤️😂🎊🎊🌝🌝😆🤸🤸🤸🤓 ocak ayindan beri buralardayiz cocukluk arkadasiyiz gini hissediyorum 🤭🤭🤭🤭 ejce ejce Opecert Opecert fifii fifii unuttugm kimse yok dimi🥺
Bidakka hesaplamayi anlamadim bugun için söylesene tekrar 😂 ya da transferdem ili hafta önce mi baz aliniyor beynim yandi
Kız cok basit heaplaması en son regl olunca transfere gitmediniz mi? regl olunca trasnfere gittiğniz tarih hamile kaldıgınz tarih hesaplanıyor .seninkide 2 haftalık bişi kuzu

Bende oyle sanki 6 7 aydir degilde cocuklukdan beridir taniyomusum hissi var 🥹🥹💃💃🥰🤩🤩
Benimde ilk ogrendigimde beynim yanmıştı 😂😂 bunjn aciklamasini hala ogrenmis degilim normal regli donemimiz yok ya bizim iki hafta oncesinden sayıyorlar ben doktora sorcam hep unutuyorum bunu suanda sen 2 hafta 5 günlük hamilesin yani 😂😂
Normal regl donemimiz nasıl yok ya ben şimdi reglin ikinic gunu gitcem temmuzda o günü hamile kalırsam ilk gun baz alcak işte ben anlamadım ki karıştırdık iyice :skandal:

Kizceler ben 19 nisanda opu oldum 24 nisanda regl oldum baya 10 gün falan surdu bidaha olmadim. 10 mayista igne vurdular haftaya regl olcaksin dediler ama olmadim. Kontrole gittigimde problem değil rahim kalinligi uygun dediler ondan son regl tarihi yok bende 🙈 Opecert Opecert B Burcu2480 😂😂
Benimde oyle lucrin yaptilar 3 hafta adetli gezdim zaten 2 nisanda nasil hesapliycaklar 😁😁 benimki 3 aylik o zaman

Kizceler ben 19 nisanda opu oldum 24 nisanda regl oldum baya 10 gün falan surdu bidaha olmadim. 10 mayista igne vurdular haftaya regl olcaksin dediler ama olmadim. Kontrole gittigimde problem değil rahim kalinligi uygun dediler ondan son regl tarihi yok bende 🙈 Opecert Opecert B Burcu2480 😂😂
Bana hic öyle şeyler demediler ya adetin 2. Günü gel teansfere dediler yumurta büyütme iğnesi verceklermş catltma ignesş verip transfer etceklermş hepsni öyle sanıyodum ben 😂😂😂

Regliyi hesaplarsa 8 haftalik olur o zaman 😂😂 tup bebekde hesaplamiyolar regliyi transfer olduğun tarihden hesapliyolar
Yok kuzuu benim adetten hesapladilar, normal gununde adet olduysan hesaplayabiliyolar, yoksa dedigin gibi transfer gununden itibaren. Ikiside ayniya geliyoo :)

Yok kuzuu benim adetten hesapladilar, normal gununde adet olduysan hesaplayabiliyolar, yoksa dedigin gibi transfer gununden itibaren. Ikiside ayniya geliyoo :)
Normal günümde adeti birak ben o ay transfer olcam diye hic adet olmadim menopoza soktular beni 😂😂 buyuk ihtimalle adetliyken gelen miyomlar yüzünden

X