2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Normalde o ortadaki cizgi biraz daha kenarda olmasi gerekmiyo mu valla bende anlamadim ama moral bozmak yok ilk resimde sağ da ki cizgimi yoksa testin normal kağıt cizgisimi onu anlayamadm
Bilmiyorum ki zaten dagilirkende idrar değişik dagildi da ne olursa olsun cikardi die düşünüyorum cok ağladım sonra. Topladm kendimi nasip dedim Perşembe kan vericem bakalim ya dogum gunumde aglarim ya gülerim napalim

Bilmiyorum ki zaten dagilirkende idrar değişik dagildi da ne olursa olsun cikardi die düşünüyorum cok ağladım sonra. Topladm kendimi nasip dedim Perşembe kan vericem bakalim ya dogum gunumde aglarim ya gülerim napalim
Kötü düşünme aglamada seni umitlendirmek değil niyetm 3 gun varmis daha test gününe geç tutunmus olabilir dicem ama çıkardı belki kan değerin düşüktür rabbim hayirlisini versin ilk transfermiydi

Kötü düşünme aglamada seni umitlendirmek değil niyetm 3 gun varmis daha test gününe geç tutunmus olabilir dicem ama çıkardı belki kan değerin düşüktür rabbim hayirlisini versin ilk transfermiydi
Ewt ilk di 2 ay gecikmeli oldu dondurulmuş nasip ya napalim demekki daha iğneli günlerim var aci ama gerçek inşallah sürpriz olur kanda çıkar çıkmaz sa 4 5 ay sonra tekrar başlarız

Ewt ilk di 2 ay gecikmeli oldu dondurulmuş nasip ya napalim demekki daha iğneli günlerim var aci ama gerçek inşallah sürpriz olur kanda çıkar çıkmaz sa 4 5 ay sonra tekrar başlarız
Moral tabiki veremem sana ama stresr sokma kendini strese benimde ilkinde tutmadi ikincide birakcam 1 sene dinlencem dedim ikinciye muaneye gitmistim sadece doktor baslayalm deyince bisey diyemedim tuttu ikincisi egerki tutmazsa ikinci için fazla bekleme daha detayli arastirilsin rahim dinlendirme olduğu için embriyolarin var heralde sonra dinlenmeye gecersin hani arayi fazla uzatma maddi yönden sıkıntı yoksa benim demek istedigim fazla bekleme 4 5 ay uzun bi süre hayat mucizelerle dolu gönülden istiyorum sizlerde tuttu bu sefer oldu yada ilkde tutmaz saniyodum basardim dediginiz gozyaslariniz olsun cok isterim kimseyi takma icinden nasil geliyosa o sekilde davran dunyanin sonu değil hic bi zaman sizden degerli hic bi sey yok bu hayatta

Allah razı olsun Teşekkür ederim çok moral verici bir yazi olmuş illaki aglaniyo insan üzülüyor bi kac gun sürüyor sonuç da bi emek veriyoruz ama maddi konuda ne yazikki beklemem gerekiyor yoksa bende isterim hemen basliyom taş catlasin bi ay iki ay bekleyim direk baslayim ama işte imkanlar inşallah yanilirim ve güzel haber veririm kaldi iki gun zaten umudumun yenilenmesi kalan embriyolarim .
Rabbim sana da sağlıkla hayırla kucağına almayi nasip etsin inşallah

Evdeki testlere gerçekten bı ben mi güvenemiyorum 14. Gün kesin net sonuç için beklicem ara değerlerle strese sokmak istemiyorum kendimi
Kanda pozitif çıkınca hatıra kalsın diye evde yaparım o kadar :)
Değer görmek daha çok mutlu ediyor sonuçta
Bugün ,8. Günüm çok da merak ediyorum dualar ediyorum dinliyorum ah bı yaptırsam vs diyorum ama bu daha da stres yapcak bana biliyorum o yüzden net 14. Gün :) hepimize hayırlı olsun sonuçlar insallah bana olumsuz olursa diyenlere ben öyle düşünmüyorum diyorum

Teşekkür ederim hic beklemedigim anda guzel haberler alirsin bebek yada baska bisey farketmez ne güzel ki dondurulmus embriyolarin var seni bekliyolar rabbim hayirlisini versin herseyin

kız bugünden başlama kuzum .Trasnfer günün sayılmıyor .bugün 3.günün 6. gunden önce yapma bence

İnsallah hayirli haberlet alirsin evet test de cok strese giriyo insan ama merak ediyosun yapmak istiyosun ya cikmazsa diyosun falan ama en onemlisi kan değerlerin guvenilir bi test degil vardir testde yok cikar umudun gider yine yapacaksan dedigin gibi kan degerinde cikarsa yap daha iyi olur anı kalır

İnşallah canım sabırsızlanıyorum ama mecbur sabredicem ne edem

Zaten öyle yapcam ki pozitif çıkarsa Hatira için yoksa cokda güvenmiyorum o testlere :)

Transfer cumaydi o günü saymadan 4 olmuyor mu kalbime indircen simdi yaptım negatif suan bakalim kismet yarina
he tamam ben hesaplamayıı yanlış yaptım sorry 4. gun bugn ama daha bişşey cıkmaz kiiiii ben 6-7. gunde negatif grüpp kanda pozitif alanlar okudum burda daha bir dur anca 2 gunde yerleşcek te kana salgılıcak hormonu arkasından idrara geççek az sabret gözünü seveyim:)

İyiki daha fazla test almamisim ilk gunden başlardım demekki

Merhaba kızlar temmuzda 3.tüp bebeğe başlıcam,elinizde kalan gonalf 450 varsa uygun gördüğünüz şekilde alabilirim

Malesef önümüzdeki aya ertelendi o iş eşim büyük bir ameliyat gecircek ve gidemicez ama dr cem celik hep aklimdaydi cok duyuyorum cünkü con da sevindim gelininiz icin :) evet 3 bin 4 bin gider malesef. Igneler ilaclar dan kac kutu götürdü sizin gelin biliyomusnz? Onlarin fiyatinida hesaba katmak lazim hersey zamlandi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…