2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Yaaa duygusala bağladım şuan güneş gibi doğsun hayatina o parıltı demekki az icmissin suyu ondan icirdiler stres yok bol bol dinlen 3 gün olurmu kalkma surekli yat dedilermi sana
Evet çok duygusal o kadar duygulandimki heyecan etkisiyle dilim tutuldu vallahi inşallah güçlü bir bebektir tutunur bana ben 3 gün hic dusa girmicem kalkmicam . Zaten annem yanimda hic bisey yaptirmaz bana ben bol bol yatip dinlenicem hatta konustuk 10 gun rapor aldim eğer pozitif olursa sonuc 10 gun daha alicam.doktor cok yormayın kendinizi dedi yatin demedi direk

İnsallah güçlüdür Evde yürüyüşünü yap dışarı çıkma sureklide yatma kan dolaşımı şart doktorun demistir dikkat et kuzum 3 gun sonra kalk kek yap kahvaltini hazirla balkonda kahvalti yap kendine meyve suyu doldur balkona otur ohh miss kendini sıkma iğne verdimi sana

Yazliga gidicem yarın çanta aldik işlemeye butun gun balkonda oturup kitap okuyup arada canta islerim igne verdi iki tane oksapar ve progestan dex

Bebegi yedim artik içimde
Yaaaaa kıyamaaaam hadi bakalım 10 gün sonra şenlenecek buralar aynı B Burcu2480 dedğim gibi senin de pozitif haberlerni alalım inşallah kuzum Ama olmazsa da moral bozmak yok sende futbol takımı var maşallahİki hamiş bana da dua edersiniz artık aranıza katılayım diye sonra

İnsallah Tek istegim bu suanda yeminle @S_lidya hamile kalsin guzel haberlerini alalım sizi beklerken yoruldum vallaha ya Opecert darısı başına sende bi an önce baslada ohh
Be cok şükür deyim yani
Aksama bi şükür namazi kiliyim hahahh bi dua ediyim

Hadi geru sayim bende sonra sira sana geçiyor az kaldi

Progestan igneyi vurdularsa ondandir progestanda cok karin ve bel ağrısı yapiyo
Eveet vurdum vay anasini ya yemin ederim insanim hayatinda tecrubeli birilerinin olmasi cok iyi bisey sol kasığım pit pıt atıyor bende stresten mi acaba diye düşündüm migrenimde tuttu çünkü ilaçta icemiyorm

Eveet vurdum vay anasini ya yemin ederim insanim hayatinda tecrubeli birilerinin olmasi cok iyi bisey sol kasığım pit pıt atıyor bende stresten mi acaba diye düşündüm migrenimde tuttu çünkü ilaçta icemiyorm
Parol icebilirsin o yasak degil bi de karanlikda uyuman lazım aa en etkilisi ben oyle yapiyorum kafana buz koy gecer 10 dkya

Salih kızı Tuba olarak da dua edermisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…