2022 Tüp Bebek Anne Adayları

bende bu ay hastalanayım da önüüzdeki ay gideyim bari dün gene doktorumla konustum adenomiozis de oalbilr sizde dedi çıldırcam :) baktk transfer zamanı rahim fazla kalınlaşıyor bir histeroskpi yaparız dedi ben bu gidişle transfer eettiremicem diye korkuyorm :)

Sen bence bu ay gitsen mi hemen bslamiyolar zatrn transfere doktorun dedigini de öğrenmiş olursun histereskopi yaparsa adet bitimini bekliycek mecburen tedaviye basliycn iki ay bulur

Sen bence bu ay gitsen mi hemen bslamiyolar zatrn transfere doktorun dedigini de öğrenmiş olursun histereskopi yaparsa adet bitimini bekliycek mecburen tedaviye basliycn iki ay bulur
izmirdeyim regl zamanı ı yüzden temmuzda gidecem . eger histeroskopilik bişey cıkmazsa opu gibi yapacakmış transferi

izmirdeyim regl zamanı ı yüzden temmuzda gidecem . eger histeroskopilik bişey cıkmazsa opu gibi yapacakmış transferi
İnsallah bisey cikmazda bi an önce güzel haberlerini alırız seninde ama egerki embriyoya sıkıntı verecekse bunu konus ilk basta histereskopini ol zaten doktor diyecek illaki hem bu rahim kalinlasmasn diyede bi ilac falan biseg vardir mutlaka verir

Hahah yok aman aman bide bunu anlatmiyim kimse duymadi onunda duymasina gerek yok bu saatten sonra sen nasilsin bakalimmm

Hahah yok aman aman bide bunu anlatmiyim kimse duymadi onunda duymasina gerek yok bu saatten sonra sen nasilsin bakalimmm
3 aylik oldu artk senin bebis yani anlatmana da gerek yok dogumda doktordan duymasin da

Bende eh iste kanamam devam ediyo pazar pazartesi oldu normal diyolar ama tedirginim cok bugun yine oldu moralim bozuluyo böyle gördükçe

Kızlar tüp bebek sayısı arttıkça başarı düşüyor diyorlar doğru mu benim 2. De olumsuz bir bunu sorun etmek istemiyorum.

3 aylik oldu artk senin bebis yani anlatmana da gerek yok dogumda doktordan duymasin da

Bende eh iste kanamam devam ediyo pazar pazartesi oldu normal diyolar ama tedirginim cok bugun yine oldu moralim bozuluyo böyle gördükçe
Haha aynen 4 aylik oluyo kiz haftayaa zaman su misali

Yaa nasil kanaman cokmu? Leke leke mi? Progestan igne filan kullaniyorsun dimi? Korkma kuzum cogu insanda oluyormus oyle, bendede en son kontrolde kanama alani vardi ama hic kanamam olmadi mesela, ama icerde var olarak gozukuyor. Gectimi bilmiyorumm bidaha kontrole gitmedim zaten. Kanama olursa sadece beni ara demisti doktorum oda olmayinca aramadim bidahaa, sonraki kontrol 2 hafta sonraya insallahh

Günaydın çiçeğim anaa olmaz benden hala uyuyom kalktim simdi oglen3 bucukta bebebgimi yicem kacta su icmeye baslayayim ne kadar iceyim bir tek o geriyoe beni
Aa gec aliyolarmis seni iyi hic degilse gezersin tozarsin hastaneye girdiğinde soyluycekler zatrn sana 3 bucukda koymazlar bence yatış alirlar 4 den sonra su iç der 5 de alirlar transfere egerki 3 bucukdan önce gitmiyceksen

Anlik yaşayınca cok uzun bi zamanmis gibi geliyo ama gecmise bakınca ya nasil gecmis zaman diyosun bu aydan sonra tadinj cikar karnin sistimi hissetceksin artk oyy saglikla gelsin bebisimiz insallah

Regli baslangici gibi sonra kesiliyo kırmızı kahverengi geliyo ama kasiklarda belimde çok ağrım oldu dün igne zatrn kullaniyorum sabah akşam fitil kullaniyorum sabahda kahverengi gelmis yerlesme kanamasi doktorda normal diyo rahatina mi düşkün benim sipa nedir anlamadim

Bizim gibi hamile kalanlar aslinda 10 gune bir muane olmasi lazim tehlike gecti diye muane suresinu uzatiyolar rabbim korusun rabbime biraktik artk doktorlar da bisey yapamaz

Kızlar tüp bebek sayısı arttıkça başarı düşüyor diyorlar doğru mu benim 2. De olumsuz bir bunu sorun etmek istemiyorum.
Bence hiç alakası yok kac denemeden sonra tutanlar var benim ikincide tuttu doktorlar iyi arastirip bakarda rahim ici ve dışına bi sıkıntı yoksa eğer embriyonun kalitesinden olabilir o yuzden tutmuyodur yaş kaç acaba

Aa gec aliyolarmis seni iyi hic degilse gezersin tozarsin hastaneye girdiğinde soyluycekler zatrn sana 3 bucukda koymazlar bence yatış alirlar 4 den sonra su iç der 5 de alirlar transfere egerki 3 bucukdan önce gitmiyceksen
Eveet öğlenmis transfleri 3 te burada olun bucukta alacagiz dediler simdi gezmeye cikiyorum nasil bildin sıkışık gelin dediler

Bol bol yat dinlen ozaman agrilarinda varsaa, hicbisey olmaz merak etme

Tup bebek doktoruda bisey dememisti oyle 10 gunde bir kontrole git diyee ama kendimide iyi hissettigim icin gerek duymadi bence simdiki doktorumdaa, cok sık ultrasona girmekte bebek icin iyi degil cunkuu

Aynen Allahim her seyin hayirlisini verir insaAllah, gonlumuz ferah olsun

Benim daha cok az gobus ciktiii hahah hala kiyafetlerimi sigabiliyorumm yani kilo almadimm daha meselaa :)) doktor zaten dediydi ilk 3/4 ay kilo almanizi istemiyoruz diyee ama etrafimdakiler 4 aylik karinlari mubarek bayaa cikmiss bendemi tuhaflik var diyorum bide bizde erkek cocuk 5/6 aydan sonra cikiyo derlerr gobuss :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…