2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Buz koyduk simdi uyucam valla yoksa geçmeyecek bugun icmeyeyim dedm hic bişey nolur nolmaz
Benim hergun agrirdi basım migren tutuyo stresden sogukdan yada başka biseyden allahtan su aralar yok buz koyunca geciyodu baska hiç bisey gecirmez benimkini dinlen uyu bakalm

Ay daha ilk geceden kasik agrisi olabilir mi tobe yarebbim bide migrenim tuttu rahatlayinca
Kuzu bende de oldu o yatak başlığına kafanı sola cevir gerdir boynunu rahatlatıyo baya migrende aklında bulunsn ben öyle öyle ilaç icmeden gecirmeye başladım ağrıları. Kullandıfın ilaçlar bel agrısı falan yaapr aklına cok normal hamileymişsn gibi hormon veriyolr vücuda sakin ol stres yapma herşey cok güzel olacak

Evet akşam şöyle oldu kasığımda ağrıyı hissediyorum dedimki yani daha birinci gün bile değil belirti olmasi imkansiz niye kasığım ağrıyor salak oldum ve bu igneler suan anlıyorum yaptığım yeride agritiyormus birtanesi yaparkende sizlamisti ztn hain igneler

Yağlı olduğu için yavaş vursunlar hemsireye mi yaptiriyosun kendin mi bilmiyrm ama kim vuruyosa ilaci yavasca versin vurdukları yere bi de hemen kalkma masaj yap dağılsın oyle kalk progestan o yonden çok kötü 10 gun nasıl gecircen artk popon büyümüş gibi hissedersin

Ayy kendim vuruyorum hemşire mi yapmaliydi bana hiç oyle bir sey demediler evet o kadar agridi ki aksam ovaladim baya. 10 gün harikaaa yatis olacak anacim hic bisey elletmiuor bana hayalimi yaşıyorum valla

Ayy kendim vuruyorum hemşire mi yapmaliydi bana hiç oyle bir sey demediler evet o kadar agridi ki aksam ovaladim baya. 10 gün harikaaa yatis olacak anacim hic bisey elletmiuor bana hayalimi yaşıyorum valla
Bana reçete vermislerdi hemsire vursun diye receteyi gosteriyodum onlar yapiyodu kaba etine uyguluycan annene göster o yapsin

Prenses gibi hissettiyo yani sağolsun annelerimiz olmasa napacaktk acaba

Kuzu o iğneler biraz acıtacak ne yazık ki vurur vurmaz masaj yap dağılsın ozaman daha az ağrın oluyor masajdan sonra soguk press yapabilirsin oda iyi gelir .10 gün yat dinlen gic bişey düşünme.cidden psikoloji herşey ya az önce tüp bebekle bile gebelik şansı cok düşük olan bir arkadaşımın hamilelij haberni aldım aşılamayla gebe kalmış kızda nerdeyse 0 yumurta 39 yasında eşi 46 yasında değerlwr yerlerde olmaz ya bir deneyelim diyo doktor aşılama sonrası o kadar umutsuz ki hic beklememiş hemen kalkmış yerinden hatta alkol bile almış şok oldum duydugumda tek dediği şey nasılsa olmcak diye düşündm saldım kendimi dedi gebelik habernden sonra doktor da şok olmuş kesinlkle stres yapmaman tutunmayı etkiledi demiş o yüzden hicc düşünme olcak mı olmcak mı diye

Aa
Soguk press çok mantıklı bee yanima aldim hemen dun kafamada koymustum. Simdi dizi film indirdim kitap aldim valla keyfin dibine vurucam kendi arkdslarimla ztn bu konularo artik cok konuşmuyorum bile bilmeyen insanlara anlatmak daha zor arkadaşın için cok sevindim yanliz harika bir haber vermis inşallah sağlıkla alsin bebegini kucagina bütün hastaliklar icin em onemlisi moral cidden

Aa ne güzel hic ummadığı anda cicek açmış umudu rabbim kucagina almayi nasip etsin

Keske alkolü karistirmasadyn bi viski alir icer valla S_lidya kafana takmiycaksin bak bende sigara ictim iki gune bi paket iciyodum tuttu yani alkol sigara bunlar degil strese girmiycen kafana takmiycan bende olmaz diye düşündüm aman dedim olmazsa bi sene ara vercem diye düşündüm oldu gez toz bosver tutacak embriyo her sekilde tutuyo hoplasanda ziplasanda ama sen yinede alkolden uzak dur

HAHAHAHAH S_lidya kız sakın öyle bişey yapmayasın ha :))) B Burcu2480 sen sigara iciyon mu daha ? lanet olsun ona bırakamadm ben de ir türlü

Hahshshahahhahahshshshhs kahkaha attirdinizzz iki gün önce olsa kanima girebilirdiniz ama dün itibariyle analık yuklendi gibi hissediyorum alkol isteğim sıfırlandı
Ohh iyi olmuş dogumdan sonra buluşup bi masa yapmamiz yokmu diyomusum ohh be başardık gibisinden sigara gibi degil en azindan icmesen icmessin en azindan

Ohh iyi olmuş dogumdan sonra buluşup bi masa yapmamiz yokmu diyomusum ohh be başardık gibisinden sigara gibi degil en azindan icmesen icmessin en azindan
Ayy ne guzell olur bakarsin yapariz neden olmasin hic bisey imkansiz değil vur patlasin cal oynasın gelsin rakilar gitsin sigaralar

Merhaba, biz ikinci defa tüp bebek denemesi yapacağız fakat malum tedavi ve ilaç fiyatları çok arttı. Eşim önceden kanser hastalığı geçirdiği için heyet raporu alacağız. Bunun için hastaneye gittik sağlık kurulundaki danışmadan bilgi aldık. Onlar bunun kısmi engelli raporu olduğunu bu sayede yardım alabileceğimizi söylediler. Kendisi ya da eşi, kanser vb hastalık geçirmiş ve tüp bebek için heyet raporu almış olan var mı? Tam olarak nasıl alabiliriz? Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Hahah yaa nekadar ilginc dimii, benide hamile kaldigim ay ruyasinda goren goreneee surekli mesaj geliyodu ruymda seni gordum hamileydin filAn diyen, onlardan bile gizledimm iclerine dogmus demekk

Evet yaa kiz cocuk daha cok kilo aldirirmiss ama hamur isi yiyorum vallaa napiyimm disard pek bisey yiyemiyorum zaten gozleme pide filN yiyorum artik karnim doysun diyee, asiri yiyen biri degilim zatende :))

Senin cinsiyeti merak ediyorummm:) bence senin kizin olcakkk:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…