2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Aynen benim kaynanam tarafinda ocak varmış onceden gebe kalamayanlar falan gidermiş 40 cikarirlarmis simdi yapmiyolar ama biliyolar yani böyle durumlari hamile oldugunu gözlerinden anlıyor ilk ay ruyalarinda falan goruyolar erkek cocukda kanama olurmus bide geç cikarmis göbek simdi biz ağır şeyler yemiyoruz hafif seyler yiyoruz sulu yemek hic yiyemiyorum onlar ya kiz bebege hamile olanlardir yada kendilerini tamamen salmislardir bu ayda ki kilolar bebege yaramiyoms zaten heleki hamur işi tamamen uzak dur sadece bize kilo aldirirmis yasak olan hersey cok güzel nasil uzak durcaksak

Eveet öğlenmis transfleri 3 te burada olun bucukta alacagiz dediler simdi gezmeye cikiyorum nasil bildin sıkışık gelin dediler
Ben arkadaşımı bilmezmiyim yahu stresini atarsin strese girme olurmu cok heycanlisindir tam 3 bucukda alacaklarsa transfere 2 bucukda lavaboya gir sonra başla su icmeye fazla icme az az iç 3 den sonra icmeye devam et idrar geldiğini anladigim an birak suyu bana boyle demislerdi fazla sıkışma altina isersin hahahah doktorun suratina yapmamak için zor tutmustum kendimi

Kislar sizede soruyorum 7.gun transfer den sonra sizce varmi resimde daha hafif duruo erken gebelik testi degil bi tane 5aa embriyosu dondurulmuş.
Ben görüyorum bi kac kisi var dedi bazisi yok dedi emin olmak istiyorum ve sizce normal gebelik testine göre normalmi dahami koyu olmali ? Yada böle olup negatif olan varmi ? En önemli si çizgi yi görüyomusunuz?
Pazartesi yenilicem testi inşallah

Eklentiler

• IMG20220610064336.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG20220610064517.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG20220610065111.jpg
    130,7 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20220610_065039.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20220610_064914.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 36
5. Resimde sanki var gibi ama cok dikkatli bakmak gerekir bu testlerde cikmiyo bence hızlı test alıp yapmalısın benim 8. Gunde tam net cikmisti yarin sabah tekrarla insallah tutunmustur

5. Resimde sanki var gibi ama cok dikkatli bakmak gerekir bu testlerde cikmiyo bence hızlı test alıp yapmalısın benim 8. Gunde tam net cikmisti yarin sabah tekrarla insallah tutunmustur
Siz erken gebelik testi mi yapmistiniz ? Bilemedim ki resimde az cok var gibi pazartesi bi daha bu testten yaparım zaten gözükmez se daha yapcak bisey yok nasip derim inşallah bnmledir.

2 gün sonra erken gebelikte dene moralini bozma inşallah hayırlı sonucla alirsin

Siz erken gebelik testi mi yapmistiniz ? Bilemedim ki resimde az cok var gibi pazartesi bi daha bu testten yaparım zaten gözükmez se daha yapcak bisey yok nasip derim inşallah bnmledir.
İnsallah dua etmekten baska bisey gelmez elden bende erken test yapmıştım tuutugundan çok emindim ilkinde test yaptığımda cikmadi hem normal gebelik testi hemde hizli gebelik testi yaptm ikinci transferde yaptığım da 8. Gun ilk idrarla sabah cok net çıkmıştı o sevinci insallah yasarsin rabbim herkese tattirsin bu testde gozukmuyo pek erken olduğu için hayırlısı neyse o olsun hakkinda

Günaydın çiçeğim anaa olmaz benden hala uyuyom kalktim simdi oglen3 bucukta bebebgimi yicem kacta su icmeye baslayayim ne kadar iceyim bir tek o geriyoe beni
Bol bol gez transfer zamanına kadar kuzu hastaneye saat 2.30 gibi su içmeye başlasan yeter 2 litre asında yeterli oluyo demiştir embriyolog bana ben o kadar ictim ki tuvalette bardak tutuşturdular elime azcık boşaltın diye :))) o daha sıkıntıu 1 bardaklık yapıyon gerisini sıkıyon kkendini yapmamak icin o yuzden daha fazla sıkışma :)) bir de transferden sonra hemen kaldırmıyolar seni az yatıyorusn orda da bekliyon o yuzden ona göre ic zaten almadan once ultrasonda bakıyolar rahim net mi diye mesane net mi dye .bekliyoruz heyecanla güzel haberlerrini

Amin inşallah isteyen herkese tattirdin rabbim ve rabbim sağlıklı hayirli evlat nasip etsin kucagina bakalim pazartesi belki koyulaşır

Aklımdaydın, güzel haberler ver inşallah
İnşallah canım bitanemmm
Nasil gecti anlat bakalm kacinci gun embriyosu kalitesi nasil rahim duvarin nasıl yukariya ciktimi bebis dediler mi
3 gün cozdurduklerinden biri 5. Güne ulasmis sanirim 5bc diye duydum iceride konusuyorlardk ben heyecandqn dilimi yutmustum soramadim ama koyarlarken ultrason da icimden o aleti cekerken orada bir pariltinin kaldığını gördüm cok olağanüstü biseydi. Masaya ilk aldilar beni sonra biraz daha su icirip yuruttuler. Ciktiktan sonra nasil sıkıştım anlatamam 25 dkkyi zor geçirdim

Yaaa duygusala bağladım şuan güneş gibi doğsun hayatina o parıltı demekki az icmissin suyu ondan icirdiler stres yok bol bol dinlen 3 gün olurmu kalkma surekli yat dedilermi sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…