2022 temmuz çatlatma iğnesi olanlar 🙏

İnşallah gebelikle sonuçlanır Benim iğneden sonra kasıklarımda ağrı oldu bir hafta ilişki de ve tuvalletteyken ama hamilelik belirtisi olarak birşey yaşamadım hatta adet olacakmışım gibi kasık ağrılarım vardı

Hamilemisiniz inşallah güzel sonuçlar alırız bende test yapmamak için zor tutuyorum kendimi

Kızlar uzun bı zamn oldu yazmyali bu arada hamiş olanları tebrik ediyorum bizim içinde güzel dualar edin insllhh bizde bu duyguyu yaşarız.Bide bisy sorcm kizlr doktor size hangi vitamin yada folik asit veryr yumurtalarını besnlenmesi için bnde polikistik var çok küçük bir şey ama

kızlar bende cumartesi iğne oldum,dün ağrm yoktu ama makatım çok ağrıyor,iğnenin etkisi olabilirmi?

Vitamin ve folik asit yumurtaları beslemez tatlım onlar vücudun eksiklerini tamamlayıp hamileliğe en hazır şekilde olmasını ve hamilelikte sen çocuğun eksiklik yaşamaması içindir. Yani pcos için etkili olmaz benim doktorum aky folik asit verdi içinde hepsi var multivitamin

Uzun bir aradan sonra geldım ne göreyim 2 hamişimiz var okadar mutlu oldum ki kızlar rabbim sağlıkla kucagınıza almayı nasıp etsın bızede dua edın hamılelerın duaları kabul olurmus ben bu ay iğne olmadım ve doktoru bıraktım hatta kafa dagıtmak ıcın yarın bı yerde iş başı yapacagım ama bugun adetımın 2. Gunu ve gecıktım olmadım cok sırt agrım var adet belırtımede benzıyor yıne basladım düşünmeye

Kızlaaar gebeyım beta verdım bugun 682 beta cıktı

Eklentiler

• E0F10F4E-E929-4450-9ED5-44FC7736B076.jpeg
    56,7 KB · Görüntüleme: 41
Benim adete 3 gün kala 70 2 gün gecikince 1000 bir hafta gecikince 5000 civarında çıkmıştı
Anladım sızın aralıklı baya ben 2 gun arayla yaptırdım 3 katından fazla cıktı pazartesı kontrolum var keseyo görebilirim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…