2022 temmuz çatlatma iğnesi olanlar 🙏

Evet gördüm tam 4+6 ıkı hafta sonra kalp atısı için çağırdı doktorumuz
çookkkk sevindim bizede dua edin nolurrr. iğne kaç ay kullanmıştınız klomen ben 1 ay kullandm ve kist oluştu bu ay bıraktı diğer ay devam edicek

çookkkk sevindim bizede dua edin nolurrr. iğne kaç ay kullanmıştınız klomen ben 1 ay kullandm ve kist oluştu bu ay bıraktı diğer ay devam edicek
Allah razı olsun rabbım ısteyen kımsenın kucagını bos bırakmasın inşallah Her zaman her aklıma geldıgınde gecırıyorum ıcımden hepınızı ben 2 ay kullandım 3. ay doktorum ızındeydı gıtmedım o gıtmedıgım ay hamıle kaldım bırakcaktım doktoru psikolejık olarak yorulmustum kafam dagılsın dıye işe başlamaya karar verdım işe başlıyacagım ilk gun öğrendim suan hamıle bir işçiyim

çççookk güzel çoookkk :) allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın inş. bende 1 ay kullandım kist oluştu şimdide kist çatlaması için hap verdi bu ay tekrar denicez bakalım kist giderse

ekstra bir şey yaptınmı hayıt suyu flan denesemmiki diğer ay bilemedim

ekstra bir şey yaptınmı hayıt suyu flan denesemmiki diğer ay bilemedim
Sadece mfknın advıktor kapsülünü kullandım birde adetın bıtımınde ilişki 3. Gun Tekrar 3 gun sonra tekrar 4 kere 3 gun arayla ilişki denedık canım adet bitiminde başladık adete 1 hafta kala hıc ılıskı yaşamadık burdakı bı arkadasın önerisiydi oda bılemıyorum hangısı etkılı oldu

Kendini bildin bileli fazla kiloya sahip olman PCOS dan kaynaklıdır bende kendimi bildim bileli çok fazla tüylenme var. Çatlatma iğnesi sonrası progestan veya duphaston verdi mi doktor
Öncelikle gebeliğiniz hayırlı olsun İğnemin 6.günü (iğne gününü saymazsak) , duphaston 2x1 kullanıyorum. Sizde mi o şekilde hamile kaldınız?

Kızlar selamün aleyküm bn bu ay ilk defa femara kullndm doktor bir sürü yumurtan var dedi üç taneside kaliteli dedi ama igne yapmycm dedi kendisi çatlasın böyle bisy yasyn var mı aranzda acaba

Kızlar selamün aleyküm bn bu ay ilk defa femara kullndm doktor bir sürü yumurtan var dedi üç taneside kaliteli dedi ama igne yapmycm dedi kendisi çatlasın böyle bisy yasyn var mı aranzda acaba
Evet canım bazı doktorlar yumurtaları yeterli gördüğü zaman ığne vermeyebılıyor pekı kac cm olmus yumurtaların

Canm bn kliniğe gidyrm söylemedi onu sadece bir sürü yumrtn var dedi üç tanesi kaliteli dedi iğne vermycm senin hicbsym yok dedi kendiniz deneyin öyle konstu başka bisy demedi bide prowomen kullnyrm dünden beri kendimi o kadr kötü hisdyrm ki rabbim ferahlık versin artk

Canım normalde doktorunun söylemesi lazım zaten ama içine sinmeyen bi durumu varsa değiştirmelisin ilişki günü önerdimş mesela size
merhaba canım . 29 sayfayı sırf senin için okudum . Rabbim sağlıkla bebişlerini kucağına almayı nasip eylesin :) çok çopk çokk sevindim valla kendimin olmuş gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…