2022 temmuz çatlatma iğnesi olanlar 🙏

Aynı durumdayız tek fark benım ilk denemem değil iğneyi inşallah iyi sonuçlar alırız
Benim de 2. Denemem iğneyi 15. Gün idrar testi yaptım pozitifti 17. Gün kan testi verdim hcgm 63 çıktı değerim az mi bilmiyorm ama Allahım isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın🙏

Yarinki teste gore kan vermeyi dusunuyorum tekrar silik cizgi görürsem, cunku git gide silindi gibi geldi belki de hala ignenin etkisi var

Benim de 2. Denemem iğneyi 15. Gün idrar testi yaptım pozitifti 17. Gün kan testi verdim hcgm 63 çıktı değerim az mi bilmiyorm ama Allahım isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın🙏
1 yıl olmadığı içinmi iğneye başlandı benimde ilk denemem olacak haftaya çook sevindim sizin adınıza bizede dua edin

merhaba bende klomen başladım 2. günüm pazartsi kontrol var ama heycanlanamıyorum bile çok zor...boş gebeliğim oldu 1 yıl önce bidaha çift çizgi göremedik :KK43:

merhaba bende klomen başladım 2. günüm pazartsi kontrol var ama heycanlanamıyorum bile çok zor...boş gebeliğim oldu 1 yıl önce bidaha çift çizgi göremedik :KK43:
Böyle düşünme canım klomenle ilk ayında hamile kalan çok inşallah güzel gider sürecin, enerjin moralin yüksek olsun umutsuz olma 🌸

İnş çevremdeki herkesin hemen olduğu için moralini yüksek tutmak pek mümkün olmuyor malesef
Benimde öyle herkes soruyor herkes rüyamda gördüm hamileydin diyor kulak tıkamaya çalışıyorum buradakilerle konuşunca rahatlıyorum o yüzden bende sana destek olmak için öyle yazdım 😊

Benimde öyle herkes soruyor herkes rüyamda gördüm hamileydin diyor kulak tıkamaya çalışıyorum buradakilerle konuşunca rahatlıyorum o yüzden bende sana destek olmak için öyle yazdım 😊
Çok teşekkür ederim aynı durumdayız ve kesinlikle savunuyorum yaşamayan ANLAMIYOR.

Tatlım bu kadar uğraşacağına kan testi ver iki gün peşpeşeyle artış olursa hamilesin demektir
Bak kaç test yapmışsın streste kötü etkiler sabırlı olmalıyız
Valla kendimi o kadar sıktım ki mahvoldum simdi hastaneye gidiyorum kan vericem yoksa da en azindan yok derim kafamdan çıkarırım bu sekilde daha kötü oldum

Benim de bugun tamamen negatif hic cizgi yok daha oncekiler buyuk ihtimalle ignenin etkisiydi
Sen bilirsin canim istersen sabah ver inşallah vardır
Bir yer de okudum kadın 13.cü gün gidip kan veriyor 25 çıkıyor eve gelip test yapıyor çıkmıyor ama hamile bu yaptığımız kaset şeklinde ki testler 50-60 arası olman sözde çıkmıyormuş

X