2022 temmuz çatlatma iğnesi olanlar 🙏

Testlerim de böyle çıkıyor :KK43:

Eklentiler

• 20220808_132237.jpg
    20220808_132237.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 43
Kan testi verip beta hcg artışına bakalbilirsiniz aslında
Burada bir arkadaşda 14. Gününde böyle silik çizgiyle öğrenmişti
Daha öncede boyle silik gördüğüm icin cok guvenemiyorum o yuzden kan vermek istemiyorum gitgode koyulasirsa anca vericem

Ben de 29 temmuzda catlatma ignesi vuruldum bugun 11.gün dün test yaptım cok silit hayalet cizgi cikti belki kuruma cizgisi olabilir insallah hepimizde vardir 🥰
Kuzum benim de 11.ci günüm bugün iğne olalı bende yaptım negatif çıktı belki 15.ci gün pozitif görürüm 🥰

Kaset tipi yaptım kuzum negatif çıktı iğne gününü sayarsam 11 iğne olduğum günü saymazsam 10.cu günüm yaptım öğlenden sonra negatifi gördüm umarım pozitife döner bazen ara sıra sırt üstü yattığımda bel ağrım oluyor bir de batma oluyor

Kaset tipi yaptım kuzum negatif çıktı iğne gününü sayarsam 11 iğne olduğum günü saymazsam 10.cu günüm yaptım öğlenden sonra negatifi gördüm umarım pozitife döner bazen ara sıra sırt üstü yattığımda bel ağrım oluyor bir de batma oluyor
Diğer arkadaşınki erken gebelik testi sanırım o yüzden pozitife dönebilir ☺️ Benimde aşı olalı 9. Günüm bakalım hepimizin bebişleri bizimledir inşallah

Kuzum benim de 11.ci günüm bugün iğne olalı bende yaptım negatif çıktı belki 15.ci gün pozitif görürüm 🥰
Insallah pozitife donerr ❤ benim belki kuruma cizgisi belki de ignenin etkisi bile olabilir cok kendimi umutlandirmamaya çalışıyorum hayirlisi olsun

Kızlar Merhaba :)
Birşey sormak istiyorum acaba yaşayan var mı durumu diye sürekli araştırıp duruyorum da. Adetimin 5.günü femara kullandım. Sonrasında yumurtalıklar büyüdü ovıtrelle vuruldum.36 saat sonra ilişki dedi doktorum ama pskolojik olarak sanırım ilişki yaşayamadık. Yani iğneden 36 saat sonra değil de 46 saat sonra ilşki yaşadık. Tutar mı acaba. Durumu yaşayan var mı :KK43:

X