2022 temmuz çatlatma iğnesi olanlar 🙏

Amiin insallah 🥰yerlesme kanamasından baska hic bir belirtim yoktusade 2 gun boyunca karnimda enteresan bir agri olsu ara ara 2 gun sonrada 14. Gunumdu zaten erken gebelik testi yaptim hemen cift cizgi cikti ☺️ Darısı tum isteyenlere insallah
Çok çok sevindim canım benım rabbım sağlıkla kucağına aldığın günleri göstersin inşallah hamilelerin duası kabul olurmus dua et bızede

Dün pempe akıntım oldu şeffaf ile sabah kalktım kahreverngi camur gibi vardı ve hiç bişey yok şuan gittim kann verdim 1.54 cıktı yükselir mi senc2 cnm
Canım bısey dersem suan yanlış yönlendirmiş olurum adet tarıhını bekle mutlaka 3 gün geçerse tekrarla

Hanımlar iyi geceler. Ben birşey demek istyorum. Hani çatlatma iğnesi vurulduktan sonra 14.güne kadar testlerde çift çizgi çıkıyor diyorsnz ya. Şimdi denedim. Çatlatma iğnesi vurduralı 4 gün oldu. Ve çift çizgi çıkmadı. Onu görmek için denemiştm ama çift çizgi çıkmadı. Bilginiz olsun 😇

Ben de 29 temmuzda catlatma ignesi vuruldum bugun 11.gün dün test yaptım cok silit hayalet cizgi cikti belki kuruma cizgisi olabilir insallah hepimizde vardir 🥰

Merhaba benim de bu ay 2. Ayım klomen kullanıyorum. İlk ay yumurtam çatlamamış bu ay günde 2 taneye çıkardı klomeni günler verdi 15 inde kontrole gitcem bana kimse iğneden bahsetmedi yumurta çatlarsa mı vuruluyor?

Merhaba benim de bu ay 2. Ayım klomen kullanıyorum. İlk ay yumurtam çatlamamış bu ay günde 2 taneye çıkardı klomeni günler verdi 15 inde kontrole gitcem bana kimse iğneden bahsetmedi yumurta çatlarsa mı vuruluyor?
Hayır tatlım klomen kullandıktan sonra adetin 12. Günü gibi doktor kontrole çağırıyor yumurtaların boyutlarına bakıyor uygun boyuta geldiğinde çatlatmasını gerçekleştirmek için sana iğne veriyor. Bu çatlatma iğnesi
Bazı doktorlar bir kaç ay sadece klomenden sonra iğne verebiliyor seni doktorun kontrole çağırdı mı?

Ben de 29 temmuzda catlatma ignesi vuruldum bugun 11.gün dün test yaptım cok silit hayalet cizgi cikti belki kuruma cizgisi olabilir insallah hepimizde vardir 🥰
İnşallah bende 30 temmuzda vuruldum beraber bekleriz artık çünkü beklemek kendini dinlemek sürekli çok zor. Bir belirtin var mı acaba benim hiç belirtim yok 🤷🏻‍♀️

X