2022 temmuz çatlatma iğnesi olanlar 🙏

Erken test yapmışsınız benim adet tarihim 2 ağustos doktor ayın 30 undan önce test yapma dedi bende yapmadım bekliyorm halen
Sancınız oldumu hiç catlama ignesi sonrası benim 3 gündür sancım var aclık hissi var hep ve sık idrar cıkıyorum siz öle yaşadınız mı acaba?

Sancınız oldumu hiç catlama ignesi sonrası benim 3 gündür sancım var aclık hissi var hep ve sık idrar cıkıyorum siz öle yaşadınız mı acaba?
evet kasik ağrıları yaptı bide göğüslerde hassasiyet. Bunlar zaten iğnenin etkisidir şuan yok öyle sıkıntılarım. Adet tarihiniz geçmeden test yapmayın

Bugün ignenin 14. Günü ama olumsuz bir sonuc alirim diye hala test yapamadim. 2 gün once cok az acik kahverengi bir leke gordum devami da gelmedi ama dunden beri kasıkla karnimda garip agrilar hissediyorum😕

Bugün ignenin 14. Günü ama olumsuz bir sonuc alirim diye hala test yapamadim. 2 gün once cok az acik kahverengi bir leke gordum devami da gelmedi ama dunden beri kasıkla karnimda garip agrilar hissediyorum😕
Test yap yoksa da varsa da çıkar eninde sonunda yapicaksin zaten bekleme yap 3 tane iğne vurdmm 3 ay ama olmadı bıraktım Allah'a

Adete benzer sancılarınız oldumu acaba kac olduysa kac gün sürdü
Canim yeni gördüm mesaji kusuruma bakma evet kasik ağrım oluyor iğnenin ertesi gününden itibaren başlıyor 3 gün şiddetle diğer 3-4 gün ara ara girip çıkıyor geçen ayki ignemdede öyle oldu bu ay ki ignemdede aynı şekilde

Canim yeni gördüm mesaji kusuruma bakma evet kasik ağrım oluyor iğnenin ertesi gününden itibaren başlıyor 3 gün şiddetle diğer 3-4 gün ara ara girip çıkıyor geçen ayki ignemdede öyle oldu bu ay ki ignemdede aynı şekilde
Benim 3 günüm kaldı ozmn belli olck

Hamile kaldınzmı?

X