2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İyi akşamlar kızlar, benim de şu an hafif bulantı var. İlerleyen haftalarda sürekli istifra ve acilde serum döngüsüne giriyorum. Umarım bu sefer böyle olmaz. Bulantı ilacını düzenli mi kullanmak gerekiyor acaba ?

Canım serum günlük kurtarır heralde di mi?
Ahhh hiç sanmıyorum ben 12. Haftayı
Ilkinde doğuma kadar devam etmişti
Şuan korkum o
Çok bulantım olduğundan 2 güne bir yiyorum resmen, hastanedeyim ya bide manyak oldum iyice. Ama baya geçiriyor, hala var ama o kadar değil.

Prilam da işe yaramıyor demek artık 2 den 3 e çıkarsan doktora sorup?

Evet canım çok şükür Rabbime doktorum fark eder etmez hemen sezeryana aldı beni 33 hafta erken doğum oldu, oğlum 10 gün küvezde kaldı çok çabuk atlattık doktorum çok uyanıktı. Sizin nasıl sonuçlandı?

Doktor bana hep iç dedi, geçti sanıp bırakma dedi , sende öyle yap canım

Çok bulantım olduğundan 2 güne bir yiyorum resmen, hastanedeyim ya bide manyak oldum iyice. Ama baya geçiriyor, hala var ama o kadar değil.

Prilam da işe yaramıyor demek artık 2 den 3 e çıkarsan doktora sorup?
Doktorum gun de 4 tane ye kadar kullanabilirsin dedi.
Hatta o ise yaramayınca zofer verdi
Ama o da işe yaramıyor ki
Bulantı ilaçları ben dr pek ise yaramıyor galiba canim.
Artık bir şekilde zamanı gecırıcez napalim

Yahu burnumun içinin kokusunu alıyorum be
İliklerime kadar kokuya açığın yani

Canim kedinin parazit ilaclamasini düzenli yaptırıyor musun? Yaptirmiyorsan da şimdi götür hemen yaptır. Kimse hamile kaldi diye kedisini vermemeli. Benim ilk hamileligimde kedim vardı yanımdaydı hep.

Herkese iyi akşamlar, arkadaşlar bugun 5+6 iken devlet hastanesine gittim ve karından kese görünmedi çok tedirginim bilgisi olanlar paylasabilir mi lütfen kaçıncı haftada vajınal veya karından gördünüz ve 5+6 da karından görünememesi normalmı

Ama benim 2 şehzadem var ben daha bi sultanım
Ahahah Ay çok güldüm ya şimdi benim daha bi sultan olmam için dördüz mü doğurmam gerekiyor yani haremde dünyada senin olsun mahidevran ben pes ediyorum...
Aramiza hos geldin canim MahidevranSultan olurda hürrem sultan olmasamiydi grubumuzda hahaha kizlar şaka bi yana renk kattınız topiğe iyiki denk geldiniz
Hoşbulduk canım
Gerçekten çok güzel denk geldik, diğer sultanlardanda gelen olur belki

Aile hekimi 8 haftalıkken git dedi doktora muhtemelen sebebi görünmeme ihtimali diye düşünüyorum

Benim tam 5+0 karından kese gözüktü canım , belki geç döllenme flndır , doktor bişi dedimi

O zaman serum deneyebilirsin canım çok iyi dünyan değişiyor
Burnunun içinin kokusu ovv bu fenaymış olmazsa koku kaybı sağlamak için birşeyler düşünebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…