2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hoşbulduum mahidevran İlk şehzadem olucak allah nasip ederse
(Erkek mi olucak acaba allah mı söyletti )
Sen hürremsin şehzadedir kesin bir sahnede de dediği gibi hürremin sonra yine erkek olacak yine erkek olacak ama en başta hayırlısı olsun canım, kalp atışı da 7. Hafta civarı duyuluyor genelde bu arada vajinalde daha erken duyulabilir

Sağol canıım hayırlı evlat olsunda şehzade sultan farketmez ama Şehzade olursa ilk sen bilmiş oluyorsun
Vajinal baktırayım o zaman ben bir hafta daha nasıl beklerim inşallah duyabilirim ilk gebeliğim boş gebelikti ondanda korkum var biraz, bir an önce duyup rahatlamak istiyorum

Bu seferki farklı olacak inşallah, sağlıkla gelsin şehzademiz veya sultanımız

Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim Benimde 5+5 ben 5+3 te gittim canım kese göründü kalp atışı için 2 hafta sonra çağırdı.

Basın sagolsun öncelikle. Preleksami aslında plesantanin doğumdan önce ayrılması diye biliyorum. Acil ameliyatla bebek kurtarılıyor. Tabi daha kötü sonuçları olabiliyor.
Benim zaten kurtarilmazdi canım. 15 hastalıktı
Anladim canim. Bana doktor sebep bulamadı. Hem erken bulunsa da kurtulmazdi zaten 15 haftalikti çok ufak
Hayir pozitif çıkması bagisiklik demek değil sadece bunun yaninda pozitif cikinca size bir test daha yapılır son 3 ay içinde mi geçirdin daha önce mi diye eğer son üç ay içinde geçmedi ise tamam ama 3 ay icinde geçti ise dr bebeği aldırmayı ya da aminosentez sıvı testi öneriyor bebeğe ciddi zarar veriyormuş dr um aynen böyle demişti ilk kaybettiğim bebegimde pozitif çıkmıştı eğer üç ay içinde ki test pozitif çıkarsa bebeği almayı teklif edeceğim demişti ama zaten 15 haftalikken kaybettim aminosentez testine falan fırsat kalmadı şimdi yine alındı o test benden ama ayın 6 sinda randevum taaa o zaman gel bakalım sonuca dedi bekliyorum ben de merakla

Kızlar dün gece evlilik teklifi aldım henüz kabul etmedim herşey karışık olduğu için orda bi üzüldü gibi ama mecburum. Eski eşim evlilik teklif ettiğinde aklıma direkt o gelmişti ve kabul ettiğimde de "başka şehirlerde başka insanlarla sonsuza kadar mutsuz yaşadılar" sözü tekrar etmişti kafamın içinde.
Tabi hakkını yemeyelim eşimle de mutlu oldum, ona aşık da oldum, yıllarca birlikte güldük birlikte ağladık, iki oğlumuz oldu, neler neler paylaştık. Ama onunlayken mutlu olsam da eski günlerden bir fotoğraf o zamanlarda onunla dinlediğimiz bir şarkı hemen eskiye götürüyordu.
Azıcık kusayım teklifi de anlatırım, günlük tutuyorum sanki

Kiz inan sen dizi gibisin
Dur detayli anlat ben seni yeni tanıyorum şimdi sen bi evlendin bosandin ondan çocuğun var bi daha evlendin hamile kaldın onla da boşandın böyle mi ben mi yanlış biliyorum eğer yanlış ise özür dilerim tahmini yazıyorum şimdi kimden teklif aldın ay çok heyecanlı

bende şöyle biliyorum eski eşinden 2 oğlu var ayrıldı ama şuan ki hamile olduğu daha eski aşkınden evlilik teklifi aldı mahidevran bende tam bilmiyorum bizi bi aydınlat canım yaa ..

bende şöyle biliyorum eski eşinden 2 oğlu var ayrıldı ama şuan ki hamile olduğu daha eski aşkınden evlilik teklifi aldı mahidevran bende tam bilmiyorum bizi bi aydınlat canım yaa ..
Senin yazını okuyunca sol beyin lobum yandi
"""" şuan ki hamile olduğu daha eski aşkınden evlilik teklifi aldı"""""" özellikle bu kısmı

Ayy canım benimmm çok tatlı yazmışsın
Yok yok ben bir kere evlendim 2 oğlum oldu aldatıldım boşandım bu evlilik teklifi eski sevgilimden oluyor eskiden aşık olduğum ama eşim yüzünden kavuşamadığımız buralardan tanıdığım var o tanıyacak kesin ama tanısın amaaan

Doğrudur canımcımbir yemek yiyim detaylı anlatıma gelirim

Simdi ki 3 uz de bu poyu posu devrilen aldatan kocandan mi yoksa bu evlilik teklifi eden sevgilinden mi ay dur kız roman çıkar bundan nasıl eşin yüzünden kavuşamadiniz ayyyyy çok romantik yillar sonra kavuşan aşıklar

Kazılar bugün muayeneye gittm kese gorundu günüyle uyumlu şuanda bi sknti görünmüyor dedi ama daha önce 4 kaybim olduğu için düşük önleyici progestan yazdı bebek aspirini yazdı enox 1000 ml kan sulandırıcı iyne yazdı 2 hafta sonra kontrol dedi inşallah bebeği ve kalp atışını duyarz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…