2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Eg

Ona sonsuz güveniyorum ama yeniden bir erkeği hayatıma almak zor geliyor, hem çok sıkıntılı ailem istemez, eski eş malum sıkıntı yaratacak, kendi kendime söz vermiştim bundan sonra oğullarımdan başka erkek olmayacak hayatımda diye bide Zor bir karar şimdilik akışına bırakmak istiyorum sadece. İnşallah canım teşekkür ederim

Serum icin hastaneye gitmek gerek
Hem Yemek yememde problem yok şükür

Evet aşırı bulantılarım var ama yemede problem yok
Ay buna şaşırdım, bulantı olunca yemek de yiyemiyorsun diye düşünmüştüm, en azından bu kısım iyiymiş. Valla git acile kendine gel diğer herkese de tavsiye ediyorum kafayı da güzel yapıyor

Ağzından bal damlıyor. Ama ben cinsiyet öğrenmeyecem uzun bir süre. Bu heyecan doğuma kadar sürsün
Gerçekten mi? Ay hiç mi merak etmiyorsun ben senin yerine merak ettim şu an doğurduğunda öğreneceksin yani vay be. Herşeyi unisex almak lazım, düşündüğüm şeye bak

Kızlar benim gözlerim mavi ama eşimin gözleri siyaha yakın kahverengi hafiften çekik göz yapısı var.. İnşallah gözleri sana benzer diyor mavi mavi olur Tabiki herşeyden önce sağlık ama sizce benim gözler gibi olma ihtimali nedir

Şimdi homozigot heterezigot diye girermişim meseleye kahverengi göz rengi baskın gen olduğu için kahverengi olma ihtimali bi tık daha yüksek ama mavi olma ihtimali de var

Şimdi homozigot heterezigot diye girermişim meseleye kahverengi göz rengi baskın gen olduğu için kahverengi olma ihtimali bi tık daha yüksek ama mavi olma ihtimali de var
Yaaa bakalım artık kısmet onunkine benzerse de çok güzel olur da eşim öyle istedi diye merak ediyorum açıkcası allahım sağlık versin önce

Tesekkur ederim senin bebekte hayirli olsun Ben de haftaya cumartesi gidicem sonradan aradaki fark kapanabiliyormus umarim bizde de oyle olurr dedigin gibi zaman gecse de bize hic gecmemis gibi oldu boyle

Aaa ne garip yahu pozitif cıkmadıgına sevineyimmi üzüleyimmi sasırdım vallahi ozmn iyki pozitif degil daha sitresli bir yol olurdu ozmn negatif cktı gerikalan seylerede dikkat ettimi tamamdr Allahn izni ile bisi olmaz inşAllah

Valla canım hersey yalanladı. Ama kızı birebir görgü tanığı o anlattı herseyi zaten onun ifadesi herseyi bitirdi gibi. 10 şubatta durusma var o zaman karar verilecek
Yalanlayacak tabi ş*refsiz. Görgü tanığı olması çok iyi olmuş. İnşallah en kısa zamanda cezasını çeker

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…