2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Simdi ki 3 uz de bu poyu posu devrilen aldatan kocandan mi yoksa bu evlilik teklifi eden sevgilinden mi ay dur kız roman çıkar bundan nasıl eşin yüzünden kavuşamadiniz ayyyyy çok romantik :rolleyes::rolleyes: yillar sonra kavuşan aşıklar
Ay yok kız o ş*refsizi ne yapayım ben🤣 olmazsa roman olarak yazıp bastıracağım, patlar bence😂 valla uzun uzun yazarım bir ara da fırsat bulamıyorum aslında vakit var da ben çok üşengecim🤣

Görürsün canım içini ferah tut 🥰 bende kalp atışını duymak için sabırsızlanıyorum, iki kaybım var birazda endişe var 😕
İnsan olumsuz bir şey yaşadığı zaman hep aklında oluyor maalesef çok iyi anlıyorum seni 😞 sende içini ferah tut canım hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alacağız bebişlerimizi inşallahh 🙏 bizim seninle bir gün varmış aramızdaa, birlikte duyacağız inşallah kalp atışlarınıda 🤗

Kızlar dün gece evlilik teklifi aldım😍 henüz kabul etmedim herşey karışık olduğu için orda bi üzüldü gibi ama🤣 mecburum. Eski eşim evlilik teklif ettiğinde aklıma direkt o gelmişti ve kabul ettiğimde de "başka şehirlerde başka insanlarla sonsuza kadar mutsuz yaşadılar" sözü tekrar etmişti kafamın içinde.
Tabi hakkını yemeyelim eşimle de mutlu oldum, ona aşık da oldum, yıllarca birlikte güldük birlikte ağladık, iki oğlumuz oldu, neler neler paylaştık. Ama onunlayken mutlu olsam da eski günlerden bir fotoğraf o zamanlarda onunla dinlediğimiz bir şarkı hemen eskiye götürüyordu.
Azıcık kusayım teklifi de anlatırım, günlük tutuyorum sanki🤣
Vayyyyyyy ama bekliyordum böyle bi evlenme teklifini 😍😍😀😀😀 ahh ahh inşallah hakınızda hayırlısınolur, peki bişi sorcam bebekleri daha sadece adamla annen mi biliyo kimse bilmiyormu.

Selamlar, 9.haftaya girmişim
Girdim ama nasıl girdim bana sorun ☺
Sanki hayatım boyunca çekecekmiş gibiyim

Bukantıdan dolayı ne ağzımda tat var
Ne hayatımda keyif var
Ne iyi kokulara ne kötü kokulara tahammulum var

Bir şekilde geçiyor işte zaman napalım
Al bendende o kadar ya hic biseyin tadi yok sanki depresyonda gibiyim prilam kullandim ama yinede bi tiksinti iştah kapanmasi mevcut hala kizima mama yedirmek işkence gibi o yedijce kusasim geliyor 🙄

İnsan olumsuz bir şey yaşadığı zaman hep aklında oluyor maalesef çok iyi anlıyorum seni 😞 sende içini ferah tut canım hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alacağız bebişlerimizi inşallahh 🙏 bizim seninle bir gün varmış aramızdaa, birlikte duyacağız inşallah kalp atışlarınıda 🤗
Amin inşallah canım güzel haberler verelim birbirimize hep 🥰 7 Aralık ta benim kalp atışı için randevum🙈

Vayyyyyyy ama bekliyordum böyle bi evlenme teklifini 😍😍😀😀😀 ahh ahh inşallah hakınızda hayırlısınolur, peki bişi sorcam bebekleri daha sadece adamla annen mi biliyo kimse bilmiyormu.
Sağolasın kuzum teşekkür ederim 🥰❤️🥰
Eski eş, babaları, annem, en yakın arkadaşım ha bide işe gitmediğim ve hastane raporum olduğu için patron 🤣

Merhaba hanımlar bende yeni katıldım aranıza 😊 son adet tarihime göre doğum temmuz sonu gözüküyor benimde 😍 hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🙏🙏 şu an 5+4 yarın kontrolüm var keseyi görmek için çağırdı doktorum kalp atışınıda duyar mıyım sizce, duyan var mı yada bu haftada 😊
Aramiza hos geldin canim MahidevranSultan MahidevranSultan olurda hürrem sultan olmasamiydi grubumuzda hahaha:halay: :KK70: kizlar şaka bi yana renk kattınız topiğe iyiki denk geldiniz 😁

Al bendende o kadar ya hic biseyin tadi yok sanki depresyonda gibiyim prilam kullandim ama yinede bi tiksinti iştah kapanmasi mevcut hala kizima mama yedirmek işkence gibi o yedijce kusasim geliyor 🙄
Evet canım bulantı ilacı iŞe yaramıyor
Allah yardımcımız olsun
Tek isteğim bir an önce zamanın geçmesi

X