2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ahahah 😂 Ay çok güldüm ya 😂 şimdi benim daha bi sultan olmam için dördüz mü doğurmam gerekiyor yani 😳 haremde dünyada senin olsun mahidevran ben pes ediyorum... 😂
Hayır sultanım yanlış hesap🤣bende 5 tane var benden daha sultan olmak için beşiz doğurcan🤣
Sülüman da benim olsun mu🙈

Herkese iyi akşamlar, arkadaşlar bugun 5+6 iken devlet hastanesine gittim ve karından kese görünmedi çok tedirginim bilgisi olanlar paylasabilir mi lütfen kaçıncı haftada vajınal veya karından gördünüz ve 5+6 da karından görünememesi normalmı
5+0da karından görünmedi ama alttan görüldü

Evet canım çok şükür Rabbime doktorum fark eder etmez hemen sezeryana aldı beni 33 hafta erken doğum oldu, oğlum 10 gün küvezde kaldı çok çabuk atlattık doktorum çok uyanıktı. Sizin nasıl sonuçlandı?
Çok şükür. Bende 35+6 dayken protein çıktı ilaç tedavisi başlatacaktı doktorum tansiyonumda yüksek çıkıyordu. Çok ağlamıştım gecesi suyum geldi 36 haftalık doğum yaptım bende çok şükür oğlumuda sağlıcakla aldım kucagıma ☺️🙏

Bende bugün doktora gittim çok şükür keseyi gördük 2 tane ilaç yazdı calcımaxD-3 ve ecopirin diye ecopirini doğuma son 3 ay kala kullanmayı bırakacakmışım.

Kızlar dün gece evlilik teklifi aldım😍 henüz kabul etmedim herşey karışık olduğu için orda bi üzüldü gibi ama🤣 mecburum. Eski eşim evlilik teklif ettiğinde aklıma direkt o gelmişti ve kabul ettiğimde de "başka şehirlerde başka insanlarla sonsuza kadar mutsuz yaşadılar" sözü tekrar etmişti kafamın içinde.
Tabi hakkını yemeyelim eşimle de mutlu oldum, ona aşık da oldum, yıllarca birlikte güldük birlikte ağladık, iki oğlumuz oldu, neler neler paylaştık. Ama onunlayken mutlu olsam da eski günlerden bir fotoğraf o zamanlarda onunla dinlediğimiz bir şarkı hemen eskiye götürüyordu.
Azıcık kusayım teklifi de anlatırım, günlük tutuyorum sanki🤣
Evliliğini ihanet sebebiyle bitiren kişi gerçekten tekrar evlenmek konusunda korkuyor. Henüz boşanmayı sindirememiş olabilirsin canım. Bebekler işi hızlandırıyor muhakkak ama her şeyi gözden geçirip karar vermen daha sağlıklı. Elin ekmek tutuyor ve ayaklarının üstüne bastığın için daha rahat karar verebileceğine inanıyorum. Diğer yandan sevdanız uzun süre önceden varmış. Yaşayamadığın günlerin hatrıda var. Umarım kendin, erkek arkadaşın ve tüm evlatların için en doğru kararı vermiş olursun. Ama işin güzel tarafı evlilik teklifi almakta insanı acayip keyiflendiriyor🤭

Selamlar, 9.haftaya girmişim
Girdim ama nasıl girdim bana sorun ☺
Sanki hayatım boyunca çekecekmiş gibiyim

Bukantıdan dolayı ne ağzımda tat var
Ne hayatımda keyif var
Ne iyi kokulara ne kötü kokulara tahammulum var

Bir şekilde geçiyor işte zaman napalım
Daha önce yazıldı mı bilemiyorum ama hiç zencefil çayı denediniz mi kaynamış suya limon suyu, zencefil ve bal konuluyor 5-10dk demlendikten sonra içiliyor, zencefil benim bulantılarımı çok iyi kesiyor koklaması bile işe yarıyor, bundan günde 2bardak tüketilebiliyor bi diyetisyenden dinlemiştim

Daha önce yazıldı mı bilemiyorum ama hiç zencefil çayı denediniz mi kaynamış suya limon suyu, zencefil ve bal konuluyor 5-10dk demlendikten sonra içiliyor, zencefil benim bulantılarımı çok iyi kesiyor koklaması bile işe yarıyor, bundan günde 2bardak tüketilebiliyor bi diyetisyenden dinlemiştim
Bilmiyordum canim
Deneyeyim bari 😘

Randevum yarın sabah sat 21 Ekim inşallah yarın görebilirim çok stresliyim kimyasal gebeliklerim var o yüzden biraz panik haldeyim
İçini ferah tut yarın bize eminim güzel haberleri vericeksin😍😍🙏🏻🙏🏻 Görüceksin o minnoş keseyi 🙏🏻 Güzel düşün saat kaçda randevun yaz mutlaka buraya

Merhaba kızlar, ben de duydum kalp atışını sonunda💙💙💙. 7+1 iz ama 7+6 göründü. Bu da resmi benim bebenin😇🥰

Eklentiler

• 6F145AB8-4853-4932-9846-99B4F11D83BC.jpeg
    6F145AB8-4853-4932-9846-99B4F11D83BC.jpeg
    80,2 KB · Görüntüleme: 82
Bu gün doktorum önerdi zencefil çayını 😊

X