2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ay yok kız o ş*refsizi ne yapayım ben olmazsa roman olarak yazıp bastıracağım, patlar bence valla uzun uzun yazarım bir ara da fırsat bulamıyorum aslında vakit var da ben çok üşengecim

Görürsün canım içini ferah tut bende kalp atışını duymak için sabırsızlanıyorum, iki kaybım var birazda endişe var
İnsan olumsuz bir şey yaşadığı zaman hep aklında oluyor maalesef çok iyi anlıyorum seni sende içini ferah tut canım hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alacağız bebişlerimizi inşallahh bizim seninle bir gün varmış aramızdaa, birlikte duyacağız inşallah kalp atışlarınıda

Vayyyyyyy ama bekliyordum böyle bi evlenme teklifini ahh ahh inşallah hakınızda hayırlısınolur, peki bişi sorcam bebekleri daha sadece adamla annen mi biliyo kimse bilmiyormu.

Al bendende o kadar ya hic biseyin tadi yok sanki depresyonda gibiyim prilam kullandim ama yinede bi tiksinti iştah kapanmasi mevcut hala kizima mama yedirmek işkence gibi o yedijce kusasim geliyor

Amin inşallah canım güzel haberler verelim birbirimize hep 7 Aralık ta benim kalp atışı için randevum

Vayyyyyyy ama bekliyordum böyle bi evlenme teklifini ahh ahh inşallah hakınızda hayırlısınolur, peki bişi sorcam bebekleri daha sadece adamla annen mi biliyo kimse bilmiyormu.
Sağolasın kuzum teşekkür ederim
Eski eş, babaları, annem, en yakın arkadaşım ha bide işe gitmediğim ve hastane raporum olduğu için patron

Aramiza hos geldin canim MahidevranSultan olurda hürrem sultan olmasamiydi grubumuzda hahaha kizlar şaka bi yana renk kattınız topiğe iyiki denk geldiniz

Al bendende o kadar ya hic biseyin tadi yok sanki depresyonda gibiyim prilam kullandim ama yinede bi tiksinti iştah kapanmasi mevcut hala kizima mama yedirmek işkence gibi o yedijce kusasim geliyor
Evet canım bulantı ilacı iŞe yaramıyor
Allah yardımcımız olsun
Tek isteğim bir an önce zamanın geçmesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…