2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende oylr istiyorum babasından kacmasinda kv kp yi hic sevmesin asla gitmesin kucaklarina

İkinci ya da üçüncü olunca böyle hissedilmiyor kim bakarsa baksın yeter ki baksın kafasindayim

Benim ayaklarım bacaklarım ve kollarım, kaşımaktan tahriş ettim iki gecedir. Duş, soğuk su, sirkeli su hiç bişi fayda etmedi

Bişi çıkmazsa testlerde dermatolpga git dedi bakalım aramadılar daha
Canım bende bugün doktoruma yazdım da seninle de paylaşayım az önce dönüş yaptı..
ALT ve AST değerleri normal çıkınca , 8 saatlik açlıkla safra asitlerine baktırmamı istedi ..
Kaşıntının demirden de kaynaklanabileceğini yazıp onu keselim , önce bu tahlili vermemi istedi .
Ayriyetten de bi losyon almamı istedi .
Ekliyorum

Eklentiler

• F02169E1-83BF-463A-B377-9BC02516C338.jpeg
    27,4 KB · Görüntüleme: 43
Denicem çok çok teşekkür ederim

Bu dediklerine ben de dikkat edeyim. Belki bakmıştır ama bi açıklama yapmadı kan akışı ile ilgili. Ben de Dr bi açıklama yapmayınca ultrasonda anlayamıyorum malesef
İnşallah işe yarar sende de. Benim de yarın kontrolüm var korkuyla gidiyorum vallahi gerileme olmuşsa diye. Ortalamayı yakalasınlar yeter

Doktoruma baba doğuma girebilirmi diye sormuştum, pandemiden dolayı yok yasak demişti..
şimdi instagrama video atmış, doğum yaptırıyo babada doğumda, göbek bağını kestiriyo hatta sinirlendim
Sen deyince girdim bakdim önceden soylemisdin ya adını doktorun, normal doğum sanki o video da ki, acaba farklı mi ki diye düşündüm sezeryan ameliyathanede oluyorya çünkü, normal belki özel oda tarzı bı yerde olabilir bilemedim.

Şimdi eşime advantan getirsen diye seslendim ve msjini gördüm

Kizlar bugün bı ağrı var bende böyle oturduğum zaman afedersiniz alt tarafım ağrıyor sağ kasığımda ve kuyruk sokumu dedimiz yerde bı ağrı var dayanılmaz bı ağrı deyil inşallah dogurmuyorumdur en son idrar yolları enfeksiyonu vardı onun ağrısıdır inşallah

Cok gecmis olsun canım dikkat et kendine

Ne biliym sezeryan normal farkedermi ikiside doğum , ama normal doğumda olsa onun ayrı bi odası vardır doğumhanesi hatta sonunda doğumhaneden çıkıyolar Bu maskeler fln kalktı acaba odamı kalktı, bidaha sorcam gittiğimde , belki eşim girerse belden aşağı uyuştururum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…