2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ne biliym sezeryan normal farkedermi ikiside doğum , ama normal doğumda olsa onun ayrı bi odası vardır doğumhanesi hatta sonunda doğumhaneden çıkıyolar🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Bu maskeler fln kalktı acaba odamı kalktı, bidaha sorcam gittiğimde , belki eşim girerse belden aşağı uyuştururum sadece😃😃
Yani bilemiyorum tabide belki değişiyor olabilir diye geldi aklıma dogumhaneyle işi yoksa ama onda da dogumhaneden cikiliyorsa degismemeli tabiki.sor bakalım belki kural degismisdir maske kalkınca.sen neden komple uyumak istiyorsun ? İğneden dolayı mı

Ben K.Maraş’ta yaşıyorum inanılmaz sıcak annemler ilçede yaşıyor daha serin orası oraya geldik eşimde evden çalışıyor doğumdan sonrada sıcaklar geçene kadar burda kalmayı istiyoruz yoksa o sıcaklarda bende bebekte pişeriz
Ne güzel keşke benim de gidebileceğim bir yer olsa. Artık vantilatör falan idare edeceğiz bir kaç ay.
Ahh kıyamam miniğe yaaaa
💖
Valla sürekli klima açıyorum Diyarbakır berbat sıcakları geldi sabaha kadar evde kimse uyuyamıyor..
Sizin o taraflar daha sıcak ya allah sabır versin 😩
İzmir de çok sıcak. Kiracıyız ama klima taktırdık bu sene. Gece de vantilatörle uyuyoruz yoksa terliyoruz üzerimizde kuruyor o daha kötü
Ben de alacağım vantilatör böyle olmuyor. Klima taktıramam ama çünkü gelecek yıl çıkacağız büyük ihtimalle bu evden.
Ne biliym sezeryan normal farkedermi ikiside doğum , ama normal doğumda olsa onun ayrı bi odası vardır doğumhanesi hatta sonunda doğumhaneden çıkıyolar🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Bu maskeler fln kalktı acaba odamı kalktı, bidaha sorcam gittiğimde , belki eşim girerse belden aşağı uyuştururum sadece😃😃
Benim doktor da almıyorum eşleri demişti ilk doğumda sonra doğumda çok zorlanınca kendisi teklif etti eşini ister misin diye 😁 ben istememiştim o zaman ama şimdi istiyorum girmesini 😁😁

Yani bilemiyorum tabide belki değişiyor olabilir diye geldi aklıma dogumhaneyle işi yoksa ama onda da dogumhaneden cikiliyorsa degismemeli tabiki.sor bakalım belki kural degismisdir maske kalkınca.sen neden komple uyumak istiyorsun ? İğneden dolayı mı
Yok iğneden korkmam ..Yaaaa belden aşağı uyuşturuncada herkes diyo hani ellerini hissediyosun bişiler yaptıklarını hissediyosun ama acı olmuyo diyolar ya, ben orda ellerini hissedince stres yaparım tansiyonum fln çıkar diye korkup direk bayıltılmak istiyorum, ama eşim içeri girerse belki güç bulup yaptırmaya bilirim öyle😃😃😃

Ne güzel keşke benim de gidebileceğim bir yer olsa. Artık vantilatör falan idare edeceğiz bir kaç ay.

💖

Sizin o taraflar daha sıcak ya allah sabır versin 😩

Ben de alacağım vantilatör böyle olmuyor. Klima taktıramam ama çünkü gelecek yıl çıkacağız büyük ihtimalle bu evden.

Benim doktor da almıyorum eşleri demişti ilk doğumda sonra doğumda çok zorlanınca kendisi teklif etti eşini ister misin diye 😁 ben istememiştim o zaman ama şimdi istiyorum girmesini 😁😁
Yaaaa pandemiden dolayı almıyoru dedi bişi diyememiştimde , şimdi videoda aldığını görünce birinin belki kalktıya maske fln herşey oyuzden değişmiş olabilir herhalde dedim sistem😂😂 bende istiyorum çünkü girmesini😃🤦🏼‍♀️

Yok iğneden korkmam ..Yaaaa belden aşağı uyuşturuncada herkes diyo hani ellerini hissediyosun bişiler yaptıklarını hissediyosun ama acı olmuyo diyolar ya, ben orda ellerini hissedince stres yaparım tansiyonum fln çıkar diye korkup direk bayıltılmak istiyorum, ama eşim içeri girerse belki güç bulup yaptırmaya bilirim öyle😃😃😃
Acı yok ama dokunma vs hissediyosun🤣 sakinlestirici yaparlar soylersen o zaman kafan iyi olur😂😂

Doktoruma baba doğuma girebilirmi diye sormuştum, pandemiden dolayı yok yasak demişti..
şimdi instagrama video atmış, doğum yaptırıyo babada doğumda, göbek bağını kestiriyo hatta🙄🙄 sinirlendim
Hamilelik surecim boyunca rutin araliklarla 3 hafta onceye kadar refekatciye pcr testi istiyorlardi ziyaretci de yasakti bu hafta her seyin normale döndügünü söylediler. Kizmayin belki yeni yeni esnemislerdir

Ferritin baya düşük sanki acaba kan mı verir.

Kızlar bu hayatta ne dilediğimize dikkat etmek gerekiyormuş. Nst de hiç sancı görmedim derken sancılarım başladı. Hastaneye yatışım yapıldı. Bu gece bırdayız kasılmaları durduracaklar. Bebek önden gidiyor ama yinede bu hafta doğum istemiyolar. Hareket etmekten kaynaklı değil bu arada korkmayın sanırım enfeksiyon varmış dün gece kusma ve ishalle başladı herşey. 80 e kadar çıkıp düzenli olduğu için de yatış yaptılar. Bu arada hep merak edenler için yazıyorum kasılmayı karından hissetmeyebilirsiniz çünkü ben belden vuran regl sancıları hissettim sadece. He bir de benim gibi yapmayın hastane çantanız hazır olsun😊 kaldım şu an böyle ortada🥺
Çok geçmiş olsun, serum ilaçlar işe yarayacak insallah . Biraz daha büyüsün içerde minik 💙
Ben değiştirme taraftarıyım eşimde ısrarla gideceğiz bir daha aynı şekilde davranırsa olay çıkarcam buna hakkı yok diyor bilmiyorum yani
Ay çok stresli olaylar ,ister istemez bir sonraki kontrole gergin gideceksin . Umarım doktor o gün gününde değildir sadece
Benim doktorumda normal doğumda babaları hep almak istiyor ama sezeryanda bebek doğduğunda görüntülu arama yapıp gösteriyor genelde. Sezeryanda alma taraftarı değiller genelde , tam olarak bir ameliyat gibi olduğu için galiba .

Ayyyy aklıma şey geldi, yazın sivri fln çok olurrr bu bebişlerimizi yemesinler🙄🙄🙄
Sineklik taktır canım
Her aksam ilaçlanıyor bizim bura ama ağaç çok olduğu için önüne geçemiyorlar sanırım
Cırtlı sineklikler var onlardan al, yapımı da kolay

Ben bir de pusetine cibinlik mi ne diyorlar ya ondan aldım :KK53:

Anladım, hayırlısı olsun bakalım ama çoğu kişi hissetmiyor bile o elleri kolları falan, ben hiç hissetmemisdim, bir kere farklı bişey için belden altın uyuşuk ameliyat olmusdum spinalle.insallah istediğin gibi olur herşey 🌺

Senin burcun neydi ? :KK53: söyle bakalım
Daldan dala zıplıyorsun

X