2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Nefes alamaz oldum iyice güneş de bütün gün evin içinde batana kadar 🥵 oğlanı uyutuyorum su gibi terliyor çocuk
Yakin zamanda evimizi ısınma problemi yüzünden değiştirdik güney cephe eve taşındık. Ben böyle sıcak görmedim şikayette edemiyorum ben istedim 😅 inşallah bu sıcaktan kavrulmamızın karşılığını kışın ısınarak alırız 😇

Kışın çok faydasını görürsün kuzey cephe evlerle neredeyse yarı yarıya fiyat farkı oluyor biz en fazla 380 verdik bu yıl doğalgaza
Yakin zamanda evimizi ısınma problemi yüzünden değiştirdik güney cephe eve taşındık. Ben böyle sıcak görmedim şikayette edemiyorum ben istedim 😅 inşallah bu sıcaktan kavrulmamızın karşılığını kışın ısınarak alırız 😇

Öyle çok pahalıya gelmiş bu evde farkı görürsünüz siz de güneşli günlerde en düşükte çalıştırdık biz hep. Genelde 30-35 derecede çalıştı kışın.
Ne güzel biz ufoyla bı odayı ısıttık 950 TL elektrik faturası geldi + merkezi sistem doğalgaz parası verdik 🤑

İyiyim kızlar aslında ben kaşıntı dan gittim hastaneye ilaç alacaktım kullanıyor mı diye sormaya, nst de 60/40 sancı çıkınca Bi daha nst istedi falan bir sürü uğraştım orda.

Kan verdim idrar verdim karaciğer enzimlerine bakacak, sancı içinde sıklaşırsa gel dedi 🙃
Aman çok sukur dursunlar azcık daha🥰

Kızlar sıcaklarla nasıl baş ediyorsunuz bebişler doğunca daha da zor olacak. Vantilatör alsam serinletir mi acaba. Ev kira olduğu için klima taktıramayız.

Ben K.Maraş’ta yaşıyorum inanılmaz sıcak annemler ilçede yaşıyor daha serin orası oraya geldik eşimde evden çalışıyor doğumdan sonrada sıcaklar geçene kadar burda kalmayı istiyoruz yoksa o sıcaklarda bende bebekte pişeriz

Yasak olan şeyler ne cazip geliyo ama dimi😍😃😃😃

Ayyyyy herseferinde cidden kiloyu merak ediyorum bende , interntten o kilodaki bebeklere bakıpp sonra ay bukadar oldumu fln diye hayal ediyom😍😍
35.haftaya kadar hızlı alıyolarmış, sonra yavaşlıyomuş galibaaa bakalım 😍😍
Ay benim asıl bu son haftalarda kilo alması lazım bebişin 😵‍💫

Kızlar bu hayatta ne dilediğimize dikkat etmek gerekiyormuş. Nst de hiç sancı görmedim derken sancılarım başladı. Hastaneye yatışım yapıldı. Bu gece bırdayız kasılmaları durduracaklar. Bebek önden gidiyor ama yinede bu hafta doğum istemiyolar. Hareket etmekten kaynaklı değil bu arada korkmayın sanırım enfeksiyon varmış dün gece kusma ve ishalle başladı herşey. 80 e kadar çıkıp düzenli olduğu için de yatış yaptılar. Bu arada hep merak edenler için yazıyorum kasılmayı karından hissetmeyebilirsiniz çünkü ben belden vuran regl sancıları hissettim sadece. He bir de benim gibi yapmayın hastane çantanız hazır olsun😊 kaldım şu an böyle ortada🥺
Geçmiş olsun benimde oldu ama durdurdular allahtan. Seninde öyle olur merak etme. Bununla kalsın zamanında gelsin yeter ki🥰

Kızlar sizde de bebeğinizi kıskanma gibi duygular var mı şimdiden? Ben lohusalığa erken girdim galiba şimdiden bebeğimle benim ilgilendiğimden daha çok ilgilenmesinler istiyorum🫠
İlk gebeligimde bunu kafaya takiyordum, hatta inşallah benden başkasına gitmez, kimseyi istemez diye bir dilekte bulundum aman Allahım🙈 kızım babasından bile kaçıyordu, babannesi gelince ağlıyordu. Lohusalikta normal hisler ama sonra normal kafaya dönüyor insan

Kızlar sizde de bebeğinizi kıskanma gibi duygular var mı şimdiden? Ben lohusalığa erken girdim galiba şimdiden bebeğimle benim ilgilendiğimden daha çok ilgilenmesinler istiyorum🫠
Anlamsız saçma sapan rüyalar görüyorum. Ben yatakta otururken eşim bebeği kucağma vermiyor filan böyle abuk sabuk şeyler. Sanki bebeğimi benden alacaklarmış gibi bir hisse bürünüyorum. Civcivli tavuk gibi kimseyi yaklaştırmak istemiyorum 😂

İlk gebeligimde bunu kafaya takiyordum, hatta inşallah benden başkasına gitmez, kimseyi istemez diye bir dilekte bulundum aman Allahım🙈 kızım babasından bile kaçıyordu, babannesi gelince ağlıyordu. Lohusalikta normal hisler ama sonra normal kafaya dönüyor insan
Aaa evet valla aynısını hissediyorum gerçekten 😂

Vallahi benim bebeğimde öyle olsun istiyorum ya en çok bana düşkün olsun hele kayınvalideme kayınbabama hiç gitmesin istiyorum. Ama böyle hissetmemde kendimce haklı sebeplerim var onlarda bana taşıyıcı anne muamelesi yaptılar 😡

X