2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yani bilemiyorum tabide belki değişiyor olabilir diye geldi aklıma dogumhaneyle işi yoksa ama onda da dogumhaneden cikiliyorsa degismemeli tabiki.sor bakalım belki kural degismisdir maske kalkınca.sen neden komple uyumak istiyorsun ? İğneden dolayı mı

Ne güzel keşke benim de gidebileceğim bir yer olsa. Artık vantilatör falan idare edeceğiz bir kaç ay.
Ahh kıyamam miniğe yaaaa

Valla sürekli klima açıyorum Diyarbakır berbat sıcakları geldi sabaha kadar evde kimse uyuyamıyor..
Sizin o taraflar daha sıcak ya allah sabır versin
İzmir de çok sıcak. Kiracıyız ama klima taktırdık bu sene. Gece de vantilatörle uyuyoruz yoksa terliyoruz üzerimizde kuruyor o daha kötü
Ben de alacağım vantilatör böyle olmuyor. Klima taktıramam ama çünkü gelecek yıl çıkacağız büyük ihtimalle bu evden.
Benim doktor da almıyorum eşleri demişti ilk doğumda sonra doğumda çok zorlanınca kendisi teklif etti eşini ister misin diye ben istememiştim o zaman ama şimdi istiyorum girmesini

Yok iğneden korkmam ..Yaaaa belden aşağı uyuşturuncada herkes diyo hani ellerini hissediyosun bişiler yaptıklarını hissediyosun ama acı olmuyo diyolar ya, ben orda ellerini hissedince stres yaparım tansiyonum fln çıkar diye korkup direk bayıltılmak istiyorum, ama eşim içeri girerse belki güç bulup yaptırmaya bilirim öyle

Yaaaa pandemiden dolayı almıyoru dedi bişi diyememiştimde , şimdi videoda aldığını görünce birinin belki kalktıya maske fln herşey oyuzden değişmiş olabilir herhalde dedim sistem bende istiyorum çünkü girmesini

Acı yok ama dokunma vs hissediyosun sakinlestirici yaparlar soylersen o zaman kafan iyi olur

Doktoruma baba doğuma girebilirmi diye sormuştum, pandemiden dolayı yok yasak demişti..
şimdi instagrama video atmış, doğum yaptırıyo babada doğumda, göbek bağını kestiriyo hatta sinirlendim
Hamilelik surecim boyunca rutin araliklarla 3 hafta onceye kadar refekatciye pcr testi istiyorlardi ziyaretci de yasakti bu hafta her seyin normale döndügünü söylediler. Kizmayin belki yeni yeni esnemislerdir

Ferritin baya düşük sanki acaba kan mı verir.

Çok geçmiş olsun, serum ilaçlar işe yarayacak insallah . Biraz daha büyüsün içerde minik
Ben değiştirme taraftarıyım eşimde ısrarla gideceğiz bir daha aynı şekilde davranırsa olay çıkarcam buna hakkı yok diyor bilmiyorum yani
Ay çok stresli olaylar ,ister istemez bir sonraki kontrole gergin gideceksin . Umarım doktor o gün gününde değildir sadece
Benim doktorumda normal doğumda babaları hep almak istiyor ama sezeryanda bebek doğduğunda görüntülu arama yapıp gösteriyor genelde. Sezeryanda alma taraftarı değiller genelde , tam olarak bir ameliyat gibi olduğu için galiba .

Ayyyy aklıma şey geldi, yazın sivri fln çok olurrr bu bebişlerimizi yemesinler
Sineklik taktır canım
Her aksam ilaçlanıyor bizim bura ama ağaç çok olduğu için önüne geçemiyorlar sanırım
Cırtlı sineklikler var onlardan al, yapımı da kolay

Ben bir de pusetine cibinlik mi ne diyorlar ya ondan aldım

Anladım, hayırlısı olsun bakalım ama çoğu kişi hissetmiyor bile o elleri kolları falan, ben hiç hissetmemisdim, bir kere farklı bişey için belden altın uyuşuk ameliyat olmusdum spinalle.insallah istediğin gibi olur herşey

Senin burcun neydi ? söyle bakalım
Daldan dala zıplıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…